Raging Rhino

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Raging Rhino
Mängutootja:
WMS
Tootlus mängijale:
95.91%
Aasta:
2015
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
4096

Kus seda mängu mängida saab?

Kuni 400 € kasiinoboonus
Kuni 1000 € tervitusboonus 3 sissemaksele
200€ kasiinoboonus
20 spinni

Raging Rhino

05.04.2023

Aafrika metsikud loomad näivad ikka ja jälle inspireerivat slotitootjaid – oli ju ometigi Microgaming see, kes pikki aastaid tagasi avaldas oma sensatsioonilise Mega Moolah sloti. Microgaming pole aga jäänud ainsaks, kuna tuntud tootja WMS Gaming andis 2015. aastal välja enda variandi Aafrika loodusest Raging Rhino slotika näol.

Kui tahad teada, millised on Raging Rhino slotika boonusmehhanismid, kui palju selles võita saab või kus seda mängida, loe lähemalt meie arvustust või proovi slotikat kohe keerutada siinsamas, kasutades tasuta demoversiooni.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Raging Rhino on vahva loomateemaline slotimäng, mille suurim võlu on suur võiduliinide hulk: 4096. Ka mängu üldine seadistus on teistsugune, kuna slotil on hoopiski 6 rullikut ja 4 rida, mis annavad sulle piisavalt ruumi suuremate võitude tagaajamiseks.

Huvitav rullikute asetus ja suur võiduliinide hulk panevad mõtlema, et saad selles mängus rohkelt võita, kuid peame siinkohal selle unelma purustama. Raging Rhino RTP on vaid 95.51%, paigutades mängu üpris madalale konkureerivate variantide kõrval. Slotika volatiilsus on hinnanguliselt keskmise-kõrge kandis, mis jällegi ei heasta olukorda. See-eest sisaldab mäng aga boonusvooru, et anda sulle mängurõõmu juurde.

Slotika boonused

Boonusmehhanismid on iga slotika süda ja see kehtib ka Raging Rhino puhul. Paraku on slotil vaid üks põhiline lisaboonus, milleks on tasuta spinnide voor. Üldiselt võib see tähendada, et pead oma kogemuses pettuma, kuid arvestades suurt tasuta spinnide kogust ei pruugi see nii olla.

Kui sul läheb väga hästi ja saad kokku 6 Scatter-sümbolit, võid saada 50 tasuta spinni, kuid 3 Scatteri puhul on tasuks 8 tasuta spinni. Muidugi on 6 sümboli leidmine üpris keeruline, kuid näiteks 5 Scatteri puhul saad juba 20 tasuta spinni. Igal juhul antakse tasuta keerutusi hulgim.

Tasuta spinnide voorus on ka Wild-sümbolid ja kordistajad, mis suurendavad võidukombinatsioone veelgi. Samuti on võimalik tasuta spinnide vooru pikendada, kui saad ekraanile vähemalt 2 lisasümbolit. Seega hoolimata sellest, et mängus pole rohkem teisi boonuseid, võib tasuta spinnide voor osutuda võidurohkeks.

Maksimaalne võidusumma sõltub otseselt sinu panuse suurusest, kuid arvesta, et Raging Rhino ei sisalda jackpotti või muid boonusvoore, seega on võidud limiteeritud eelkõige põhimängu ja tasuta spinnide vooruga.

Kokkuvõtteks

Raging Rhino on osutunud läbi aja WMS-i üheks kõige populaarsemaks slotiks ja seda väga heal põhjusel, nagu said ülalpoolt lugeda. Kui proovid mängu ka ise, saad kohe aru, milles peitub asja võlu. Slotikas on muuhulgas kena disainiga, kuid disaini kõrval on olulisemad selle boonusmehhanismid: hulgaliselt tasuta spinne ja Wild-kordistajad.

Miinusküljelt on Raging Rhino volatiilne mäng ning puudub suurem võidupotentsiaal, mis on saadaval jackpotislotikates, kuid sellest hoolimata suudab see mäng sind arvuti ette naelutada pikemaks ajaks, eriti, kui sul õnnestub tabada tasuta spinne.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee