Trustly

08.12.2020

Trustly nimi ei ole tänaseks paljude eestlaste jaoks enam võõras. Tegemist on maksevahendusteenusega, mis sai alguse 2008. aastal Rootsis. Nüüdseks on see üks kõige levinumaid makseviise, mida kasutatakse pea kõigis kvaliteetsetes online kasiinodes. Just kasiinomaailm on üks harusid, millele Trustly on ka suuresti rõhku pannud. Trustly pole sugugi suvaline makseteenus – seda kasutavad näiteks eToro, Alibaba, Facebook, Unicef ja paljud teised väga tunnustatud ettevõtted.

Kuidas Trustly töötab?

Trustly tööpõhimõte on üsna unikaalne. Kui tavaliselt tuleb teha makseteenuse kasutamiseks vastavas ettevõttes endale konto (nagu näiteks e-rahakottide puhul), siis Trustly kasutamiseks ei ole vaja kontot. Õigemini, Trustly kasutamiseks isegi ei saa luua eraldi kontot.

Miks? Sest Trustly ise ei ole makseteenus, vaid hoopis vahendaja.

Trustly võimaldab maksta sul oma internetipanga konto vahendusel. Kui tahad teha kasiinos sissemakse, siis Trustly suunab sind sinu internetipanka, kus kinnitad makse nii nagu tavalise pangamaksega ikka. Sa ei pea sisestama oma kaardiandmeid ega kasutama mingit rakendust – sa kasutad otseses mõttes oma pangakontot.

Trustly kasutamine on ülimalt lihtne. Kui oled kunagi ostnud e-poest, on Trustly kasutamine sinu jaoks igati arusaadav. Sa pead lihtsalt valima oma internetipanga, sisestama sissemakse summa ning sind suunataksegi panka makse kinnitamiseks. Lihtne ja kiire!

Peamine põhjus, miks kasiinod Trustly teenust kasutavad, on lihtsus. Selle asemel, et kasiino peaks tegema kokkuleppe erinevate pangalinkide hankimiseks, saab kasiino hoopis integreerida Trustly oma lehele, kes pakub automaatselt erinevaid pangalinke, mis vastavas riigis on kasutusel. Trustly muudab kogu asjaajamise lihtsamaks nii sinu kui ka kasiino jaoks.

Trustly plussid ja miinused

Nagu igal teenusel, on ka Trustlyl omad head ja vead. Siin on mõned olulisemad Trustly tugevused:

  • Sa ei pea looma eraldi kontot makseteenuse kasutamiseks – kui kasiinol on valikus Trustly, saad lihtsalt oma pangakontot kasutada, mitte ei pea avama uut e-rahakoti kontot. Mida vähem kontosid, seda lihtsam!
  • Väga turvaline – erinevalt teistest makseviisidest tähendab Trustly kasutamine seda, et sinu makse teostatakse internetipangas. See tähendab, et sinu andmed on kaitstud panga poolt ning samas lisab Trustly ise veel juurde lisakihi turvalisust.
  • Maksed on kohesed ja kiired – Trustly kaudu tasudes krediteeritakse summa kasiinokontole kohe. Kui teha ka väljamakse pangakonto vahendusel, laekub see sisuliselt kohe. Trustly on pea ainuisikuliselt vastutav selle eest, et kasiinos on nii lihtne ja kiire makseid teha.

Muidugi kõik ei ole päris nii lilleline. Trustly teenusel on üks peamine viga: sinu pank ei pruugi olla saadaval. Seni on tundunud, et Trustly in Eestis toetatud Swedbanki, SEB, LHV ja Luminori poolt, seega suurem osa Eesti panku on muidugi olemas. Kui sul on aga pangakonto Coop Pangas, tähendab see, et sa ei saa Trustly teenust kasutada.

Teine viga Trustlyga seoses puudutab neid, kes ei taha, et kasiinomaksed jääksid nähtavaks pangakonto väljavõttel. Kuigi kasiinos mängimine pole halb asi, on arusaadav, et kui soovid näiteks kodulaenu saada, ei pruugi panga jaoks olla hasartmängude mängimine aktsepteeritav. Seega, on selge, et mõned mängijad tahavad lihtsalt hoida meelelahutuskulutused oma pangakontolt eemale. Trustly kasutamisel ei ole see võimalik, kuna pead tegema makse pangakonto kaudu.

Kas Trustly on turvaline?

Kui on üks asi, mille pärast Trustly puhul muretsema ei pea, on selleks turvalisus. Trustlyl on ametlik litsents Rootsis ja ühtlasi on hangitud ka Euroopa makseteenuste sertifikaat. Lisaks kasutab ettevõte pangalaadset krüpteeringut ning kahefaktorilist turvasüsteemi. Kuna makse ise teostatakse pangas, siis on kõik Trustly kaudu tehingud suisa topeltkaitstud. Enam paremaks minna ei saa!

Trustly on igati mõistlik, turvaline ja usaldusväärne makselahendus, mis sobib eriti hästi neile, kes otsivad kiiremat ja lihtsamat makselahendust ning ei taha teha uusi kontosid. Seda kõike pakub just Trustly.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.