Võida Kingswinis eksklusiivne VIP-reis ja saa osa 40 000-eurosest auhinnafondist

10.07.2021

Kingswin kasiino tervitab mängijaid sel sügisel järjekordse põneva kampaaniaga, mis ajab ärevile iga kasiinosõbra. Nimelt, kasiino on astunud partnerlusse tuntud mängutootjaga Pragmatic Play, kelle ülisuurt võrguülest kasiinoturniiri saavad nautida ka Kingswini mängijad. Pragmatic Play korraldab oma mängudele 150 000-eurose auhinnafondiga kasiinoturniiri nimega “The Edge Of Space”. Tegemist on ainulaadse turniiriga, mille suur auhinnafond peidab endas põnevaid auhindu.

Kasiinoturniiris osalemiseks tuleb mängida Kingswin kasiinos erinevaid Pragmatic Play slotikaid nagu näiteks Aladin and the Sorcerer; Ancient Egypt Classic; Hercules and the Pegasus; John Hunter Scarab Queen ja mitmed teised. Nendel slotikatel tuleb teha pärisraha eest vähemalt 50-sendiseid panuseid, et turniiril kvalifitseeruda.

Nagu kasiinoturniir ikka, põhineb võitmine edetabelil. Edetabelis saab kõrgemale tõusta siis, kui saavutad võimalikult suure võidu oma tehtud panusega.

Kingswinis toimub vaheturniir, mille auhinnafond on 40 000-eurone. Selle hulgas on eksklusiivne reis, mille väärtus on suisa 10 000 eurot ning lisaks on mängus veel 999 rahaauhinda.

See on suurepärane viis, kuidas enne jõule tuua endale põnev auhind või võib-olla isegi võita endale luksuslik puhkusereis. Veelgi enam, see on hea viis, kuidas tutvuda Pragmatic Play slotikatega, kuna turniiril osaleb rohkelt erinevaid Pragmatic Play mänge.

Mida Pragmatic Play endast kujutab?

Pragmatic Play ei ole küll võib-olla Eestis veel nii tuntud tegija, kuid see Suurbritanniast pärit mängutootja on leidnud tunnustust kõikjal üle kogu maailma. Pragmatic Play on litsentseeritud selleks, et tegutseda enam kui 20 erinevas seadusandluses, sealhulgas muidugi ka Eestis. Aja jooksul on ettevõte võitnud ka hulgaliselt auhindu.

Kuigi slotikad moodustavad suurima osa Pragmatic Play mänguvalikust, toodetakse ka bingot, kraapekaarte ja live-kasiino mänge, seda kõike ka nutitelefonide jaoks. Kokku võid Pragmatic Play valikust leida üle 100 põneva slotika. Nende hulgas on mängud nagu Aladdin and the Sorcerer, mis tuli välja vaid nädalake tagasi, vanakoolislotid nagu Super Joker ja Hot Chilli, The Great Chicken Escape, John Hunter and the Aztec Treasure ja paljud teised slotikad, mis elustavad ehtsa kasiinosaali hõngu.

Kõike seda saad nautida Kingswin kasiinos, kus on saadaval ka põnev kasiinoturniir. Naudi luksuslikku kogemust ja põnevaid slotikaid sel jahedal sügisel!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee