Võida Kingswinis eksklusiivne VIP-reis ja saa osa 40 000-eurosest auhinnafondist

Võida Kingswinis eksklusiivne VIP-reis

Kingswin kasiino tervitab mängijaid sel sügisel järjekordse põneva kampaaniaga, mis ajab ärevile iga kasiinosõbra. Nimelt, kasiino on astunud partnerlusse tuntud mängutootjaga Pragmatic Play, kelle ülisuurt võrguülest kasiinoturniiri saavad nautida ka Kingswini mängijad. Pragmatic Play korraldab oma mängudele 150 000-eurose auhinnafondiga kasiinoturniiri nimega “The Edge Of Space”. Tegemist on ainulaadse turniiriga, mille suur auhinnafond peidab endas põnevaid auhindu.

Kasiinoturniiris osalemiseks tuleb mängida Kingswin kasiinos erinevaid Pragmatic Play slotikaid nagu näiteks Aladin and the Sorcerer; Ancient Egypt Classic; Hercules and the Pegasus; John Hunter Scarab Queen ja mitmed teised. Nendel slotikatel tuleb teha pärisraha eest vähemalt 50-sendiseid panuseid, et turniiril kvalifitseeruda.

Nagu kasiinoturniir ikka, põhineb võitmine edetabelil. Edetabelis saab kõrgemale tõusta siis, kui saavutad võimalikult suure võidu oma tehtud panusega.

Kingswinis toimub vaheturniir, mille auhinnafond on 40 000-eurone. Selle hulgas on eksklusiivne reis, mille väärtus on suisa 10 000 eurot ning lisaks on mängus veel 999 rahaauhinda.

See on suurepärane viis, kuidas enne jõule tuua endale põnev auhind või võib-olla isegi võita endale luksuslik puhkusereis. Veelgi enam, see on hea viis, kuidas tutvuda Pragmatic Play slotikatega, kuna turniiril osaleb rohkelt erinevaid Pragmatic Play mänge.

Mida Pragmatic Play endast kujutab?

Pragmatic Play ei ole küll võib-olla Eestis veel nii tuntud tegija, kuid see Suurbritanniast pärit mängutootja on leidnud tunnustust kõikjal üle kogu maailma. Pragmatic Play on litsentseeritud selleks, et tegutseda enam kui 20 erinevas seadusandluses, sealhulgas muidugi ka Eestis. Aja jooksul on ettevõte võitnud ka hulgaliselt auhindu.

Kuigi slotikad moodustavad suurima osa Pragmatic Play mänguvalikust, toodetakse ka bingot, kraapekaarte ja live-kasiino mänge, seda kõike ka nutitelefonide jaoks. Kokku võid Pragmatic Play valikust leida üle 100 põneva slotika. Nende hulgas on mängud nagu Aladdin and the Sorcerer, mis tuli välja vaid nädalake tagasi, vanakoolislotid nagu Super Joker ja Hot Chilli, The Great Chicken Escape, John Hunter and the Aztec Treasure ja paljud teised slotikad, mis elustavad ehtsa kasiinosaali hõngu.

Kõike seda saad nautida Kingswin kasiinos, kus on saadaval ka põnev kasiinoturniir. Naudi luksuslikku kogemust ja põnevaid slotikaid sel jahedal sügisel!

Vastavad artiklid