Tasuta Blackjack

Ehkki öeldakse, et tasuta lõunaid pole olemas, siis igal juhul on olemas täiesti tasuta Blackjack – selle leiad siitsamast lehelt! Pakume igaühele võimalust mängida Blackjacki tasuta, ilma igasuguse sissemakseta ja igasuguste riskideta.

Miks üldse peaks mängima tasuta Blackjacki? Eks ikka selleks, et harjutada ja oma oskuseid lihvida! Tasuta Blackjack on riskivaba ja annab sulle võimaluse proovida riskivabas keskkonnas läbi kõikvõimalikud mängukombinatsioonid.

Kui sa pole varem Blackjackiga kokku puutunud, siis selle põhimõte on lihtne: sinu eesmärk on saada oma kätte kaardid väärtuses kuni 21 ning jõuda sellele maagilisele numbrile võimalikult lähedale ilma, et sa läheksid üle selle numbri. Samal ajal pead sa üle mängima diileri, kes tõmbab samamoodi kaarte – sa võidad siis, kui sinu käsi on suurem kui diileril ning ei ületa 21 piiri.

Blackjack on üks kõige lihtsamaid kaardimänge, kuid iga oskust tuleb harjutada enne, kui saad selles meistriks. Kui tahad saada tõeliseks Blackjacki meistriks, mängi seda tasuta Blackjacki nii palju kui süda lustib.

Kui oled seda tasuta Blackjacki mänginud küllaga, lihvinud oma oskuseid ning oled valmis mängima pärisraha eest, soovitame valida Betsafe kasiino. Betsafe on Eestis litsentseeritud kasiino, mis pole sugugi üksnes spordiennustuste teemaline nagu selle nimest võiks arvata. Tegelikult leiab Betsafe’ist ühe Eesti parima lauamängude valiku, seejuures on tugevalt esindatud ka Blackjack.

Mis veelgi parem, kõik uued mängijad saavad nautida tasuta boonust, mis annab natuke lisaraha Blackjacki mängimiseks. Kui otsid parimat kasiinot Blackjacki mängimiseks, klõpsa allpool oleval nupul ja registreeru Betsafe’is.

Liitudes Betsafe'iga läbi Playin.ee lehe ja tehes vähemalt 10-eurose sissemakse, kingitakse sulle 50 tasuta spinni NetEnti uhiuuele mängule Turn Your Fortune. Lisaks Playin.ee eripakkumisele saad kasutada ka tavapärast tervituspakkumist, mis sisaldab veel lausa 200% sissemakseboonust juba 10-eurose sissemakse juures ning lisaks võid saada kuni 500 tasuta keerutust meeliülendava Jumanji slotika jaoks.
Playin.ee