Viimati muudetud:

PariPlay

PariPlay logo

Pariplay – maailma suurim mängude agregaator

Pariplay on üpris teistsugune iGaming-tööstuse tegija. Kui enamjaolt leiad online kasiinost mängutootjaid, kes loovad ise mänge, siis Pariplay on kasiinomängude agregaator. Teisisõnu, ettevõte koondab enda alla partnerite kaudu tuhandeid mänge, muutes online kasiinomängude korraldaja jaoks mängude edastamise lihtsamaks.

Sulle kui mängijale võib see tunduda igavalt, ent kasiino jaoks on selline võimalus meeletu edasiminek. Mängijale võib see samas aga tähendada märksa suuremat mänguvalikut kui individuaalsete mängutootjate puhul.

Pariplay loodi 2011. aastal ning tänaseks on ettevõttest saanud juhtiv B2B iGaming ettevõte, kes pakub online kasiinodele oma innovaatilist lahendust. Pariplayl on ühtlasi ka litsents UK Gambling Commissioni, Malta Gaming Authority ja mitmete teiste üksuste poolt, mis tähendab, et Pariplay mänguvalik on täiesti turvaline ja kontrollitud.

Pariplay muutis hiljuti oma mängustuudio nime: nüüd on Pariplay mängud leitavad Wizard Games nime alt. Kui peaksid kohtama sellenimelist mängustuudiot, siis tea, et tegemist on ikkagi tegelikult Pariplayga.

Parimad kasiinod Pariplay valiku jaoks

Pariplay on Eestis veel üsna uus fenomen, ent võib juhtuda, et leiad mõningaid kasiinosid, kes teevad juba Pariplayga koostööd. Igal juhul võid kindel olla, et Playin.ee lehelt leiad endale parimad online kasiinod, olgu sul parasjagu soov leida Pariplay kasiino või midagi muud. Heida lihtsalt pilk peale meie võrdlustabelitele ja vali välja parima boonusega kasiino.

Pariplay mänguvalik

Pariplay teeb koostööd enamike suurimate mängutootjatega, mis tähendab sinu jaoks suurepärast mänguportfooliot. Kuna ettevõtte eesmärk on koguda enda brändi alla palju mänge, võidki leida Pariplay valikust kõik ihaldatud mängutootjad. Näiteks teevad Pariplayga koostööd NetEntQuickspinPlay’n Go, Pragmatic Play, Microgaming, iSoftBet ja paljud teised suurnimed.

Kui uurida Pariplay mänguvalikut lähemalt, siis domineerivad üpris vanakoolihõngulised mängud, ehkki see ei tähenda, et midagi moodsale maitsele valikus ei ole. NetEnt loob näiteks moodsama graafikaga mänge, samas kui Amatic pühendub vanakooli stiilis videoslottidele. Igal juhul toome alljärgnevalt välja mõned märkimisväärsemad slotimängud.

Jackpot Fortunes

Jackpot Fortunes slotikas on aasiateemaline mäng, mis viib sind idamaisele kultuurile natuke lähemale. Slotikas sisaldab ahvatlevat tasuta spinnide funktsiooni, kus võid tabada kõrgema väljamaksega sümboleid.

Mäng õigustab ka oma nime, sisaldades adrenaliinirohket jackpotifunktsiooni. Samas aga on tegemist slotikaga, kus sinu jackpotivõidu suurus sõltub sinu panuse suurusest!

Jackpot Fortunes

Epic Riches

Kes meist ei oleks unistanud Las Vegases mängimisest? Epic Riches slotikas toob selle unistuse natuke lähemale, elustades Las Vegast meenutava graafikaga sinu õhtut. Slotikal on ainult 9 võiduliini ja 3 rullikut, ent üllatuslikult pakatab mäng boonusfunktsioonidest (näiteks võivad wild-sümbolid laieneda). Samuti saad erisümbolitega võita lisamünte.

Epic Riches

Hot Wild 7s

See on kõige klassikalisem puuviljaslot, mida võid endale üldse ette kujutada. Mängu 5×4 väljal tiirlevad puuviljad, BAR-sümbol ja seitsmed, ent peamine konks seisneb selles, et suure õnne korral võib sinu võit olla 2000x sinu panuse suurus. Kusjuures, mängu RTP on üpris kobe 94% ning tegemist pole oluliselt volatiilse mänguga.

Hot Wild 7s

Fire vs Ice

Nagu nimigi ütleb, on selles mängus peamine tähelepanu tule ja jää igavesel vastuseisul. Mängul on kaunis graafika ja äge taustamuusika, mis muudab kogu slotikogemuse natuke mõnusamaks. Selle kõrval hellitab mäng ka kenade boonusfunktsioonidega, mis võivad osutuda üpris heldeks.

Fire vs Ice

Froots

Froots on natuke inspireeritud vanakooli puuviljamängudest, ent vanale teemale on antud moodne spinn: slotikas sisaldab 720 võiduliini ja hulgaliselt võiduvõimalusi.

Mängul on ka imearmas graafika ja põnev tasuta spinnide voor, mis annab kindlasti päris lustaka kogemuse mängijatele.

Froots

Pariplay mängude tasuvus

Pariplay mängude RTP on meeletu variatsiooniga, olenevalt konkreetsest partnerist. Pea silmas, et me räägime siiski ettevõttest, mille lipu alla on koondunud üle 12 000 mängu! Pariplay on eelkõige teenus kasiinode jaoks, muutes kasiinode elu mugavamaks. Seepärast on Pariplay mängude hulgas nii madalama kui kõrgema volatiilsusega mänge, keskmiselt 90-95% RTP vahemikus.