Rulett

Kui mõnes filmis tahetakse tekitada ehtsa kasiino hõngu, on filmis kindlasti stseen, kus rõõmsad inimesed viskavad täringuid ruletilauale. Rulett on üks kõige lihtsamaid, ent joovastavamaid kasiinomänge, mis on eales leiutatud ning kui keegi soovib osa saada kõige ehtsamast kasiinokogemusest, mängitakse kindlasti ruletti.

Tänapäeval ei pea ruleti mängimiseks seadma samme maapealsesse kasiinosse. Kõik kvaliteetsed online kasiinod saavad kiidelda oma ruletivalikuga – sa võid leida kasiinodest nii arvutiprogrammi vastu mängitavaid rulette kui ka live-ruletilaudasid, kus sa saad näha, kuidas ehtne krupjee heidab pallikest sinu eest. Rulett pakub tõepoolest midagi igaühele!

Kuidas online rulett töötab?

Internetirulett on ülimalt lihtne – kõik, mis sa pead tegema, on valima panuse ning keerutama.

Ruleti puhul toimub mäng ruletilaual. Ruletilaud on tavaliselt keerlev (internetis mängides näed lihtsat kandilist lauda) laud, millel on erivärvilised ruudud ning numbrid. Mäng on lihtne: lauda keerutatakse, sellele visatakse pall ning siis oodatakse põnevusel, kuhu pall seisma jääb. Sinu kui mängija ülesanne ongi panustada selle peale, kus pall maandub.

Panustena on võimalik valida, kas pallike maandub punasel või mustal ruudul ning paaris või paaritul numbril. See ongi kogu asja konks!

Panuseid on tegelikult sellest rohkemgi. Põhimõtteliselt jagunevad ruleti panused sisemisteks ja välimisteks. Välimised panused ongi rohkem „kindla peale minek“ ning nende puhul panustad sa:

  • teatud numbrite vahemikule (kas pall jääb seisma numbril 1-18 või numbril 19-36;
  • ühele värvile;
  • paaritu või paaris arvule;
  • numbrite tosinale;
  • numbrite tulbale.

Sisemised panused on tunduvalt väiksema tõenäosusega, aga see-eest on ka võit suurem. Näiteks võid sa panustada ühele kindlale numbrile, ühele või teisele numbrile või muudele spetsiifilistele kombinatsioonidele.

Ruleti strateegiad

Ühe ruleti strateegiana panustatakse näiteks ühele kindlale värvile ja kaotanud panus duubeldatakse, et see võidu korral tagasi teenida.

Rulett on üks enim kõneainet valmistanud hasartmänge ning seda ühel põhjusel: tuhanded inimesed usuvad, et ruletis on võimalik võita teatud strateegiate abil.

Arvatakse, et rulett toimib teatud „mustrite“ baasil ning mustreid ette ennustades saab ka võita.

Peame paraku selle õhulossi purustama, sest rulett toimib puhtalt juhuse baasil. Seetõttu on taoliste strateegiate järgi mängimine suure riski võtmine ning võib tähendada hoopis suuri kaotuseid.

Toome siiski alljärgnevalt välja mõned levinud strateegiad, mida võid kohata internetiavarustes:

  1. Martingale – see on suure tõenäosusega kõige levinum süsteem. Martingale’i süsteem näeb ette, et panuseid tuleb duubeldada iga kord kui kaotad, kuid kui võidad, alustad esimese panusega jälle uuesti. Kui sa aga kaotad kordi järjest, võid oma rahakoti väga kiirelt tühjaks teha.
  2. Fibonacci – selle puhul tuleb järgida kuulsat Fibonacci numbristikku ning valida panus selle alusel.
  3. Punastele panustamine – punastele panustatakse topelt, mustadele aga sama suurelt nagu kogu aeg.
  4. Labouchère – kui Fibonacci süsteemi puhul tuli järgida Fibonacci jada, siis selle süsteemi puhul lood sa ise jada. Panuseid tuleb teha vastavalt sinu tehtud jada äärmistele arvudele. Paraku aga ei too ka see strateegia erilist edu, sest panuse suurus kasvab ääretult kiirelt.
  5. D’Alembert – iga kord kui sa kaotad, pead selle süsteemi järgimisel suurendama järgnevat panust täpselt ühe ühiku võrra. Näiteks, kui sa panustad 0,1 euro haaval ja kaotad, siis järgmine panus peaks olema 0,2 eurot. Jällegi tähendab see aga seda, et kaotad oma raha kiiresti.

Selle asemel, et jääda lootma strateegiatele, mis sugugi õnne ei too, looda hoopis enda mänguõnnele. Rulett võib olla väga adrenaliinirohke ja põnev mäng ning tänu headele võimalustele ja rohketele panustamisviisidele võid tundide kaupa ruletis lõbutseda, samal ajal võites ka pisut mänguraha juurde.

Uued artiklid: rulett

OlyBeti live-ruletivalik on üsna kirgas ning iga laua juures tervitab mängijat imekaunis diiler.Raske on kujutada ette legendaarsemat kasiinomängu kui ...

Internetirulett on üsna sarnane ehtsale ruletile, kuid pakub suuremat mugavust.Ainuüksi sõna "rulett" mainimine manab pähe kujutluse ehtsast ...

Show next
Playin.ee