Kui mõnes filmis tahetakse tekitada ehtsa kasiino hõngu, on filmis kindlasti stseen, kus rõõmsad inimesed viskavad täringuid ruletilauale. Rulett on üks kõige lihtsamaid, ent joovastavamaid kasiinomänge, mis on eales leiutatud ning kui keegi soovib osa saada kõige ehtsamast kasiinokogemusest, mängitakse kindlasti ruletti.

Tänapäeval ei pea ruleti mängimiseks seadma samme maapealsesse kasiinosse. Kõik kvaliteetsed online kasiinod saavad kiidelda oma ruletivalikuga – sa võid leida kasiinodest nii arvutiprogrammi vastu mängitavaid rulette kui ka live-ruletilaudasid, kus sa saad näha, kuidas ehtne krupjee heidab pallikest sinu eest. Rulett pakub tõepoolest midagi igaühele!

Kuidas online rulett töötab?

Internetirulett on ülimalt lihtne – kõik, mis sa pead tegema, on valima panuse ning keerutama.

Ruleti puhul toimub mäng ruletilaual. Ruletilaud on tavaliselt keerlev (internetis mängides näed lihtsat kandilist lauda) laud, millel on erivärvilised ruudud ning numbrid. Mäng on lihtne: lauda keerutatakse, sellele visatakse pall ning siis oodatakse põnevusel, kuhu pall seisma jääb. Sinu kui mängija ülesanne ongi panustada selle peale, kus pall maandub.

Panustena on võimalik valida, kas pallike maandub punasel või mustal ruudul ning paaris või paaritul numbril. See ongi kogu asja konks!

Panuseid on tegelikult sellest rohkemgi. Põhimõtteliselt jagunevad ruleti panused sisemisteks ja välimisteks. Välimised panused ongi rohkem „kindla peale minek“ ning nende puhul panustad sa:

  • teatud numbrite vahemikule (kas pall jääb seisma numbril 1-18 või numbril 19-36;
  • ühele värvile;
  • paaritu või paaris arvule;
  • numbrite tosinale;
  • numbrite tulbale.

Sisemised panused on tunduvalt väiksema tõenäosusega, aga see-eest on ka võit suurem. Näiteks võid sa panustada ühele kindlale numbrile, ühele või teisele numbrile või muudele spetsiifilistele kombinatsioonidele.

Live-rulett

Live-rulett

Live-rulett on üsna sarnane tavalisele ruletile, kuid ainus erinevus on see, et arvuti asemel on teisel pool ehtne krupjee.

Enamikes internetikasiinodes on võimalik mängida ruletti kahel moel: arvutiga või ehtsa diileriga. Viimase variandi nimi on live-rulett ning taolist varianti pakuvad kõik kasiinod, kus on live-kasiino mängud valikus. Vihje: enamik Eesti suuremaid internetikasiinosid pakuvad sellist varianti!

Live-rulett on oma olemuselt samasugune nagu tavaline internetirulett, kus mängija peab valima panuseid. Nagu näha paremall pool olevalt pildilt, on isegi mänguväli samasugune. Mille poolest live-rulett aga erineb, on asjaolu, et ruletilaua taga ei tegutse mitte automatiseeritud tarkvara, vaid ehtne lihast ja luust krupjee.

Mis veelgi lahedam, mõne live-ruletilaua puhul saad sa videostriimi vahendusel ka reaalselt näha krupjeed, kes parasjagu mängu mängib.

Niiviisi muudetakse ruletikogemus ehtsamaks ning sul võib tekkida tunne nagu sa mängiksidki täiesti reaalses kasiinos. Live-rulett on seega vägagi elamusterohke ning sobib neile, kes on väsinud tavapärasest internetiruletist.

Ruleti strateegiad

Ühe ruleti strateegiana panustatakse näiteks ühele kindlale värvile ja kaotanud panus duubeldatakse, et see võidu korral tagasi teenida.

Rulett on üks enim kõneainet valmistanud hasartmänge ning seda ühel põhjusel: tuhanded inimesed usuvad, et ruletis on võimalik võita teatud strateegiate abil.

Arvatakse, et rulett toimib teatud „mustrite“ baasil ning mustreid ette ennustades saab ka võita.

Peame paraku selle õhulossi purustama, sest rulett toimib puhtalt juhuse baasil. Seetõttu on taoliste strateegiate järgi mängimine suure riski võtmine ning võib tähendada hoopis suuri kaotuseid.

Toome siiski alljärgnevalt välja mõned levinud strateegiad, mida võid kohata internetiavarustes:

  1. Martingale – see on suure tõenäosusega kõige levinum süsteem. Martingale’i süsteem näeb ette, et panuseid tuleb duubeldada iga kord kui kaotad, kuid kui võidad, alustad esimese panusega jälle uuesti. Kui sa aga kaotad kordi järjest, võid oma rahakoti väga kiirelt tühjaks teha.
  2. Fibonacci – selle puhul tuleb järgida kuulsat Fibonacci numbristikku ning valida panus selle alusel.
  3. Punastele panustamine – punastele panustatakse topelt, mustadele aga sama suurelt nagu kogu aeg.
  4. Labouchère – kui Fibonacci süsteemi puhul tuli järgida Fibonacci jada, siis selle süsteemi puhul lood sa ise jada. Panuseid tuleb teha vastavalt sinu tehtud jada äärmistele arvudele. Paraku aga ei too ka see strateegia erilist edu, sest panuse suurus kasvab ääretult kiirelt.
  5. D’Alembert – iga kord kui sa kaotad, pead selle süsteemi järgimisel suurendama järgnevat panust täpselt ühe ühiku võrra. Näiteks, kui sa panustad 0,1 euro haaval ja kaotad, siis järgmine panus peaks olema 0,2 eurot. Jällegi tähendab see aga seda, et kaotad oma raha kiiresti.

Selle asemel, et jääda lootma strateegiatele, mis sugugi õnne ei too, looda hoopis enda mänguõnnele. Rulett võib olla väga adrenaliinirohke ja põnev mäng ning tänu headele võimalustele ja rohketele panustamisviisidele võid tundide kaupa ruletis lõbutseda, samal ajal võites ka pisut mänguraha juurde.

Kas ruletiga on võimalik raha teenida?

Esiteks mainime, et ühegi kasiinomänguga pole võimalik nö raha “teenida”. Ruletiga on aga igati võimalik raha võita ning kuna tegemist on väga lihtsa mänguga, on see ka üks eelistatud mänge hasartmängusõprade seas.

Nagu ülalpool mainitud, siis rulett on 100% õnnepõhine mäng. Ükski strateegia ei saa garanteerida võitu, kuid kasutades ruleti strateegiaid on võimalik muuta oma mängimine süstemaatilisemaks ja mugavamaks.

Kui panustada ruletis rahulikult ja mõistlikult, hoides oma rahakotil pidevalt silma peal, on võimalik ka igati raha võita. Kõik sõltub õnnest, kuid kui sul on hea õnn, võib ruletis raha võita.

Rulett ja boonused

Rulett ja boonused

Mõned kasiinod pakuvad rikkalikke boonuseid ka eksklusiivselt ruletile, nende kasiinode hulgas on näiteks Paf.

Rulett on küll väga populaarne kasiinomäng, kuid paljud kasiinod ei paku just rohkelboonuseid ruleti jaoks, seda erinevatel põhjustel.

See aga ei tähenda, et boonuseid pole üldse võimalik saada! Tõsi, tasuta ruleti keerutusi kui selliseid olemas ei ole, aga ruletis saab panustada, kasutades selleks sissemakseboonuseid või nö tasuta raha boonuseid. Kasutades taoliseid boonuseid on võimalik ruletis panustada ilma, et peaksid kasutama pärisraha, kuid pea meeles, et igal boonusel on omad tingimused ning läbimängimisnõuded.

Selleks, et leida parimad kasiinoboonused, lehitse meie kasiinovõrdluseid – oleme reastanud kõikide Eesti parimate litsentseeritud kasiinode boonused ning saad kerge vaevaga valida endale parima. Rulett on lõbus ja adrenaliinirohke mäng – kasuta boonuseid, et nautida ruleti võlusid veelgi rohkem!