Highlander slotikas tõestab Microgamingu staatust

10.07.2021
Highlander-slotikas-tõestab-Microgamingu-staatust-300x220.jpg
Äsja turule tulnud slotikas Highlander tõestab, et Microgaming ei ole kuhugi kadunud.

6. detsember 2017 oli Microgamingu fännide rõõmupäev, kuna legendaardne mängufirma tuli lagedale uue mänguga: Highlander™ slotikaga. Juba praegu saab mängida seda uut mängu näiteks OlyBetis ja Kingswinis.

Highlander™ on viie rullikuga slotikas, millel on 243 võiduliini ning mis muidugi põhineb 1986. aasta kultuslikul filmil. Just selle filmi ikoonilised tegelased on ka slotika keskseteks tegelasteks. Sellele lisaks on mängu taustal tormine New York ja ei puudu ka vinge taustamuusika, mis viib sind koheselt 80-ndatesse tagasi.

Microgamingule omaselt ei puudu mängust rohked lisafunktsioonid. Näiteks on Highlanderi slotikas kaks wild-funktsiooni – ühe funktsioonina muutuvad scatter-märgid wild-märkideks! Kui saad kokku kolm scatter-sümbolit, saad 10 tasuta spinni.

Mängust ei puudu tormi ja äikese temaatika. Näiteks, iga keerutuse ajal võib juhuslikult ilmuda välgunool, mis “annab elektrit” rullikutele ja muudab mõne sümboli wild-ks.

Kuna mängus on rohkelt võiduliine ja mitu erinevat funktsiooni, on võiduvõimalused suurepärased ning võid olla kindel, et see klassikalises stiilis slotikas ei vea sind alt.

OlyBet jagab 40 000 eurot

highlander-300x155.jpg
Highlander slotikast ei puudu tasuta keerutused – neid võid saada lausa 10.

Tähistamaks aegumatu filmi taassündi slotika näol jagab OlyBet ka rohkelt sularahaauhindu. Sularaha loositakse välja nii kogu kampaania lõpus kui ka iga päev.

Mida sa tegema pead selleks, et raha võita? Igapäevaste auhindade jaoks tuleb teha 10 panust Highlanderi slotikas ning siis saad 1 loosipileti. Kui mängid aga 30 euro eest Highlanderi slotikat, võidad juba 1 loosipileti peaauhinna loosimisele.

Tegemist on muide võrguülese kampaaniaga Microgamingu poolt, kes promob uut slotikat jõudsalt kõikide partnerite seas. Seepärast võid seda kampaaniat märgata ka mujal.

Kas tegemist on Microgamingu uue tulemisega?

Juba mõnda aega on väideldud selle teemal, kas Net Entertainment on parem kui Microgaming ning kui on, kas see tähendab, et üks maailma suurimaid kasiinomängude tootjaid peabki oma trooni loovutama. Microgaming on tuntud näiteks Mega Moolah poolest, mis on üks enim kasiinomiljonäre “tootnud” slotikas.

Microgaming on hakkanud uusi mänge looma väga jõudsalt – näiteks hiljuti avaldati Ooperifantoomi teemaline slotikas. Kõik see tähendab, et Microgaming ei ole kuhugi kadumas ning just vastupidiselt loob aina uusi mänge. Highlanderi slotikas viitab selgelt asjaolule, et Microgaming muutub aina tugevamaks!

Kui sinagi tahad sellest osa saada, tõtta OlyBeti, kus saad osa ka slotikampaaniast!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Megaways slotid
Megaways slotid

Kui oled viimasel ajal mõnda online kasiinot külastanud, oled kindlasti näinud terminit Megaways. See ahvatlev…

Progressiivsed jackpotid
Progressiivsed jackpotid

Kõik videoslotid võivad olla mingil määral võidurohked. Sajad klassikalised puuviljaslotid võivad isegi välja maksta maksimaalselt…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee