Highlander slotikas tõestab Microgamingu staatust

10.12.2017
Äsja turule tulnud slotikas Highlander tõestab, et Microgaming ei ole kuhugi kadunud.

6. detsember 2017 oli Microgamingu fännide rõõmupäev, kuna legendaardne mängufirma tuli lagedale uue mänguga: Highlander™ slotikaga. Juba praegu saab mängida seda uut mängu näiteks OlyBetis ja Kingswinis.

Highlander™ on viie rullikuga slotikas, millel on 243 võiduliini ning mis muidugi põhineb 1986. aasta kultuslikul filmil. Just selle filmi ikoonilised tegelased on ka slotika keskseteks tegelasteks. Sellele lisaks on mängu taustal tormine New York ja ei puudu ka vinge taustamuusika, mis viib sind koheselt 80-ndatesse tagasi.

Microgamingule omaselt ei puudu mängust rohked lisafunktsioonid. Näiteks on Highlanderi slotikas kaks wild-funktsiooni – ühe funktsioonina muutuvad scatter-märgid wild-märkideks! Kui saad kokku kolm scatter-sümbolit, saad 10 tasuta spinni.

Mängust ei puudu tormi ja äikese temaatika. Näiteks, iga keerutuse ajal võib juhuslikult ilmuda välgunool, mis “annab elektrit” rullikutele ja muudab mõne sümboli wild-ks.

Kuna mängus on rohkelt võiduliine ja mitu erinevat funktsiooni, on võiduvõimalused suurepärased ning võid olla kindel, et see klassikalises stiilis slotikas ei vea sind alt.

OlyBet jagab 40 000 eurot

Highlander slotikast ei puudu tasuta keerutused – neid võid saada lausa 10.

Tähistamaks aegumatu filmi taassündi slotika näol jagab OlyBet ka rohkelt sularahaauhindu. Sularaha loositakse välja nii kogu kampaania lõpus kui ka iga päev.

Mida sa tegema pead selleks, et raha võita? Igapäevaste auhindade jaoks tuleb teha 10 panust Highlanderi slotikas ning siis saad 1 loosipileti. Kui mängid aga 30 euro eest Highlanderi slotikat, võidad juba 1 loosipileti peaauhinna loosimisele.

Tegemist on muide võrguülese kampaaniaga Microgamingu poolt, kes promob uut slotikat jõudsalt kõikide partnerite seas. Seepärast võid seda kampaaniat märgata ka mujal.

Kas tegemist on Microgamingu uue tulemisega?

Juba mõnda aega on väideldud selle teemal, kas Net Entertainment on parem kui Microgaming ning kui on, kas see tähendab, et üks maailma suurimaid kasiinomängude tootjaid peabki oma trooni loovutama. Microgaming on tuntud näiteks Mega Moolah poolest, mis on üks enim kasiinomiljonäre “tootnud” slotikas.

Microgaming on hakkanud uusi mänge looma väga jõudsalt – näiteks hiljuti avaldati Ooperifantoomi teemaline slotikas. Kõik see tähendab, et Microgaming ei ole kuhugi kadumas ning just vastupidiselt loob aina uusi mänge. Highlanderi slotikas viitab selgelt asjaolule, et Microgaming muutub aina tugevamaks!

Kui sinagi tahad sellest osa saada, tõtta OlyBeti, kus saad osa ka slotikampaaniast!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.