Microgamingu Dream Date slotikas: kas sul on õnne nii armastuses kui ka rahas?

10.07.2021
Microgamingu Dream Date slotikas: kas sul on õnne nii armastuses kui ka rahas?
Dream Date slotikas on romantilise hõnguga ja pisut vanema graafikaga, kuid siiski kauni välimusega.

Microgaming andis 2018. aasta aprillis välja uue slotimängu nimega Dream Date, mis lisandub ettevõtte juba niigi hiiglaslikku portfooliosse huvitava mitmekesise mänguna.

Dream Date mängu keskne teema on ei miski muu kui kohtamine ja armastus. Just seda otsivad paljud meist – raha ja armastust ning ilmselt just sellest mõttest on saadud inspiratsiooni slotika loomisel.

Põhimängus võivad ilmuda nö “kuumad tsoonid”, mille kaudu võid leida unelmate kallima. Kui see peaks juhtuma, saad korraliku rahasumma osaliseks!

dream-date-slotikas-300x179.jpg
Vajutades nupule “Select date” saad sa vahetada oma unistuste “kallima” sümbolit.

Mis muudab Dream Date mängu eriti lahedaks on asjaolu, et sul on seejuures võimalik valida, milline tegelaskuju on sinu unelmate kallim. Valitud sümbolist saab sinu mängu kõrgeima väärtusega sümbol. Mängust ei puudu ka Wild-sümbolid, Scatterid ja muu taoline, mis paneksid südame veelgi kiiremini põksuma. See on üks romantiline slotikas!

Lisaks omapärasele sümboli valimise funktsionaalsusele on mängul veel üks põnev omadus: sellel on üle 200 võiduliini! See tähendab ka pisut madalamaid sümboliväärtuseid, kuid arvestades tihedat võiduvõimalust ei olegi see niivõrd suur kaotus.

Samuti on sul võimalik valida, kas mängid moodsas ajastus või vanaaegses ajastus – vajutades nupule “Select era” saadki vahetada ajastut. Valikuga kaasneb nii graafika kui heli muutus: moodsas ajastus mängid jazzilaadne muusika, kallimate valiku seas on näiteks tuletõrjuja, mootorrattur ja James Bondi meenutav detektiiv. Ajaloolise ajastu pool on pisut mahedam ning taustal mängib meloodiline pillimuusika.

Huvitavad valikuvõimalused annavad mängijale vabamad käed ning seepärast võib oodata, et see mäng muutub mitmete mängijate lemmikuks, eriti, kui tegemist on neidudega, kes otsivad parasjagu unistuste kallimat. Miks ka mitte otsingute ajal pisut raha võita!

Kus saab Dream Date slotikat mängida?

Dream Date on väga uus mäng, mida ei ole veel sugugi kõikides kasiinodes, kuid Eesti mängijate rõõmustuseks on see uhkelt esindatud Optibet kasiinos. Kui sul pole veel Optibetis kontot, saad selle avada siinsamas artikli all oleva nupukese kaudu ning sama nupu kaudu saad ka mängida Optibetis Dream Date slotikat demoversioonis – nii saad näha, mida mäng endast üldse kujutab. See tähendab, et saad mängurõõmu nautida ilma reaalse rahaga riskimata!

Kui oled valmis Optibetis konto avama, kasuta ka kindlasti nende tervitusboonust, millega saad pisut tasuta mänguraha juurde. Egas midagi, kui kallimajahile – kivi kotti ning loodetavasti leiad nii oma unistuste kohtingukaaslase kui ka kopsaka võidu!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee