Pragmatic Play mängud on nüüd saadaval Chanzis

10.07.2021

Pragmatic Play mängud on nüüd saadaval ChanzisChanz kasiino on mängijatele tuntud sotsiaalse kasiinona, kuid järk-järgult on kasiino hakkanud pead tõstma ka parimate kasiinode nimistutes. Seda tõusu tugevdatakse uute mängude lisamisega ning 2018. aasta esimesel nädalal lisandus juba kasiino mängunimistusse Pragmatic Play mängud.

Chanzi valikus on avatud enam kui 50 erinevat Pragmaticu mängu ning kõik nendest on üsna omapärased. Näiteks on mitmetel Pragmaticu slotikatel mitme ekraaniga boonusmängud ja mitmeetapilised boonused.

Mida Pragmaticu slotivalik endast kujutab?

Pragmatic-Play-mängud-on-nüüd-saadaval-Chanzis-2-300x67.jpgPragmatic Play ei ole just kõige vanem slotilooja, kuid nende saavutused on muljetavaldavad. Ettevõte teeb koostööd enamike suuremate Euroopa internetikasiinodega, nende valikus on üle 160 mängu ning nad on levinud juba 78 riiki üle kogu maailma.

Enamus Pragmaticu slotikaid on 3 x5 slotid ehk 3-realised ja 5 rullikuga mängud. Mängude graafika kipub jääma “vanakooli” stiili poole ehk pildikesed ja üldine graafiline lahendus seob endas moodsa stiili pisut vanahõnguliste pildikestega.

Mis puudutab videoslottide teemasid, siis ka Chanzi valikusse lisatud Pragmatic Play mängud on igast võimalikust kategooriast. Siin on mõned näited:

  • Dragon Kingdom – draakoniteemaline mänguautomaat
  • The Catfather ja The Catfather part II – kasside teemalised slotikad
  • Tales of Egypt – midagi ajaloofännidele
  • Romeo and Juliet
  • Sugar Rush ja Sugar Rush Winter
  • Beowulf
  • Diamonds are Forever

Viimane selles nimistus on ka üks nende kõige unikaalsemaid slotikaid, kuna mäng jäljendab otseses mõttes reaalseid mänguautomaate – mängus on kolm rullikut, täpselt nagu meile kõigile tuntud vanades mänguautomaatides.

Pragmatic Play slotikate panused võivad olla kohati keskmisest kõrgemad kui mujal ning ka võiduvõimalused ei tundu olevat kõige suuremad, kuid omapärased temaatikad ja pisut nostalgiahõngulised mängud on katsetamist väärt.

Tee sissemakse ja saad tasuta spinne Pragmaticu slotikale

Tähistamaks seda erilist sündmust pakub Chanz ka eriboonust. Kui teed esimese sissemakse, võid saada kuni 200 tasuta keerutust mängule 7 Monkeys.

Kõik, mida sa pead tegema, on kasutama sissemakse tegemisel boonuskoodi PRAGMATIC ning tasuta spinnid on automaatselt sinu kontol. 200 tasuta keerutust saad 50-eurose (või suurema) sissemakse tegemisel, kuid kui teed vaid 10-19 euro vahemikus oleva sissemakse, saad juba 20 tasuta keerutust.

Keerutustel on ka 35-kordne läbimängimisnõue ning see tuleb täita vähemalt 1 kuu jooksul, et oma võidusummad kätte saada.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge
Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge

Kas oled juba jõuluhulluseks valmis? Chanz kasiino igatahes on! Nagu traditsiooniks on saanud, korraldab Chanz…

Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu
Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu

Kui sa pole veel Chanz kasiino mängija, siis nüüd on ilmselt liitumiseks parim aeg. Kasiino…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee