Pragmatic Play mängud on nüüd saadaval Chanzis

13.03.2018

Pragmatic Play mängud on nüüd saadaval ChanzisChanz kasiino on mängijatele tuntud sotsiaalse kasiinona, kuid järk-järgult on kasiino hakkanud pead tõstma ka parimate kasiinode nimistutes. Seda tõusu tugevdatakse uute mängude lisamisega ning 2018. aasta esimesel nädalal lisandus juba kasiino mängunimistusse Pragmatic Play mängud.

Chanzi valikus on avatud enam kui 50 erinevat Pragmaticu mängu ning kõik nendest on üsna omapärased. Näiteks on mitmetel Pragmaticu slotikatel mitme ekraaniga boonusmängud ja mitmeetapilised boonused.

Mida Pragmaticu slotivalik endast kujutab?

Pragmatic Play ei ole just kõige vanem slotilooja, kuid nende saavutused on muljetavaldavad. Ettevõte teeb koostööd enamike suuremate Euroopa internetikasiinodega, nende valikus on üle 160 mängu ning nad on levinud juba 78 riiki üle kogu maailma.

Enamus Pragmaticu slotikaid on 3 x5 slotid ehk 3-realised ja 5 rullikuga mängud. Mängude graafika kipub jääma “vanakooli” stiili poole ehk pildikesed ja üldine graafiline lahendus seob endas moodsa stiili pisut vanahõnguliste pildikestega.

Mis puudutab videoslottide teemasid, siis ka Chanzi valikusse lisatud Pragmatic Play mängud on igast võimalikust kategooriast. Siin on mõned näited:

  • Dragon Kingdom – draakoniteemaline mänguautomaat
  • The Catfather ja The Catfather part II – kasside teemalised slotikad
  • Tales of Egypt – midagi ajaloofännidele
  • Romeo and Juliet
  • Sugar Rush ja Sugar Rush Winter
  • Beowulf
  • Diamonds are Forever

Viimane selles nimistus on ka üks nende kõige unikaalsemaid slotikaid, kuna mäng jäljendab otseses mõttes reaalseid mänguautomaate – mängus on kolm rullikut, täpselt nagu meile kõigile tuntud vanades mänguautomaatides.

Pragmatic Play slotikate panused võivad olla kohati keskmisest kõrgemad kui mujal ning ka võiduvõimalused ei tundu olevat kõige suuremad, kuid omapärased temaatikad ja pisut nostalgiahõngulised mängud on katsetamist väärt.

Tee sissemakse ja saad tasuta spinne Pragmaticu slotikale

Tähistamaks seda erilist sündmust pakub Chanz ka eriboonust. Kui teed esimese sissemakse, võid saada kuni 200 tasuta keerutust mängule 7 Monkeys.

Kõik, mida sa pead tegema, on kasutama sissemakse tegemisel boonuskoodi PRAGMATIC ning tasuta spinnid on automaatselt sinu kontol. 200 tasuta keerutust saad 50-eurose (või suurema) sissemakse tegemisel, kuid kui teed vaid 10-19 euro vahemikus oleva sissemakse, saad juba 20 tasuta keerutust.

Keerutustel on ka 35-kordne läbimängimisnõue ning see tuleb täita vähemalt 1 kuu jooksul, et oma võidusummad kätte saada.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.