AINULT 2 PÄEVA: OlyBet annab lahkelt riskivabu panuseid

10.07.2021

Kas oled vaatanud oma lemmikkoondise matši ja mõelnud: “kui vaid saaks teenida raha jalgpallimängu vaatamise eest…”? Kui nii, siis on Eesti kuulsa kihlveokontori OlyBeti pakkumine sinu jaoks suurepärane uudis. Ainult 2 päeva, kuni 31. jaanuarini, on võimalik saada OlyBet kasiinos spordipanuseid tehes oma raha tagasi kuni 50 euro ulatuses!

Just nimelt, kuulsid õigesti – OlyBet annab sulle lihtsalt raha tagasi, kui su panus läheb luhta ning sa kaotad raha. Kaotamine pole kunagi olnud nii lõbus!

Pakkumine on mõeldud uutele mängijatele, kes avavad OlyBetis konto ning teevad oma esimese panuse. Seega, isegi, kui sa ei ole varem kokku puutunud spordipanustamisega, aitab see kampaania sul saada “käe valgeks” ja annab isegi raha tagasi, garanteerides, et sinu esimene spordipanustamise kogemus on meeldiv.

Kuidas see kõik töötab?

Riskivaba panuse saamiseks ei pea sugugi tegema pööraseid trikke. Sisuliselt käib kogu asi nii:

  1. Loo endale OlyBetis konto. Seda saad teha siis, kui vajutad selle artikli all olevale nupule, mis viib sind OlyBeti lehele. Täida seal registreerumisankeet ja tuvasta oma isik, et konto aktiveerida.
  2. Tee esimene sissemakse – seda saad teha näiteks pangalingi kaudu ja võid täiesti vabalt kanda oma kontole kas või ainult 10 eurot.
  3. Tee oma esimene mängueelne panus ja kui see panus ei lähe täppi, annabki OlyBet sulle panuse summa tagasi kuni 50 euro ulatuses.

Muide, see kampaania sobib ka neile, kellel on juba OlyBetis konto, kuid kes on mänginud muid mänge ja pole kunagi spordiennustusi teinud. Kui teed selle kampaania raames spordipanuse, saad samamoodi raha tagasi põrunud panuse korral!

Mõned reeglid, mida võiksid teada:

  • Nagu eelnevalt mainitud, on kampaania saadaval kõigile, kes ei ole OlyBeti kaudu teinud mitte ühtegi spordipanust pärast 2017. aasta esimest augustit.
  • Kampaania pakkumine on mõeldud ainult nendele, kes teevad esimese pre-match panuse.
  • Panus tagastatakse sajaprotsendiliselt ning seda kuni 50 euroni. See tähendab, et kui panustasid 50 eurot ning kaotasid selle, saad summa tagasi. Kui panustasid näiteks 60 eurot, saad tagasi 50 eurot ja 10 eurot läheb kaotsi.
  • Tagastatud raha on täielikult sinu oma – sellele ei kehti mitte mingisugust läbimängimisnõuet.
  • Pakkumist saab kasutada ühe korra ja see kehtib 31. jaanuarini.

Tegemist on üsna haruldase võimalusega – sellisega, millesarnast ei teki iga päev. Kui soovid kätt proovida spordipanustamises, võid kahtlemata proovida OlyBeti riskivaba panuse kampaaniat, et näha lähemalt, mida spordipanustamine endast kujutab.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

OlyBet pakub Eesti parimaid boonuseid Tokyo Olümpiamängudele
OlyBet pakub Eesti parimaid boonuseid Tokyo Olümpiamängudele

Tokyo 2020 olümpiamängud on nüüd täies hoos alanud ja see tähendab ühte: spordipanustajatel on parim…

Võida OlyBetis Tokyo olümpiamängude ajal ka ise medaleid
Võida OlyBetis Tokyo olümpiamängude ajal ka ise medaleid

Olümpiaralli on käes ning sellega koos on ka OlyBet algatanud ägeda kampaania, mis võimaldab igaühel…

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Playin.ee
© 2017-2020 Playin.ee. Saidi loata kopeerimine on keelatud. Privaatsuspoliitika
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.