Viimati muudetud:

Playtech

Playtech logo

Playtech – kasiinomaailma tipptegija kodumaiste juurtega

Kes on pärit Tartust, selle jaoks on Playtechi nimi väga tuttav. Tegemist on Eestist pärit mängutootjaga, kes on tänaseks muutunud üheks kõige mõjukamaks kasiinomängude tootjaks kogu maailmas.

1999. aastal loodud firma on nüüd olemas lausa börsil ning toodab põhimõtteliselt kõike, mida üks mängutootja saaks luua: slotikaid, pokkerit, bingomänge ja klassikalisi mängulaudu. See mitmekülgsus on üks Playtechi edu saladusi.

Sarnaselt teistele suurtele kasiinogruppidele on ka Playtech soetanud endale konkurente. Näiteks kuulub Playtechile tuntud Rootsi ettevõte Quickspin, kes valmistab esmaklassilisi slotikaid.

Playtech on eriti hästi tuntud ka pokkerimängijate seas tänu oma iPoker brändile.

Parimad online kasiinod Playtechi mängude mängimiseks

Playtechi mängud, hoolimata oma Eesti juurtest, pole niivõrd levinud. Pigem võid leida Eesti kasiinodest Quickspini mänge. Siiski on aga mitmes Eesti kasiinos võimalik nautida ka Playtechi loomingut. Alljärgnevalt leiad parimad taolised kasiinod, kus sind ootavad ees Playtechi loomingu parimad palad.

Playtechi mänguvalik

Playtechi mänguvalik on pehmelt öeldes mitmekülgne. Tegemist on ühega vähestest kasiinomängude tootjatest, kellel on õnnestunud sõlmida lepingud telesarjade ja filmide tootjatega nagu DC Entertainmentiga. Tänu sellistele lepingutele on Playtechi portfoolios unikaalsed DC tegelastel põhinevad mängud (nagu Superman).

Playtechi valikus on üle 600 slotika ja isegi progressiivsete jackpottidega mänge, mille võidusummad on pea sama suured kui NetEnti või Microgamingu omad.

Sama mitmekülgne on ka Playtechi muude mängude valik. Õnnemängurid naudivad näiteks Playtechi kvaliteetset bingot, virtuaalsporti, live-kasiino laudu ja palju muud. Pole peaaegu ühtegi mänguliiki, kuhu Playtech poleks oma kätt pistnud!

Paljud Playtechi slotid on klassikaliste videoslottide hõnguga, kuid sisaldavad intrigeerivaid lisamehhanisme, mistõttu on need mängud vägagi armastatud kasiinomaailmas.

5 parimat Playtechi mängu

Kuna Playtechi portfoolios on sadu mänge, on väga raske valida välja parimaid. Siin on aga viis mängu, mis tõusevad eriti hästi esile. Kõik need viis on leitavad ka Eesti online kasiinodes!

Age of the Gods

Vana-Kreeka teemaline slotimäng on muutunud Playtechi suurimaks sensatsiooniks. Mängu RTP on küll tagasihoidlikult 95% ringis, kuid see ei takista slotisõpru seda mängu nautimast. Slotikas sisaldab rikkalikult boonuselemente, mis võivad hea õnne korral anda priskeid auhindu. Kordistajad, tasuta spinnid ja neli progressiivset jackpotti – see on mäng, mis ei ole lihtsalt ilusa graafikaga, vaid võib sinu elu muuta oma suurvõitudega.

Age of the Gods on üks kõige popimaid Playtechi mänge ka Eestis ning on leitav pea igas kasiinos, kus vähegi Playtechi mänge esitletakse.

Monty Python’s Life of Brian

Monty Python’s Life of Brian

Monty Python’s Life of Brian videoslot on täpselt sama naljakas nagu Monty Python ise. Kui sa kaotad, siis kukub Brian taevast alla, annab sulle taaskeerutuse ja terve hunniku asendussümboleid. Slotikas sisaldab isegi ristilöömise boonust (just nimelt, ristilöömise boonust), tasuta lisamänge, sularaha võitmise võimalusi ja isegi kividega loopimise boonust.

Juba pelgalt nende boonuste poolest on see mäng täiesti hullumeelne. Iga slotimäng peaks olema eelkõige meelelahutuslik ning kui on üldse üks slotikas, mis seda eesmärki täidab, on see Playtechi Monty Python’s Life of Brian.

Monty Python’s Life of Brian

Man of Steel

Nagu eelnevalt mainitud, teeb Playtech koostööd DC-ga, et tuua kasiinolavadele DC legendaarsete tegelaste teemal loodud slotikaid. Man of Steel põhineb 2013. aasta samanimelisel filmil. Slotimängul on kuni 50 võiduliini ja 4 progressiivset jackpotti, mis panevad sind tundma nagu sa oleksid ise tõeline terasmees.

Jackpotiboonuseid saab muideks aktiveerida suvalisel hetkel ja täiesti juhuslikult, seega kui õnn on sinu poolel, võib see slotikas sulle tuua kopsaka võidu. Isegi jackpotti kõrvale jättes on slotikal rikkalikult lisamehhanisme, mis muudavad mängu üpris tulusaks.

Man of Steel

Goblins Cave

Playtech võtab mängude tootmist täie lõbuga. Goblins Cave on üks Playtechi kõige unikaalsematest mängudest, mis on ühtlasi sama meelelahutuslik nagu ülalmainitud Monty Pythoni mäng. Goblins Cave on klassikalisema hõnguga 3-rullikuline slotimäng, millel on üks konks: sa saad ise otsustada, millise rulliku seisma panna ja milliseid uuesti keerutada. Niiviisi on sul rohkem otsustusvõimet ning seega võib mäng olla ka volatiilsem.

Slotikas sisaldab muidugi ka asendussümboleid, boonussümboleid ja muud põnevat, mistõttu võib Goblins Cave olla vägagi võidurohke.

Goblins Cave

Ugga Bugga

Ugga Bugga on üks Playtechi kõige kõrgema teoreetilise tasuvusega mänge – selle RTP on märkimisväärselt lausa 99.07%. Nii kõrge teoreetilise tasuvusega slotimänge on vaid käputäis kogu kasiinotööstuses!

Mängu peamine teema keerleb hõimu ümber, kes jahivad kõik kuldset maski. See kuldne mask on nimelt asendussümbol, mis aitab luua paremaid võite. Sarnaselt eelnevale mängule on ka Ugga Bugga slotimängus võimalik valida, milliseid rullikuid soovid uuesti keerutada ja milliseid soovid paigal hoida. Seetõttu on sul väga hea võimalus ise oma õnne mõjutada!

Pealtnäha pole see mäng väga eriline, kuid strateegilisem nüanss annab mängule oluliselt vürtsi juurde.

Ugga Bugga

Playtechi mängude tasuvus

Enamus Playtechi mänge on üpris madala tasuvusprotsendiga, mõned neist isegi vaid 93%-se RTP-ga. Nagu aga eelnevalt mainitud on mõned slotikad ääretult tulusad, nagu Ugga Bugga oma 99%-se tasuvusega. Keskmiselt on Playtechi mängude RTP siiski 96% lähistel.