Chanz kasiino alustab metsikut jõuluboonust

06.02.2023

Detsember tähendab puhkust, toredat ajaveetmist sõprade ja pere seltsis, palju head toitu ning muidugi rohkelt kingitusi.

Jõulukuu on tublisti jõudmas ka kasiinodesse. Eesti populaarne sotsiaalne kasiino Chanz alustab 1. detsembril pöörast kampaaniat, mille raames saad kuni 24. detsembrini teenida tasuta spinne ja saada endale ka osakese 1500-eurosest rahalisest võidust.

Kui sa logid Chanz kasiinosse sisse detsembris, võid siin-seal portaalis märgata jõuluteemalisi sümboleid, mis ringi hüppavad veebilehel. Just neid sümboleid peadki koguma selleks, et saada osa kampaania auhindadest. Iga päev on võimalik kokku koguda 8 märki, 3 neist sisaldavad tasuta spinne!

Kui sa kogud kokku vähemalt 24 märki, saad loosipileti, millega saad ligipääsu 1500-eurosele auhinnapajale. Viis õnnelikku mängijat saavad ka 100 tasuta spinni.

Muide, kui sul õnnestub üles leida Super Chanzi märk, saad endale 50 tasuta spinni lihtsalt niisama selle eest.

Üks parimaid asju kogu kampaania juures on fakt, et kõik tasuta spinnidega saadud võidud on kohe saadaval pärisrahana – mingit läbimängunõuet pole üldse. Ainus konks tasuta spinnide märkide puhul on fakt, et neid märke saad koguda ainult siis, kui oled teinud kampaania käigus (või eelneva 7 päeva jooksul) sissemakse või teinud panuseid vähemalt 20 euro eest.

Chanz kasiino võlub oma valikuga

Jõulukampaania pole kaugeltki ainus asi, mida saad Chanz kasiinos nautida. Chanz on tuntud oma igakuisete kampaaniate poolest, mis sarnanevad ülalmainitud pakkumisele – sa saad koguda märke ja osaleda loosis. Vahel on loosi peaauhinnaks isegi luksuslikud reisid või veelgi suuremad rahasummad.

Chanz keskendub eelkõige slotikatele ja live-kasiino laudadele, sisaldades mõlemas kategoorias arvukalt kvaliteetseid mänge. Seikle üks hetk puuviljade seltsis, jahi suuri jackpotte või naudi kauni ruletidiileri seltskonda – Chanzis on kõike.

Mis kõige ägedam – Chanz kasiinos on saadaval välkmaksed, mis tähendab, et saad oma võidud kätte samal hetkel kui väljamakse teed!

Kui sa pole veel Chanz kasiinos mänginud, on just nüüd parim aeg selleks. Liitu Chanz kasiinoga ning naudi detsembris ägedat kampaaniat – kui hästi läheb, saad endale sadu eurosid boonusraha või kümneid tasuta spinne!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge
Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge

Kas oled juba jõuluhulluseks valmis? Chanz kasiino igatahes on! Nagu traditsiooniks on saanud, korraldab Chanz…

Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu
Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu

Kui sa pole veel Chanz kasiino mängija, siis nüüd on ilmselt liitumiseks parim aeg. Kasiino…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee