Chanz saadab sind Lõuna-Aafrikasse seiklema

06.02.2023

Metsik savann, igavene päike, lõvid, liiv – Lõuna-Aafrika on meie kõigi jaoks niivõrd kauge maa, et enamus meist isegi ei unista sinna reisimisest. Chanz kasiino on juba pikka aega olnud tuntud oma reisilooside poolest ning sel korral viib Chanz ühe õnneliku mängija just sinna kaugele maale.

Kuni 20. veebruarini toimub Chanzi lehel taaskord kasiinole omane reisiloos, milles osalemiseks tuleb kasiino portaalis koguda erinevaid väikeseid märke, mis hüppavad ekraanile aeg-ajalt. Iga päev saab leida 8 märki ning kui kogud kokku 24 märki, osaledki pealoosimisel, millega loositakse ühele õnnelikule 1000 eurot reisiks Lõuna-Aafrikasse.

Lisaks reisile saavad 25 õnnelikku mängijat endale veel 50 tasuta spinni, mis võivad hea õnne korral samuti tuua korraliku võidusumma.

Rääkides tasuta spinnidest, siis iga päev on sul võimalik portaali külastades leida 3 tasuta spinnide märki. Kui peaksid üles leidma Super Chanz märgi, saad suisa 50 tasuta spinni – just nagu oleksid võitnud loosis. Kasiinolehel ringleb ka sõbraspinni märk, mis võimaldab sul teha ühele sõbrale üllatuse, kinkides talle 10 tasuta keerutust. Chanz kasiino tuumaks on siiski sotsiaalsus!

Muide, rääkides sotsiaalsusest, siis kui sa jagad kampaania infot Facebookis (Chanzi lehe kaudu), antakse sulle üks lisa loosipilet.

Tulles aga tagasi tasuta spinnide juurde, siis üks parimaid fakte nende keerutuste juures on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. Kui võidad nende keerutustega raha, siis ongi see pärisraha, mille eest võid kas või reisile minna. Ainus, millega tuleb arvestada tasuta spinnide juures, on fakt, et see lisafunktsioon on saadaval ainult nende jaoks, kes on viimase 7 päeva jooksul (või kampaania jooksul) teinud sissemakse ning vähemalt 20 euro eest panustanud kasiinos.

Arvestades aga Chanzi suurt mänguvalikut ja sotsiaalset niši, ei tohiks olla paarikümne euro panustamine eriti suur ülesanne. Kui oled mõelnud, et sooviksid katsetada kasiinovõlusid mõnes Eesti kasiinos, miks mitte proovida Chanz kasiinot? Vaid järgnevad paar nädalat on sul veel võimalus võita endale 1000 euro eest reisiraha ning nautida peatselt Lõuna-Aafrika lummavaid võlusid.

Võrdle kindlasti ka teisi Eesti kasiinosid Playin.ee lehel ja avasta oma uus lemmikkasiino!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee