Chanz saadab sind Lõuna-Aafrikasse seiklema

chanz kasiino lõuna aafrika reis

Metsik savann, igavene päike, lõvid, liiv – Lõuna-Aafrika on meie kõigi jaoks niivõrd kauge maa, et enamus meist isegi ei unista sinna reisimisest. Chanz kasiino on juba pikka aega olnud tuntud oma reisilooside poolest ning sel korral viib Chanz ühe õnneliku mängija just sinna kaugele maale.

Kuni 20. veebruarini toimub Chanzi lehel taaskord kasiinole omane reisiloos, milles osalemiseks tuleb kasiino portaalis koguda erinevaid väikeseid märke, mis hüppavad ekraanile aeg-ajalt. Iga päev saab leida 8 märki ning kui kogud kokku 24 märki, osaledki pealoosimisel, millega loositakse ühele õnnelikule 1000 eurot reisiks Lõuna-Aafrikasse.

Lisaks reisile saavad 25 õnnelikku mängijat endale veel 50 tasuta spinni, mis võivad hea õnne korral samuti tuua korraliku võidusumma.

Rääkides tasuta spinnidest, siis iga päev on sul võimalik portaali külastades leida 3 tasuta spinnide märki. Kui peaksid üles leidma Super Chanz märgi, saad suisa 50 tasuta spinni – just nagu oleksid võitnud loosis. Kasiinolehel ringleb ka sõbraspinni märk, mis võimaldab sul teha ühele sõbrale üllatuse, kinkides talle 10 tasuta keerutust. Chanz kasiino tuumaks on siiski sotsiaalsus!

Muide, rääkides sotsiaalsusest, siis kui sa jagad kampaania infot Facebookis (Chanzi lehe kaudu), antakse sulle üks lisa loosipilet.

Tulles aga tagasi tasuta spinnide juurde, siis üks parimaid fakte nende keerutuste juures on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. Kui võidad nende keerutustega raha, siis ongi see pärisraha, mille eest võid kas või reisile minna. Ainus, millega tuleb arvestada tasuta spinnide juures, on fakt, et see lisafunktsioon on saadaval ainult nende jaoks, kes on viimase 7 päeva jooksul (või kampaania jooksul) teinud sissemakse ning vähemalt 20 euro eest panustanud kasiinos.

Arvestades aga Chanzi suurt mänguvalikut ja sotsiaalset niši, ei tohiks olla paarikümne euro panustamine eriti suur ülesanne. Kui oled mõelnud, et sooviksid katsetada kasiinovõlusid mõnes Eesti kasiinos, miks mitte proovida Chanz kasiinot? Vaid järgnevad paar nädalat on sul veel võimalus võita endale 1000 euro eest reisiraha ning nautida peatselt Lõuna-Aafrika lummavaid võlusid.

Võrdle kindlasti ka teisi Eesti kasiinosid Playin.ee lehel ja avasta oma uus lemmikkasiino!

Vastavad artiklid