Tee head: Chanz lõi koos Saskia Alusaluga käima heategevusliku panustamismängu

06.02.2023

Kas poleks mitte tore korraga teha head ja teha ka spordipanuseid? Chanz kasiinos on see nüüd võimalik kuni 24. märtsini, kuna kasiino lõi koostöös Saskia Alusaluga käima heategevuskampaania, millega kogutakse raha Minu Unistuste Päeva fondi.

Minu Unistuste Päev on eriline heategevusfond, millega aidatakse täita raskelt haigete laste unistusi. Vahel viiakse selle fondi abil lapsi mõnda toredasse kohta või täidetakse mõni muu mõte, kuid igal juhul on tegemist ülla eesmärgiga, mis aitab tuua peredele natuke rõõmu ja positiivsust – seda on eriti vaja siis, kui perel on niigi raske haigusega võitlemise tõttu.

Fondi toetamiseks lõi Chanz kasiinos Saskia nimelise spetsiaalse heategevusmängu, mille raames pead tegema panuseid mängudele, mis kuuluvad Saskia heategevusmängu alla. Pool sinu panuse summast lähebki heategevusfondi ning teine pool läheb mängu võidufondi, mis jagatakse laiali ennustajate vahel! Näiteks, kui teed 3-eurose panuse Saskia heategevusmängu piletil, läheb sellest 1,50 eurot heategevusfondi.

Tänu sellele kampaaniale võid teha südamerahuga spordipanuseid, kuna igalt panuselt läheb pool heategevuse tarbeks!

Saskia heategevusmängu raames saad teha panuseid jalgpalli MM valikmängudele, seega on Chanz praegu suurepärane koht jalgpallisõpradele.

Kampaanias osalemiseks järgi neid lihtsaid samme:

  1. Ava konto Chanz kasiinos.
  2. Lisa oma Chanz kasiinokontole vahendid.
  3. Klõpsa menüünupul “Chanzpool” – sealt leiad spordipanused.
  4. Lehitse Chanzpoole ja leia Saskia heategevusmäng.
  5. Tee soovitud panus Saskia heategevusmängul.

Kui sa pole Chanz kasiinoga veel kursis, siis Chanz on nö sotsiaalne kasiino, kus saad tegelikult mängida koos sõpradega. Seega, kui sul on sõpru, kes tahaksid teha jalgpallipanuseid, saad neid kutsuda Chanz kasiinosse ning saate üheskoos teha omaenda kihlvedusid või võistelda üheskoos teiste Chanzpoolidel. Kui tahad ka teha natuke head, siis on hetkel selle jaoks hea võimalus tänu käimasolevale heategevusmängule!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge
Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge

Kas oled juba jõuluhulluseks valmis? Chanz kasiino igatahes on! Nagu traditsiooniks on saanud, korraldab Chanz…

Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu
Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu

Kui sa pole veel Chanz kasiino mängija, siis nüüd on ilmselt liitumiseks parim aeg. Kasiino…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee