Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge

06.02.2023

Kas oled juba jõuluhulluseks valmis? Chanz kasiino igatahes on! Nagu traditsiooniks on saanud, korraldab Chanz ka sel aastal suure jõuluralli. Chanzile omaselt on kampaania keskmes erinevad jõuluteemalised märgid. Kuni 24. detsembrini on lehele peidetud erinevad jõuluteemalised märgid, mis hüppavad ekraanile suvalistel hetkedel. Iga päev saad kokku koguda üheksa sellist märki ning nende hulgas võib olla ka 3 tasuta spinnide märki.

Mis on aga sinu auhind märkide kogumise eest? Auhind on magus: kui oled kokku kogunud vähemalt 24 sellist märki, osaled automaatselt pealoosimises, kus loositakse kokku välja 2000 eurot. Esikohaomanik saab endale suisa 1000 eurot ja seda 27. detsembril. Auhindu saavad kokku 50 õnnelikku mängijat.

See pole veel aga kõik. Kui leiad erilise kingituse märgi, saadetakse sulle ehtne jõulukink! Mis see on, seda saad teada siis, kui sul on õnn see märk üles leida.

Tasuta spinnide märgi leidmisel saad 5 tasuta keerutust, mida kohe kasutada, kuid kui leiad Super Chanz märgi, saad suisa 50 tasuta keerutust! Kuna Chanz on ühtlasi sotsiaalne kasiino, kus saad mängida üheskoos sõpradega, on sul võimalik koguda ka sõbramärke, mis võimaldavad kinkida 10 tasuta keerutust sõbrale.

Üks parimaid osasid jõulukampaania juures on asjaolu, et tasuta spinnidel puudub igasugune läbimängimisnõue, seega saad kõik võidud kohe kätte pärisrahas. Küll aga tuleb meeles pidada, et tasuta spinne saavad ainult need mängijad, kes on kampaaniaperioodil või viimase seitsme päeva jooksul teinud vähemalt kümne euro eest panuseid.

Lõbutse jõuluteemaliste mängudega

Chanz on jõuluajaks uuendanud ka oma mänguvalikut, tutvustades mitut uut jõuluteemalist mängu: Santa vs Rudolph, Sweet Bonanza Xmas ja Festive Indulgence.

Santa vs Rudolph on NetEnti uusim jõuluteemaline mäng, mille tasuvus on 96.35% ning volatiilsus keskmise-kõrgema kandis. Tegemist on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga videoslotiga, kus on mitmeid boonusfunktsioone nagu tasuta keerutused, Wild-sümbolid ja mitu muud boonusmängu.

Sweet Bonanza Xmas on Pragmatic Play slotikas, mis on samuti tulvil boonusfunktsioonidest. Mängul on keskmine volatiilsus ning tasuvusprotsent minimaalselt 96.48%.

Festive Indulgence on loodud Microgamingu poolt, mis on üsna klassikalise olemusega, kuid kätkeb endas 3x kordistajat.

Mänge on Chanzis aga küllaga rohkem, seega uuri lähemalt oma silmaga ja saa osa jõulurõõmust!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu
Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu

Kui sa pole veel Chanz kasiino mängija, siis nüüd on ilmselt liitumiseks parim aeg. Kasiino…

Chanz kasiino alustab metsikut jõuluboonust
Chanz kasiino alustab metsikut jõuluboonust

Detsember tähendab puhkust, toredat ajaveetmist sõprade ja pere seltsis, palju head toitu ning muidugi rohkelt…

Play’n GO uus slotikas toob meeletu aastavahetusturniiri
Play’n GO uus slotikas toob meeletu aastavahetusturniiri

Nüüd, kus pühadepraad on mõnusalt kõhus ja jõulukingid avatud, on aeg asuda uut aastat vastu…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee