Coolbeti jõulukalender toob ootamatuid jõuluüllatusi

10.07.2021

Coolbeti jõulukalender toob ootamatuid jõuluüllatusiÜks Eesti noorimaid internetikasiinosid Coolbet on teinud väga lennuka tee kasiinomaailma tippu mitmetel põhjustel, üks nendest on kasiino pakutavad boonused, mille särav näide on Coolbeti Jõulukalendri kampaania. Kuni 1. jaanuarini on võimalik iga päev kasiinos kasutada erinevaid pakkumisi nii spordiennustuste, kasiinomängude kui pokkeri kategoorias, seega on jõulurõõmu iga mänguvaldkonna eelistajate jaoks.

Alljärgnevalt selgitame lähemalt mõningaid asju, mida võiksid teada enne, kui asud Coolbeti kasiinos kontot avama jõulukalendri boonuse kasutamiseks.

Coolbeti jõulukalendri põhilised tingimused

Coolbeti jõulukalendris osalemiseks on kõige olulisem meeles pidada seda, et üksnes mängimisest ei piisa – kampaaniast osa saamiseks tuleb vajutada kampaania lehel nupule “Osale”, misjärel on alles võimalus saada igapäevaseid pakkumisi. Sellele nupukesele tuleb aga vajutada vaid ühe korra, sest pärast liitumist saad automaatselt osa võtta igapäevastest pakkumistest. Pane aga tähele, et seni ei lähe kampaanias osalemine arvesse, kuni sa pole sellega liitunud.

Sarnaselt ehtsale advendikalendrile on ka Coolbeti jõulukalendril iga päev pakkuda midagi uut, mis aga tähendab, et igapäevane pakkumine tuleb kasutada ära samal päeval, kuna pakkumine ei kandu järgmisesse päeva. Arusaadavalt ei võeta arvesse ka tühistatud panuseid (näiteks spordipanuste kategooria puhul).

Mõned lisareeglid, millega arvestada

Kuigi igapäevane pakkumine võib olla erinev ning seega ka tingimused erinevad, toome siin välja mõned olulisemad faktorid, millele tähelepanu pöörata jõulukalendri kampaaniaga seoses:

  • tasuta spinnidel ei ole mitte mingisugust läbimängimisnõuet – võidud on sinu omad;
  • kui saad tasuta spinne, tuleb need kasutada ära 24 tunni jooksul, sest muidu need lihtsalt kaovad;
  • mõnel juhul on vajalik tasuta spinnide saamiseks teha ka sissemakse teatud määral – näiteks 20 eurot 7 päeva jooksul;
  • sissemaksesumma tuleb vähemalt ühekordselt läbi mängida, kuid seda võib teha isegi spordipanustamise kategoorias;
  • kui tahad kasutada spordiennustuse sissemakseboonust, tuleb veenduda, et sul ei oleks juba aktiivset spordiennustuse boonust, sest korraga ei saa olla mitu spordiennustuse boonust aktiveeritud;
  • mõned spordiennustuse boonused tuleb ka paar korda läbi mängida teatud miinimumkoefitsiendi juures.

Kõrgeima koefitsiendi võistlus

Jõulupühade ajal toimub ka omapärane kõrgeima koefitsiendi võistlus, kus võetakse arvesse mitmikpanuseid. Sarnaselt teistele boonustele tuleb teha panuseid pärisrahaga, minimaalselt 1.50 koefitsiendi juures ning boonusauhinnad tuleb läbi mängida kolmekordselt. Võidu kasutamiseks on aga lausa 30 päeva aega, võitjad selguvad 28. detsembril.

Reisipaketid

Kõigele lisaks on võimalik jõulukampaania ajal osa saada reisivõidust. Ühe paketina saab Derby paketi, mis sisaldab lennupileteid Londonisse, 2 piletit TOT vs ARS mängule, hotellis ööbimist ning isegi 500 eurot taskuraha. Teiseks paketiks on El Clasico pakett, mis sisaldab pileteid Madridi lendamiseks, MAD vs BAR mängule minemiseks ning samamoodi hotellis ööbimist ja taskuraha.

Nagu näed, siis Coolbeti jõulukampaania on meeletu kaliibriga ning pakub midagi põnevat igaühele. Kui tahad isegi osa saada jõulumöllust, liitu juba täna Coolbet kasiinoga!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee