Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu

10.07.2021

Kui sa pole veel Chanz kasiino mängija, siis nüüd on ilmselt liitumiseks parim aeg. Kasiino lükkas käima iga-aastase Tour de Chanz kampaania, mis toimub juba suisa seitsmendat korda. Kui teed kuni 25. juulini Chanz kasiinos erinevaid ülesandeid, antakse sulle vastutasuks väike kingitus.

Kingitustele lisaks on kampaania loosis ka mitu ägedat auhinda. Kaks mängijat saavad endale uue elektritõukeratta ning viiele mängijale kingitakse veel 100 tasuta spinni ühele ägedale mängule. Kõik, mida loosis osalemiseks pead tegema, on ülesannete täitmine – iga ülesande eest saad ühe pileti loosile.

Kusjuures, kui täidad kõik 21 ülesannet, annab kasiino sulle lihtsalt niisama 50 tasuta spinni ja nendel puudub igasugune läbimängunõue! Nii et võidavad ka need, kes ei võida pealoosis.

Millised täpsemalt on auhinnad, seda saad teada aga siis, kui logid Chanz kasiinosse!

Chanz kampaania tingimused

Selleks, et edukalt kampaanias osaleda ning saada uue elektrilise tõukeratta omanikuks, pead sa täitma ka mõned tingimused. Siin on kiire ülevaade olulistest punktidest:

  • Spinnide varakamber on sulle saadaval ainult juhul, kui oled kampaania toimumise ajal teinud vähemalt 20 euro eest panuseid.
  • Duellide puhul tuleb panustada vähemalt 3 eurot duelli jooksul.
  • Ülesanded tuleb täita pärisrahapanustega.
  • Igasugused sissemakse ja tasuta raha boonused kehtivad maksimaalselt 30 päeva.
  • Auhinnana saadud tasuta spinnidel pole läbimängunõuet. Muidu on kasiino tavaline läbimängunõue 35-45 korda, seega on antud kampaania oluline haruldus.

Chanz tervitusboonus ootab sind

Pea silmas, et kui sul pole veel Chanz kasiinos kontot, saad korraga haarata ka võimalusest ning kasutada kasiinos olevat tervitusboonust. Selle nõuded on küll natuke karmimad ning boonus rakendub mitmele sissemaksele, ent see-eest on sul võimalus juurde saada olulisel määral kasiinoraha ning tasuta spinne.

Analoogseid kampaaniaid nagu ülalmainitud Tour de Chanz korraldab kasiino sisuliselt iga kuu. Vastavalt aastaajale on kampaaniad ka temaatilised: näiteks jõulude ajal on käimas sarnane jõulukampaania. Iga kord on kampaanial suur pealoos, mille auhind võib olla isegi luksuslik reis. Sellise kampaaniasüsteemi poolest on Chanz haruldane kasiino – ükski teine Eesti online kasiino ei paku nii aktiivselt luksuslikke kampaaniaid ja boonuseid.

Kas tahaksid minna reisile või võita uut tehnikat? Kui nii, siis tasub uurida Chanz kasiino pakutavaid võimalusi lähemalt! Liitu kasiinoga juba täna ning anna ka meile Playin.ee-s teada, milline sinu kogemus oli. Koos saame muuta Eesti kasiinoturu ausamaks ning selgemaks kõigi jaoks!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee