Mängi aprillis Novomaticu slotikaid OlyBetis ning võida suurelt

03.04.2018

Mängi aprillis Novomaticu slotikaid OlyBetis ning võida suureltNovomaticu slotimängud on maailmas juba pikka aega olnud tähelepanu all oma huvitava graafika ja kopsakate võiduvõimalustega, kuid seni on jäänud Novomatic pisut kaugemale rambivalgusest Eesti kasiinodes. Nüüdsest aga asjad muutuvad, sest Novomaticu parimad mängud on OlyBet kasiinos saadaval, nende hulgas ka maailmakuulsad slotid nagu Book of Ra, Lucky Lady’s Charm ja Lord of the Ocean.

Selle tähistamiseks lõi kasiino käima vinge aprillikampaania. Mängides Novomaticu mänge, on võimalik teenida pärisraha ning seda mängusisestele võitudele lisaks. Jackpotisumma on kokku 7777 eurot ning selle saamiseks ei pea tegema muud, kui lihtsalt panustama!

Kuidas võita 7777 eurot puhast raha OlyBetis

Kampaanias osalemine on äärmiselt lihtne. Kõigepealt pead tegema OlyBetis konto ning registreeruma kampaanialehel – ilma registreerumata ei saa kampaaniast osa võtta. Seejärel pole vaja teha muud, kui lihtsalt panustada. Mida rohkem panustad, seda rohkem on võimalik ka raha võita, kuid pea meeles, et arvesse võetakse üksnes Novomaticu mängudes panustatud summad.

Iga panustatud summa kohta antakse teatud väärtuses auhind ning iga auhinna saab lunastada ühe korra, vastavalt tasandile. Kui jõuad järgmisele tasandile, saad ka järgmise auhinna ning niiviisi seni, kuni oledki kokku saanud 7777 eurot!

Book of Ra – Novomaticu koorekiht

Novomaticu Book of Ra on pisut egiptusepärase graafikaga, üllatades seega ka oma välimuse poolest.

Üks Novomaticu kuulsamaid mänguautomaate on egiptuseteemaline Book of Ra. See mütoloogilise teemaga slotimäng on peibutanud mängijaid oma võitudega juba mõnda aega ning seda heal põhjusel. Mängul võib olla küll 10 võiduliini, kuid viisaka 96%-se tasuvusega pakub mäng konkurentsi ka NetEnti slotikatele.

Mängu peategelane on Indiana Jones’i meenutav arheoloog, kelle sümbol on ka suurima võiduga: 5000x.

Sellest veelgi enam on võimalik mängus suurelt võita Scatter-sümbolitega – pärast kolme Scatteriga funktsiooni aktiveerimist on võimalik sümbolitel laieneda ning seeläbi teenida kordades rohkem kui tavaliste Scatter-sümbolitega.

Book of Ra on vaid üks mitmetest näidetest, mida Novomatic suudab pakkuda. Kui tahad isegi kätt proovida, suundu OlyBet kasiinosse, kus saad terve aprilli vältel teenida pärisraha oma panustatud summade pealt!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.