Mängi aprillis Novomaticu slotikaid OlyBetis ning võida suurelt

10.07.2021

Mängi aprillis Novomaticu slotikaid OlyBetis ning võida suureltNovomaticu slotimängud on maailmas juba pikka aega olnud tähelepanu all oma huvitava graafika ja kopsakate võiduvõimalustega, kuid seni on jäänud Novomatic pisut kaugemale rambivalgusest Eesti kasiinodes. Nüüdsest aga asjad muutuvad, sest Novomaticu parimad mängud on OlyBet kasiinos saadaval, nende hulgas ka maailmakuulsad slotid nagu Book of Ra, Lucky Lady’s Charm ja Lord of the Ocean.

Selle tähistamiseks lõi kasiino käima vinge aprillikampaania. Mängides Novomaticu mänge, on võimalik teenida pärisraha ning seda mängusisestele võitudele lisaks. Jackpotisumma on kokku 7777 eurot ning selle saamiseks ei pea tegema muud, kui lihtsalt panustama!

Kuidas võita 7777 eurot puhast raha OlyBetis

Kampaanias osalemine on äärmiselt lihtne. Kõigepealt pead tegema OlyBetis konto ning registreeruma kampaanialehel – ilma registreerumata ei saa kampaaniast osa võtta. Seejärel pole vaja teha muud, kui lihtsalt panustada. Mida rohkem panustad, seda rohkem on võimalik ka raha võita, kuid pea meeles, et arvesse võetakse üksnes Novomaticu mängudes panustatud summad.

Iga panustatud summa kohta antakse teatud väärtuses auhind ning iga auhinna saab lunastada ühe korra, vastavalt tasandile. Kui jõuad järgmisele tasandile, saad ka järgmise auhinna ning niiviisi seni, kuni oledki kokku saanud 7777 eurot!

Book of Ra – Novomaticu koorekiht

book-of-ra-300x165.jpg
Novomaticu Book of Ra on pisut egiptusepärase graafikaga, üllatades seega ka oma välimuse poolest.

Üks Novomaticu kuulsamaid mänguautomaate on egiptuseteemaline Book of Ra. See mütoloogilise teemaga slotimäng on peibutanud mängijaid oma võitudega juba mõnda aega ning seda heal põhjusel. Mängul võib olla küll 10 võiduliini, kuid viisaka 96%-se tasuvusega pakub mäng konkurentsi ka NetEnti slotikatele.

Mängu peategelane on Indiana Jones’i meenutav arheoloog, kelle sümbol on ka suurima võiduga: 5000x.

Sellest veelgi enam on võimalik mängus suurelt võita Scatter-sümbolitega – pärast kolme Scatteriga funktsiooni aktiveerimist on võimalik sümbolitel laieneda ning seeläbi teenida kordades rohkem kui tavaliste Scatter-sümbolitega.

Book of Ra on vaid üks mitmetest näidetest, mida Novomatic suudab pakkuda. Kui tahad isegi kätt proovida, suundu OlyBet kasiinosse, kus saad terve aprilli vältel teenida pärisraha oma panustatud summade pealt!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee