Nädalalõpp OlyBetiga: naudi tasuta keerutusi iga nädalavahetus

10.07.2021

Mis on parem aeg lõõgastumiseks ja slotikate keerutamiseks kui seda on nädalavahetus? Mõned värskendavad joogid, mugav diivan ja ainult sina ning slotikad… OlyBet kasiino teeb selle lõõgastuse eriti lihtsaks oma uute igapäevaste pakkumistega. Uute pakkumiste hulgas on spetsiaalne pakkumine ka nädalavahetuseks. Parim asi kogu pakkumise juures: see on saadaval absoluutselt iga nädalavahetus ning auhindadel pole läbimängimisnõuet!

OlyBeti nädalavahetuse kampaania raames on võimalik võita kuni 30 tasuta spinni teatud mängudes (3 x 10 keerutust). Sel nädalavahetusel on näiteks kampaania fookuses kuulsad NetEnti mängud nagu Gonzo’s Quest, Fairytale Legends: Red Riding Hood ja Dazzle Me. Kõik, mida tuleb teha tasuta spinnide saamiseks, on mängida ühte nendest mängudest vähemalt 200 vooru ning seejärel antaksegi OlyBeti poolt juurde 10 täiesti tasuta keerutust. Need keerutused ilmuvad kontole automaatselt.

Pakkumise suurim võlu on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. Kui võidad tasuta spinnidega raha, arvestatakse seda pärisrahana ning võid selle summa enda pangakontole välja kanda kas või kohe. Kõik saadud tasuta spinnid on väärt 0.20 eurot ning keerutused kehtivad ainult kampaania vältel, st ainult laupäeval ja pühapäeval.

Mida võid veel OlyBetist võita?

Nädalavahetus pole aga sugugi ainus aeg, mil võid OlyBetist leida huvitavaid pakkumisi. Hiljutise uuendusena pakub kasiino erinevaid püsikampaaniaid terve nädala vältel:

  • Esmaspäeval saad näiteks 5 tasuta keerutust lihtsalt niisama, kui oled viimase 30 päeva jooksul teinud sissemakseid;
  • Teisipäeval võid saada kuni 150 tasuta keerutust, panustades erinevates slotikates teatud määral raha;
  • Kolmapäeval võid saada OlyBetilt 10 eurot raha tagasi;
  • Neljapäeval kingitakse mahlaseid rahalisi auhindu neile, kes osalevad aktiivselt turniirides. Kokku jagatakse ära 500 eurot;
  • Reedel duubeldatakse sinu sissemakset, kuid ainult siis, kui sinu sissemakse on täpselt 7 eurot.

Tänu nendele pakkumistele on terve nädala jooksul kogu aeg midagi põnevat oodata. Täpsemate tingimustega tutvumiseks ja kampaaniates osalemiseks tuleks aga suunduda OlyBet kasiino kodulehele ja avada kasiinokonto. Kui oled juba mõelnud selles kuulsas kasiinos konto avamisele, võib nüüd olla selle jaoks parim aeg tänu uutele põnevatele igapäevastele pakkumistele. Vaata oma silmaga järgi!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee