Nädalalõpp OlyBetiga: naudi tasuta keerutusi iga nädalavahetus

21.09.2019

Mis on parem aeg lõõgastumiseks ja slotikate keerutamiseks kui seda on nädalavahetus? Mõned värskendavad joogid, mugav diivan ja ainult sina ning slotikad… OlyBet kasiino teeb selle lõõgastuse eriti lihtsaks oma uute igapäevaste pakkumistega. Uute pakkumiste hulgas on spetsiaalne pakkumine ka nädalavahetuseks. Parim asi kogu pakkumise juures: see on saadaval absoluutselt iga nädalavahetus ning auhindadel pole läbimängimisnõuet!

OlyBeti nädalavahetuse kampaania raames on võimalik võita kuni 30 tasuta spinni teatud mängudes (3 x 10 keerutust). Sel nädalavahetusel on näiteks kampaania fookuses kuulsad NetEnti mängud nagu Gonzo’s Quest, Fairytale Legends: Red Riding Hood ja Dazzle Me. Kõik, mida tuleb teha tasuta spinnide saamiseks, on mängida ühte nendest mängudest vähemalt 200 vooru ning seejärel antaksegi OlyBeti poolt juurde 10 täiesti tasuta keerutust. Need keerutused ilmuvad kontole automaatselt.

Pakkumise suurim võlu on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. Kui võidad tasuta spinnidega raha, arvestatakse seda pärisrahana ning võid selle summa enda pangakontole välja kanda kas või kohe. Kõik saadud tasuta spinnid on väärt 0.20 eurot ning keerutused kehtivad ainult kampaania vältel, st ainult laupäeval ja pühapäeval.

Mida võid veel OlyBetist võita?

Nädalavahetus pole aga sugugi ainus aeg, mil võid OlyBetist leida huvitavaid pakkumisi. Hiljutise uuendusena pakub kasiino erinevaid püsikampaaniaid terve nädala vältel:

  • Esmaspäeval saad näiteks 5 tasuta keerutust lihtsalt niisama, kui oled viimase 30 päeva jooksul teinud sissemakseid;
  • Teisipäeval võid saada kuni 150 tasuta keerutust, panustades erinevates slotikates teatud määral raha;
  • Kolmapäeval võid saada OlyBetilt 10 eurot raha tagasi;
  • Neljapäeval kingitakse mahlaseid rahalisi auhindu neile, kes osalevad aktiivselt turniirides. Kokku jagatakse ära 500 eurot;
  • Reedel duubeldatakse sinu sissemakset, kuid ainult siis, kui sinu sissemakse on täpselt 7 eurot.

Tänu nendele pakkumistele on terve nädala jooksul kogu aeg midagi põnevat oodata. Täpsemate tingimustega tutvumiseks ja kampaaniates osalemiseks tuleks aga suunduda OlyBet kasiino kodulehele ja avada kasiinokonto. Kui oled juba mõelnud selles kuulsas kasiinos konto avamisele, võib nüüd olla selle jaoks parim aeg tänu uutele põnevatele igapäevastele pakkumistele. Vaata oma silmaga järgi!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.