OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid

06.02.2023

Hacksaw Gaming pole võib-olla paljudele veel tuntud, kuid OlyBet kasiino annab nüüd hea põhjuse Hacksaw loominguga tutvumiseks. Nüüd saad nautida OlyBet kasiinos 20€ eest kasiinokindlustust!

Kui teed vähemalt 20-eurose sissemakse, saad kohe 20 euro ulatuses kindlustatud panuseid mistahes Hacksaw slotikale. See tähendab, et saad lihtsalt paarikümne euro eest nautida Hacksaw mänge riskivabalt!

Kampaanias osalemiseks ei tule teha mitte midagi erilist. Järgi lihtsalt neid lihtsaid samme:

  1. Ava konto OlyBet kasiinos, kui sul ei ole veel kontot.
  2. Mine oma OlyBeti konto seadetes kampaaniate lehele ning aktiveeri pakkumine. Pea meeles, et pakkumisel ei saa osaleda ilma seda esmalt aktiveerimata.
  3. Tee vähemalt 20-eurone sissemakse oma OlyBeti kontole.

Kohe, kui oled need tingimused täitnud, ongi 20 euro eest kindlustatud panuseid sinu päralt! Neid panuseid saab kasutada mistahes Hacksaw Gaming mängude jaoks.

Kindlustatud panused on justkui riskivabad panused. See tähendab, et kõigepealt pead mängima Hacksaw mänge 20 euro eest ning kui sa juhtumisi kaotad 20 eurot, saad lihtsalt selle raha tagasi.

Ainuke konks seisneb selles, et tagasi saadud raha käitub nagu boonusraha, mis tähendab, et sellel on 30-kordne läbimängunõue. Tagastatud boonusraha kehtib samuti Hacksaw mängudele, seega saad kohe topelt neid nautida.

Mida Hacksaw Gaming endast kujutab?

Hacksaw tuli oma mängudega turule 2018. aastal, kuid on vaid mõne aasta jooksul loonud üle 60 mängu. Ettevõte on eriti tuntud oma kraapekaardimängude poolest, luues moodsamaid ja põnevamaid lotomänge.

Hacksaw slotikad on samuti kõik natuke “veidrad” ja teistsugused, sisaldades põnevaid graafikanüansse ja mehhaanikaid. Hacksaw mängude graafika on alati natuke multikalaadne ja teistsugune, vahel sisaldavadki mängud mõnda tuntud multikategelast. Oma teistsuguse graafika tõttu eristuvad slotikad teistest videoslottidest ja jätavad meeldejääva mulje. Oma kogu olemuse ja graafika tõttu on Hacksaw kiirelt südameid võitnud ning kogub pidevalt uusi fänne juurde.

Ühed tippmängudest, mida tasub proovida Hacksaw valikust, on Stack ‘Em, Stick’Em, Cash Quest ja Wanted Dead or a Wild. Kui tahad proovida uutmoodi slotikaid, siis nüüd on hea aeg Hacksaw mängude proovimiseks OlyBet kasiinos.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused
Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas...

Kas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net…

OlyBet annab nüüd igale uuele tulijale kuni 600 tasuta keerutust
OlyBet annab nüüd igale uuele tulijale kuni 600 tasuta keerutust

Eesti tuntuim online kasiino OlyBet ja tasuta spinnid on sõnad, mis käivad pidevalt käsikäes. Ehkki…

OlyBet annab uutele mängijatele 300 eurot tasuta
OlyBet annab uutele mängijatele 300 eurot tasuta

Kui sa oled kunagi kahelnud OlyBet internetikasiino boonustes ja oled lootnud, et nendegi valikusse tuleks…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee