OlyBet annab nüüd igale uuele tulijale kuni 600 tasuta keerutust

11.12.2020

OlyBet annab nüüd igale uuele tulijale kuni 600 tasuta keerutustEesti tuntuim online kasiino OlyBet ja tasuta spinnid on sõnad, mis käivad pidevalt käsikäes. Ehkki viimasel ajal on kasiino keskendunud eelkõige pokkeripakkumistele ja spordiennustuste korraldamisele, ei ole unustatud ka neid mängijaid, kes eelistavad slotikaid keerutada. Slotikatele uue hingamise andmiseks on kasiino loonud suurejoonelise uue mängija kampaania, mis garanteerib igale uuele OlyBeti kliendile kuni 600 tasuta keerutust.

Kampaania on lihtsamast lihtsam ning põhineb sissemaksete tegemisel. Sisuliselt käib asi niiviisi:

  • Ava OlyBetis konto – saad seda teha näiteks selle artikli allosas olevale nupule vajutades;
  • Tee oma esimesed sissemaksed – keerutused on mõeldud 3 esimesele sissemaksele;
  • Saad järgmisel esmaspäeval (deposiidile järgneval esmaspäeval) kätte oma tasuta keerutused.

Seega ainus “konksukoht” seisnebki sissemaksete tegemises.

Nagu mainitud, siis tasuta keerutused on mõeldud kolmele esimesele sissemaksele, st kõik kolm esimest sissemakset võivad anda tasuta keerutusi. Täpne keerutuste hulk sõltub aga sissemakse suurusest:

  • Esimesel sissemaksel on võimalik saada maksimaalselt 100 tasuta keerutust, kui teed 100-eurose sissemakse.
  • Teisel sissemaksel võid saada maksimaalselt 200 keerutust, jällegi 100-eurosel sissemaksel.
  • Kolmandal sissemaksel saad 300 keerutust, kui teed 100-eurose sissemakse.

Selleks, et keerutusi üldse saada, tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, mis näiteks esimese sissemakse puhul tähendab 10 keerutust.

See võib kõlada kõik keeruliselt, kuid pea lihtsalt meeles, et 3 esimest sissemakset annavad keerutusi ning keerutuste saamiseks tuleb kasiinokontole kanda kas 10 eurot, 50 eurot või 100 eurot.

Olulised OlyBeti reeglid

Kõik meist teavad, et tasuta lõunaid ei ole olemas. Niiviisi on ka sellel OlyBeti kampaanial omad piirangud, mida tuleb järgida. Siin on mõned olulisemad punktid:

  • pakkumist saab kasutada üksnes 30 päeva jooksul pärast konto loomist. St, kui teed täna konto, on võimalik veel kasutada pakkumist isegi 9. detsembril;
  • spinnide saamiseks tuleb sisse makstud summa vähemalt ühekordselt läbi mängida kasiinomängude sektsioonis, ükskõik, millisel kasiinomängul;
  • kõik keerutused on mõeldud slotimängule BerryBurst ning need antakse kätte esmaspäeval, mis järgneb sellele hetkele, mil sissemakse sai ühekordselt läbi mängitud;
  • kui võidad tasuta keerutustega raha, on see sajaprotsendiliselt sinu oma – seda ei tule enam läbi mängida.

Kõlab nagu hea diil, või mis? Kui see kõlas hästi ning sooviksid saada tasuta keerutusi või oled lihtsalt mõelnud, et sooviksid tutvuda OlyBeti pakutavaga, suundu OlyBeti kodulehele ja uuri lähemalt, mida see mängukoht pakub.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.