OlyBet annab uutele mängijatele 300 eurot tasuta

13.03.2018

OlyBet annab uutele mängijatele 300 eurot tasutaKui sa oled kunagi kahelnud OlyBet internetikasiino boonustes ja oled lootnud, et nendegi valikusse tuleks mõni boonus, mille pärast tasuks registreeruda, siis nüüd on mängijate palvetele vastatud, sest OlyBeti boonuste valikusse lisandus hiljuti ka verivärske tervitusboonus.

Kõik uued mängijad saavad osa 100%-lisest tervitusboonusest, mis võib ulatuda 300 euroni ning duubeldab sinu sissemakse, seega saad topelt sama palju raha mängimiseks kui sa kandsid OlyBeti kontole oma esimese sissemaksega.

Mida OlyBeti tervitusboonusega saab?

Lisaks tasuta mängurahale saavad kõik uued mängijad ka rohkelt tasuta keerutusi. Siin on näiteks väike ülevaade sellest, mida võid OlyBeti boonusega saada:

  • Teed 10-eurose sissemakse, saad 10 eurot boonust ja 10 tasuta keerutust;
  • Teed 25-eurose sissemakse, saad 25 eurot boonust ja 25 tasuta keerutust;
  • Teed 100-eurose sissemakse, saad 100 eurot boonust ja 100 tasuta spinni;
  • Teed 300-eurose sissemakse, saad 300 eurot boonust ja 300 tasuta keerutust.

Kõik keerutused on mõeldud legendaarse Starburst slotika jaoks, seega tervitatakse uusi tulijaid ka põneva kasiinokogemusega.

OlyBeti kasiinoboonuse saamine ja põhireeglid

Kõige olulisem on meeles pidada kahte asja: boonus on mõeldud uutele mängijatele ja seda saab kasutada ainult siis, kui registreerud boonusele. OlyBeti kasiinos tuleb iga boonuse kasutamiseks end sellele registreeruda, vastasel korral ei saa boonust kasutada. Boonusele saab registreeruda lehe “Aktiivsed kampaaniad” kaudu, mille leiad enda profiililt.

Pärast konto avamist ja pakkumisele registreerumist ongi aeg teha sissemakse ning vastavalt sinu sissemakse suurusele duubeldatakse seda ja saadki lisaraha mängimiseks.

OlyBeti kasiinoboonuse põhireeglid:

  • Boonust saab kasutada ainult ühe korra ning ainult esimese sissemaksega.
  • Sissemakse summa peab olema täpipealt 10, 25, 50, 100 või 300 eurot, mitte midagi vahepealset. Vahepealsete summadega boonust ei saa, st kui kannad oma kontole 150 eurot esimese sissemaksena.
  • Boonusrahal on ka 35-kordne läbimängimisnõue. Kõik võidud ja boonusraha saab välja kanda siis, kui oled läbimängimisnõude täitnud. Boonusraha saab läbi mängida üksnes kasiino ja mängude kategoorias, st live-diiler ega spordipanused ei lähe arvesse.
  • Tasuta spinnid saab kätte järgmisel esmaspäeval pärast oma sissemakse tegemist ning kui võidad tasuta spinnidega, saad selle raha pärisrahas kätte.
  • Pakkumine kestab 1 kuu pärast konto avamist (st 30 päeva), seega aega raisata ei ole.

Kui oled ammu soovinud OlyBetis mängida, siis on nüüd paras aeg. Kanna kas või 10 eurot esimese sissemaksena ja saad nautida ka maailmakuulsat Starbursti slotikat täiesti tasuta. Võib-olla naeratab õnn ja võidad suure summa!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.