OlyBet live-kasiino kampaania auhinnad rabavad jalust

06.02.2023

Kas oled suur ruleti või blackjackisõber ning olid kurb, kui füüsilised kasiinod pandi eriolukorra tõttu kinni? Kuigi tänaseks on eriolukord lõppenud ja peatselt võib käia jälle kasiinos nii nagu tavaliselt, on tegelikult Eestis olemas ka üks väga hea alternatiiv: live-kasiino.

OlyBet kasiino, mis on ilmselt Eestis enim tuntud oma füüsiliste kasiinode poolest, on üks sellistest kasiinodest, mis võimaldab mängida traditsioonilisi mänge ka otse kodust oma live-kasiino laudade abil. Ükskõik, kas tahad mängida ruletti, blackjacki või midagi muud – OlyBeti live-kasiinos on isegi olemas näiteks Sic Po ja õnnerattad.

Juunikuu on live-kasiinode mõttes väga eriline kuu, kuna OlyBetis toimub 25. juunini live-kasiinodele suunatud kampaania. Kui mängid live-kasiino mänge, on võimalik osaleda iga nädal toimuvas loosis, kus jagatakse laiali 50 rahaauhinda – nendest suurim on 200 eurot!

Kuidas võita OlyBeti live-kasiino kampaanias?

Kampaanias osalemise kõige olulisem konks on esmalt kampaaniale registreeruda oma kasiinokonto kaudu – ilma kampaaniale registreerumata selles osaleda ei saa.

Seejärel tuleb teha OlyBeti live-kasiinos panuseid. Loosis osalevad kõik inimesed, kes on 7 päeva jooksul teinud live-kasiino laudade taga kokku panuseid vähemalt 100 euro ulatuses. Väljavalitud 50 mängijat saavad auhinnad vastavalt sellele, mitmel päeval nad aktiivsed olid: näiteks on võimalik saada 5-eurone auhind, kui olid aktiivne minimaalselt 3 päeval. Aktiivsuse all mõeldakse aga üksnes seda, et tegid päeva jooksul live-kasiinos vähemalt ühe panuse.

Kampaania on üsna keeruline, kuna samal ajal ei tohi osaleda üheski muus kampaanias. See ei ole muidugi probleem neile, kes ei soovigi teisi pakkumisi kasutada või on tulnud OlyBetti mängima eelkõige live-kasiino pärast. Ka maksimaalse auhinna saamine on keeruline, kuna nõuab märkimisväärseid panuseid, ulatudes suisa viiekohalise numbrini.

Plusspoolelt annab aga uusim OlyBeti kampaania hea võimaluse live-kasiinoga tutvumiseks neile, kes on varem olnud entusiastlikud füüsilise kasiino külastajad. Kas nii on lood ka sinuga? Kui jah, siis tasub üle vaadata OlyBeti live-kasiino valik just nüüd, mil saad kasutada ka lisaboonust. Live-kasiino võib olla hea lahendus sotsiaalse distantseerumise ajal, võimaldades sul edasi nautida oma lemmikuid lauamänge – kuid seda turvaliselt oma kodus.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid
OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid

Hacksaw Gaming pole võib-olla paljudele veel tuntud, kuid OlyBet kasiino annab nüüd hea põhjuse Hacksaw…

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused
Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas...

Kas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee