OlyBet live-kasiino kampaania auhinnad rabavad jalust

31.05.2020

Kas oled suur ruleti või blackjackisõber ning olid kurb, kui füüsilised kasiinod pandi eriolukorra tõttu kinni? Kuigi tänaseks on eriolukord lõppenud ja peatselt võib käia jälle kasiinos nii nagu tavaliselt, on tegelikult Eestis olemas ka üks väga hea alternatiiv: live-kasiino.

OlyBet kasiino, mis on ilmselt Eestis enim tuntud oma füüsiliste kasiinode poolest, on üks sellistest kasiinodest, mis võimaldab mängida traditsioonilisi mänge ka otse kodust oma live-kasiino laudade abil. Ükskõik, kas tahad mängida ruletti, blackjacki või midagi muud – OlyBeti live-kasiinos on isegi olemas näiteks Sic Po ja õnnerattad.

Juunikuu on live-kasiinode mõttes väga eriline kuu, kuna OlyBetis toimub 25. juunini live-kasiinodele suunatud kampaania. Kui mängid live-kasiino mänge, on võimalik osaleda iga nädal toimuvas loosis, kus jagatakse laiali 50 rahaauhinda – nendest suurim on 200 eurot!

Kuidas võita OlyBeti live-kasiino kampaanias?

Kampaanias osalemise kõige olulisem konks on esmalt kampaaniale registreeruda oma kasiinokonto kaudu – ilma kampaaniale registreerumata selles osaleda ei saa.

Seejärel tuleb teha OlyBeti live-kasiinos panuseid. Loosis osalevad kõik inimesed, kes on 7 päeva jooksul teinud live-kasiino laudade taga kokku panuseid vähemalt 100 euro ulatuses. Väljavalitud 50 mängijat saavad auhinnad vastavalt sellele, mitmel päeval nad aktiivsed olid: näiteks on võimalik saada 5-eurone auhind, kui olid aktiivne minimaalselt 3 päeval. Aktiivsuse all mõeldakse aga üksnes seda, et tegid päeva jooksul live-kasiinos vähemalt ühe panuse.

Kampaania on üsna keeruline, kuna samal ajal ei tohi osaleda üheski muus kampaanias. See ei ole muidugi probleem neile, kes ei soovigi teisi pakkumisi kasutada või on tulnud OlyBetti mängima eelkõige live-kasiino pärast. Ka maksimaalse auhinna saamine on keeruline, kuna nõuab märkimisväärseid panuseid, ulatudes suisa viiekohalise numbrini.

Plusspoolelt annab aga uusim OlyBeti kampaania hea võimaluse live-kasiinoga tutvumiseks neile, kes on varem olnud entusiastlikud füüsilise kasiino külastajad. Kas nii on lood ka sinuga? Kui jah, siis tasub üle vaadata OlyBeti live-kasiino valik just nüüd, mil saad kasutada ka lisaboonust. Live-kasiino võib olla hea lahendus sotsiaalse distantseerumise ajal, võimaldades sul edasi nautida oma lemmikuid lauamänge – kuid seda turvaliselt oma kodus.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.