OlyBet pakub Eesti parimaid boonuseid Tokyo Olümpiamängudele

06.02.2023

Tokyo 2020 olümpiamängud on nüüd täies hoos alanud ja see tähendab ühte: spordipanustajatel on parim aeg nautida suurepäraseid boonuseid. OlyBet särab järjekordselt boonusevalikuga, tuues mängijatele mitmeid ägedaid eeliseid, mida ei saa kuskil mujal Eestis nautida. Nüüd on parim aega avada konto OlyBet kasiinos, kui soovid ka ise saada osa olümpiarallist.

OlyBet tervitab spordisõpru mitme suurepärase boonusega:

  • Tokyo Freebetid – Kui teed Tokyo sündmustele panuseid, on sul võimalik teenida nö medaleid, mille eest saad OlyBetis kuni 126 euro vääringus FreeBette.
  • Paremad koefitsiendid – OlyBet pakub olümpiamängude soosikutele paremaid koefitsiente, et saaksid potentsiaalselt suuremaid võite.
  • Võimendatud koefitsiendid – Iga päev valib OlyBet välja teatud Tokyo olümpiasündmused, mis saavad veelgi kõrgemaid võimendusi ning seega paremaid võiduvõimalusi.
  • Suuremad võidud mitmikpanustel – OlyBet pakub Tokyo olümpiamängude ajal Combo King pakkumist, millega saad mitmikpanuseid suurendada kuni 25%.
  • Kindlustatud mitmikpanused – Kui peaksid mitmikpanustes kaotama, annab OlyBet sulle natuke raha tagasi.

Kui ülalmainitud pakkumised on mõeldud olemasolevatele mängijatele, siis meil on superhea uudis ka uutele mängijatele. Kui teed nüüd OlyBeti konto kasutades koodi TOKYO2X, duubeldab OlyBet sinu esimese Tokyo võidu kuni 100 euro ulatuses!

Praegu on tõesti parim aeg spordipanuste tegemiseks, seega kasuta võimalust ning registreeru mainitud koodi kasutades.

OlyBeti kampaania tingimused

Siin on kiire ülevaade mõningatest olulisematest tingimustest, mida võiksid silmas pidada:

  • Duubeldamisboonuse kasutamiseks pead registreeruma promokoodi TOKYO2X kasutades;
  • Pakkumisele kvalifitseerumiseks pead tegema panuse mistahes Olümpiamängude sündmusele, ent pea silmas, et osalevad ainult 1X2 ja üle/alla panustamisturud;
  • Kui sinu tehtud esimene panus võidab (ja vastab OlyBeti nõutele), annab OlyBet sulle täpselt sama palju boonusraha juurde;
  • Saadud boonus tuleb 3x läbi mängida vähemalt 1.6 koefitsiendi juures. Selle nõude täitmiseks on aega kuni 14 päeva;
  • Duubeldamisboonus on ühekordne.

Lisaks duubeldamisboonusele saad muidugi kasutada ka kõiki teisi eriboonuseid, mida OlyBet Tokyo olümpiamängu ajal pakub. Muuda 2020 Tokyo olümpiamängud enda jaoks unustamatuks ning vaata, kas suudad ennustada 2020 Tokyo olümpiamängude võitjaid!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid
OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid

Hacksaw Gaming pole võib-olla paljudele veel tuntud, kuid OlyBet kasiino annab nüüd hea põhjuse Hacksaw…

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused
Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas...

Kas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee