OlyBeti Happy Hour kampaania kütab kirgi

13.03.2018

OlyBeti Happy Hour kampaania kütab kirgiOlyBet kasiino nimi ei ole võõras kellelegi, isegi kasiinokaugematele inimestele. Olympic Groupi legendaardne online kasiino on pärast eelmise aasta uuendusi tõstnud vunki ning viimastel kuudel säranud uute kampaaniate poolest. 2018. algus on alanud sama hooga, kuna kasiino alustas kohe pärast uue aasta esimese nädala lõppu suurt slotikampaaniat “Happy Hours”.

Kampaania toimub kuni 4. veebruarini ning kogu selle kuu vältel on võimalik võita pärisraha igal nädalal. Selgitame alljärgnevalt pisut lähemalt, kuidas Happy Hours kampaania toimub.

OlyBeti kampaania peamised reeglid

Nagu nimi viitab, toimub kampaania “õnnetundide” põhjal. Esmaspäevast neljapäevani tuleb täita ülesandeid 12 ja 14 vahemikus igal päeval ning kui täidad ülesande just selles ajavahemikus, saadki pärisraha auhinna.

Esiteks on tähtis meeles pidada, et Happy Hours kampaanias osalemiseks tuleb eraldi registreerida pakkumistele enne, kui hakkad ülesannet täitma. See tähendab, et kui hakkad mängima esmaspäeval 12-14 vahemikus ja tahad saada auhinna, pead enne vajutama “Opt-in” nupule, mis muutub aktiivseks Happy Hours kampaania päevadel.

See võib küll olla natuke keeruline, kuid pärast OlyBeti uuendusi on Opt-in kohustuslik iga kampaania puhul.

Millised on Happy Hours ülesanded?

Kokku saab auhindu neljal päeval. Siin on põgus ülevaade kõigist auhindadest:

  • Esmaspäev: pead tegema 250 keerutust mängus Planet of the Apes ning saad auhinnaks 5 eurot.
  • Teisipäev: pead panustama minimaalselt 50 eurot mängus Spartacus ning sulle kingitakse 5 eurot.
  • Kolmapäev: pead tegema lausa 600 keerutust uues mängus Emoji Planet ja saad 10 eurot.
  • Neljapäev: panusta 100 euro eest Twin Spin mängus ning saad samuti 10 eurot.

Kui täidad aga kõik ülesanded igal päeval ja oled panustanud vähemalt 300 euro eest, saad nädalavahetuse eel 20 tasuta spinni Starburstile. Ka need kehtivad üksnes 12-14 vahemikus, reedel.

Kui oled kõik ülesanded täitnud ja nädalavahetusel panustad veel kampaaniamängudes 500 euro eest, kingitakse sulle lausa 50 eurot lihtsalt niisama. Seega mida rohkem mängid, seda rohkem saad võita!

Kampaania teeb veel magusamaks fakt, et auhinnad on läbimängimiskohustusest priid ja võidu saad kohe kätte täies mahus. Kõigele lisaks saab kampaaniat täita nii arvutil kui telefonil mängides.

Kui kampaanial on üldse üks miinus, on see fakt, et kolmapäevast Happy Hours pakkumist ei saa kasutada koos kolmapäevaboonusega – sul võib korraga olla ainult üks kampaania. Kui agakasutad hommikul ehk 12-14 vahemikus Happy Hours pakkumist, saad hiljem ikkagi osaleda ka kolmapäevaboonuses. Vaata lihtsalt, et sul poleks OlyBeti kasiinos korraga kahte pakkumist!

Kui kõik see kõlas põnevalt, suundu OlyBet kasiinosse, naudi kampaaniamänge ja tasuta raha – ei mingeid kohustusi, ainult mängulõbu!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.