OlyBeti Happy Hour kampaania kütab kirgi

10.07.2021

OlyBeti Happy Hour kampaania kütab kirgiOlyBet kasiino nimi ei ole võõras kellelegi, isegi kasiinokaugematele inimestele. Olympic Groupi legendaardne online kasiino on pärast eelmise aasta uuendusi tõstnud vunki ning viimastel kuudel säranud uute kampaaniate poolest. 2018. algus on alanud sama hooga, kuna kasiino alustas kohe pärast uue aasta esimese nädala lõppu suurt slotikampaaniat “Happy Hours”.

Kampaania toimub kuni 4. veebruarini ning kogu selle kuu vältel on võimalik võita pärisraha igal nädalal. Selgitame alljärgnevalt pisut lähemalt, kuidas Happy Hours kampaania toimub.

OlyBeti kampaania peamised reeglid

Nagu nimi viitab, toimub kampaania “õnnetundide” põhjal. Esmaspäevast neljapäevani tuleb täita ülesandeid 12 ja 14 vahemikus igal päeval ning kui täidad ülesande just selles ajavahemikus, saadki pärisraha auhinna.

Esiteks on tähtis meeles pidada, et Happy Hours kampaanias osalemiseks tuleb eraldi registreerida pakkumistele enne, kui hakkad ülesannet täitma. See tähendab, et kui hakkad mängima esmaspäeval 12-14 vahemikus ja tahad saada auhinna, pead enne vajutama “Opt-in” nupule, mis muutub aktiivseks Happy Hours kampaania päevadel.

See võib küll olla natuke keeruline, kuid pärast OlyBeti uuendusi on Opt-in kohustuslik iga kampaania puhul.

Millised on Happy Hours ülesanded?

Kokku saab auhindu neljal päeval. Siin on põgus ülevaade kõigist auhindadest:

  • Esmaspäev: pead tegema 250 keerutust mängus Planet of the Apes ning saad auhinnaks 5 eurot.
  • Teisipäev: pead panustama minimaalselt 50 eurot mängus Spartacus ning sulle kingitakse 5 eurot.
  • Kolmapäev: pead tegema lausa 600 keerutust uues mängus Emoji Planet ja saad 10 eurot.
  • Neljapäev: panusta 100 euro eest Twin Spin mängus ning saad samuti 10 eurot.

Kui täidad aga kõik ülesanded igal päeval ja oled panustanud vähemalt 300 euro eest, saad nädalavahetuse eel 20 tasuta spinni Starburstile. Ka need kehtivad üksnes 12-14 vahemikus, reedel.

Kui oled kõik ülesanded täitnud ja nädalavahetusel panustad veel kampaaniamängudes 500 euro eest, kingitakse sulle lausa 50 eurot lihtsalt niisama. Seega mida rohkem mängid, seda rohkem saad võita!

Kampaania teeb veel magusamaks fakt, et auhinnad on läbimängimiskohustusest priid ja võidu saad kohe kätte täies mahus. Kõigele lisaks saab kampaaniat täita nii arvutil kui telefonil mängides.

Kui kampaanial on üldse üks miinus, on see fakt, et kolmapäevast Happy Hours pakkumist ei saa kasutada koos kolmapäevaboonusega – sul võib korraga olla ainult üks kampaania. Kui agakasutad hommikul ehk 12-14 vahemikus Happy Hours pakkumist, saad hiljem ikkagi osaleda ka kolmapäevaboonuses. Vaata lihtsalt, et sul poleks OlyBeti kasiinos korraga kahte pakkumist!

Kui kõik see kõlas põnevalt, suundu OlyBet kasiinosse, naudi kampaaniamänge ja tasuta raha – ei mingeid kohustusi, ainult mängulõbu!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid
OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid

Hacksaw Gaming pole võib-olla paljudele veel tuntud, kuid OlyBet kasiino annab nüüd hea põhjuse Hacksaw…

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused
Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas...

Kas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee