OlyBeti mobiilipokkeris jagatakse ära 10 000 eurot

10.07.2021

OlyBeti mobiilipokkeris jagatakse ära 10 000 eurotOlyBet kasiino on enamat kui legendaarne – Eesti esimese internetikasiinona on Olympic Entertainment Groupi kasiino kogu internetikasiinonduse teerajaja Eestis.

Miks me seda siinkohal rõhutame? Sest kasiinonduse “vanaisana” on igasugused uuendused OlyBeti poolt teretulnud. Hiljuti tegi kasiino läbi täieliku uuenduskuuri, mille raames anti lehele uus hingamine, kuid see pole ainus, mille poolest kasiino end parandanud on. Ka nende kampaaniavalik täienes massiivselt, seejuures hakati eriti tugevalt rõhku panema pokkeri pakkumistele.

Tänavune maikuu kampaania on aga eriti geniaalne, kuna see ühendab endas kaks olulist punkti: pokkeri ja nutitelefonid. OlyBet pakub tasemel mobiilset pokkerit ning uue kampaaniaga üritatakse mängijaid tõmmata kaasa just nutitelefoni kaudu mängitavasse pokkerisse, seda ahvatleva pakkumisega, mille raames jagatakse mängijate vahel ära suisa 10 000 eurot.

Mida tuleb raha saamiseks teha?

Rahapajast osa saamine on lihtsamast lihtsam. Sinu kontole antakse koheselt 1 euro, kui mängid nutiseadme kaudu vaid ühe reigitud jaotuse. Kui peaksid kogu mai jooksul mängima lausa 100 reigitud jaotust, saad kokku 13 eurot boonusraha. Just nimelt – sa ei pea tegema mitte midagi muud, kui lihtsalt mängima oma tavapäraseid pokkerimänge.

OlyBeti mobiilipokker on igati võimekas ning töötab HTML5 baasil, samuti on see saadaval nii Android kui Apple seadmete jaoks. Hea uudis on ka see, et sa ei pea oma telefoni või tahvelarvutisse laadima juurde lisarakendust, sest mobiilne pokker töötab OlyBeti lehe kaudu – lihtsalt ava pokker OlyBeti lehel.

Mobiilseadme kaudu on võimalik mängida 5 tasuta laual või pärisraha laual, mis vastab sinu eelarvele. No Limit Hold’em, Pot Limit Omaha ja isegi Blaze kiirpokker on kõik saadaval, seejuures on pimepanused paindlikud, just nagu OlyBetist ootaksid.

Saadud rahale ei kehti mitte mingisugused nõudmised – 10 000 eurone rahapada jagatakse laiali kõikide mängijate vahel seni, kuni summa on otsas ning mängijatele ei seata mingeid nõudmiseid sellele, kuidas nad raha edasi kasutama peaksid. Ei mingeid lisatingimusi – mängi lihtsalt mobiilset pokkerit ja teeni väike boonus!

Kui sa sooviksid isegi järgi proovida OlyBeti mobiilse pokkeri võimekuse, suundu OlyBet kasiinosse sellel lehel olevate nupukeste kaudu, ava konto ning asu mobiilset pokkerit nautima, saades maikuu jooksul veel ka väikese rahalise preemia mängimise eest.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Hasartmängud
Hasartmängud

Kasiinomängud
Kasiinomängud

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee