OlyBeti pöörane kolmapäevaboonus on tagasi ja on parem kui eales varem

13.06.2018
OlyBeti pöörane kolmapäevaboonus on tagasi ja on parem kui eales varem
OlyBeti kolmapäevaboonusega saadavad 1000 tasuta keerutust teevad kindlasti iga slotimängija rõõmsaks.

OlyBet kasiino pöörane kolmapäevaboonus ja regulaarsed kolmapäevased boonused on alati olnud populaarsed, kuid äsja käima lükatud versioon kolmapäevaboonusest võtab reaalselt hinge kinni. Ilma naljata, tegemist on ühe parima slotikaboonusega üldse.

Nimelt, iga kolmapäev on võimalik OlyBet kasiinos saada 1000 tasuta keerutust, seda lihtsalt kasiinos mängimise eest.

Kampaanias osaleb terve hulk mänge. Kui panustada nendes mängudes minimaalselt 20 euro eest, saad 100 tasuta keerutust, aga seda iga mängu kohta eraldi. Kuna kampaanias on 7 erinevat mängu, tähendab see, et sul on võimalik saada 700 tasuta keerutust. Veelgi enam – registreerumine pole vajalik! Pead lihtsalt avama mängu, panustama 20 euro eest ja saad 100 tasuta keerutust pealekauba.

Kampaaniamängud on: 

  • Starburst
  • Aloha! Cluster Pays
  • TwinSpin Deluxe
  • Fairytale Legends: Hansel & Gretel
  • Dead or Alive
  • Pyramid: Quest for Immortality
  • Wild Wild West

Nagu mainisime alguses, siis kokku on võimalik saada 1000 keerutust. Seda seetõttu, et kampaanial on veel teinegi külg. Kui panustad 40 euro eest mängudes Fairytale Legends: Red Riding Hood, Jungle Spirit või Gonzo’s Quest, saad veel 100 tasuta keerutust igaühe kohta ehk saad lisaks 300 tasuta keerutust.

Kampaania muudab eriti eriliseks asjaolu, et valitud kampaaniamängud on ühed mängijate läbi aegade lemmikuimad mängud. Starburst, Aloha ja Twin Spin on omandanud lausa kultusliku fännibaasi, Dead or Alive on hiilganud suurepäraste võiduvõimaluste poolest. Gonzo’s Quest on samuti üks maailma tuntumaid NetEnt slotikaid, samal ajal Fairytale Legends slotikad säravad kauni graafika poolest.

Põhimõtteliselt ükskõik, millise mängu neist valida, sa saad suurepärase mängukogemuse.

Pakkumine kehtib absoluutselt igal kolmapäeval – hetkel ei ole OlyBet pannud ette mingit ajaraami, mistõttu võib see kampaania olla saadaval sisuliselt kas või aasta lõpuni.

Mis puudutab saadavaid tasuta keerutusi, siis 20-eurose panuse nõudega mängude puhul saad 100 tasuta keerutust, millest igaühe väärtus on 0.10 eurot. Ülejäänud kolme mängu puhul on sarnaselt panuse nõudele ka keerutuste väärtus kõrgem – 0.20 eurot.

Kui oled täitnud panuse suuruse nõude, saad tasuta keerutused automaatselt kätte – pead selle jaoks lihtsalt lehte taaslaadima. Kõige parem kogu kampaania juures on asjaolu, et saadud tasuta keerutustega võidetud summad on sajaprotsendiliselt sinu omad koheselt. Teisisõnu, ei mingit läbimängimisnõuet. Kõik, mis sa võidad, on automaatselt kohe sinu oma.

Tänu sellele kõigele on OlyBet kasiino hetkel üks parimaid kohti ka slotimängijate jaoks, seda vähemalt kolmapäeviti. Madalad kvalifitseerumisnõuded ja läbimängimisnõude puudumine – OlyBeti kolmapäevaboonus on tõepoolest hullumeelselt hea. Ära lase võimalust käest: kui oled vähegi mõelnud slotikate mängimisele, kasuta kindlasti ära OlyBeti pakutavat boonust igal kolmapäeval.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.