OlyBeti pöörane kolmapäevaboonus on tagasi ja on parem kui eales varem

06.02.2023
OlyBeti pöörane kolmapäevaboonus on tagasi ja on parem kui eales varem
OlyBeti kolmapäevaboonusega saadavad 1000 tasuta keerutust teevad kindlasti iga slotimängija rõõmsaks.

OlyBet kasiino pöörane kolmapäevaboonus ja regulaarsed kolmapäevased boonused on alati olnud populaarsed, kuid äsja käima lükatud versioon kolmapäevaboonusest võtab reaalselt hinge kinni. Ilma naljata, tegemist on ühe parima slotikaboonusega üldse.

Nimelt, iga kolmapäev on võimalik OlyBet kasiinos saada 1000 tasuta keerutust, seda lihtsalt kasiinos mängimise eest.

Kampaanias osaleb terve hulk mänge. Kui panustada nendes mängudes minimaalselt 20 euro eest, saad 100 tasuta keerutust, aga seda iga mängu kohta eraldi. Kuna kampaanias on 7 erinevat mängu, tähendab see, et sul on võimalik saada 700 tasuta keerutust. Veelgi enam – registreerumine pole vajalik! Pead lihtsalt avama mängu, panustama 20 euro eest ja saad 100 tasuta keerutust pealekauba.

Kampaaniamängud on: 

  • Starburst
  • Aloha! Cluster Pays
  • TwinSpin Deluxe
  • Fairytale Legends: Hansel & Gretel
  • Dead or Alive
  • Pyramid: Quest for Immortality
  • Wild Wild West

Nagu mainisime alguses, siis kokku on võimalik saada 1000 keerutust. Seda seetõttu, et kampaanial on veel teinegi külg. Kui panustad 40 euro eest mängudes Fairytale Legends: Red Riding Hood, Jungle Spirit või Gonzo’s Quest, saad veel 100 tasuta keerutust igaühe kohta ehk saad lisaks 300 tasuta keerutust.

Kampaania muudab eriti eriliseks asjaolu, et valitud kampaaniamängud on ühed mängijate läbi aegade lemmikuimad mängud. Starburst, Aloha ja Twin Spin on omandanud lausa kultusliku fännibaasi, Dead or Alive on hiilganud suurepäraste võiduvõimaluste poolest. Gonzo’s Quest on samuti üks maailma tuntumaid NetEnt slotikaid, samal ajal Fairytale Legends slotikad säravad kauni graafika poolest.

Põhimõtteliselt ükskõik, millise mängu neist valida, sa saad suurepärase mängukogemuse.

Pakkumine kehtib absoluutselt igal kolmapäeval – hetkel ei ole OlyBet pannud ette mingit ajaraami, mistõttu võib see kampaania olla saadaval sisuliselt kas või aasta lõpuni.

Mis puudutab saadavaid tasuta keerutusi, siis 20-eurose panuse nõudega mängude puhul saad 100 tasuta keerutust, millest igaühe väärtus on 0.10 eurot. Ülejäänud kolme mängu puhul on sarnaselt panuse nõudele ka keerutuste väärtus kõrgem – 0.20 eurot.

Kui oled täitnud panuse suuruse nõude, saad tasuta keerutused automaatselt kätte – pead selle jaoks lihtsalt lehte taaslaadima. Kõige parem kogu kampaania juures on asjaolu, et saadud tasuta keerutustega võidetud summad on sajaprotsendiliselt sinu omad koheselt. Teisisõnu, ei mingit läbimängimisnõuet. Kõik, mis sa võidad, on automaatselt kohe sinu oma.

Tänu sellele kõigele on OlyBet kasiino hetkel üks parimaid kohti ka slotimängijate jaoks, seda vähemalt kolmapäeviti. Madalad kvalifitseerumisnõuded ja läbimängimisnõude puudumine – OlyBeti kolmapäevaboonus on tõepoolest hullumeelselt hea. Ära lase võimalust käest: kui oled vähegi mõelnud slotikate mängimisele, kasuta kindlasti ära OlyBeti pakutavat boonust igal kolmapäeval.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid
OlyBet annab Hacksaw mängudele 20 euro eest kindlustuspanuseid

Hacksaw Gaming pole võib-olla paljudele veel tuntud, kuid OlyBet kasiino annab nüüd hea põhjuse Hacksaw…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee