Olympic kasiino müüakse maha. Mida tähendab see mängijatele?

10.07.2021
Olympic kasiino müüakse maha
OlyBeti mängijate jaoks on tulevik nüüd udune, kuna pole kindel, mida suurtehing endaga kaasa toob.

Täna raputas paljusid OlyBet kasiino ja Olympic Entertainment Groupi fänne pommuudis: OEG müüakse maha. Kaks ettevõtte suuraktsionäre, kellest üks on Armin Karule kuulub OÜ HansaAssets, müüvad oma aktsiad ettevõttele nimega Odyssey Europe AS ning ühtlasi otsustati Olympic börsilt minema viia.

Need inimesed, kes olid juhtumisi ka investeerinud Olympic Entertainment Groupi, peavad pettuma, sest mulluse aasta ehk 2017. aasta eest neile dividende ei maksta – kõik kasum kuulub uuele ettevõttele ehk Odyssey Europe AS-le.

Odyssey Europe AS näol on tegemist investeerimisettevõttega, mis kuulub Novalpina Capital juurde. Londonis asuv ettevõte on veel võrdlemisi uus ning on jõudnud tegutseda vaevu paar aastat.

Tehingu jõustumiseks on vaja ka Maksu- ja Tolliameti luba ning täna esitati juba Finantsinspektsioonile taotlus ülevõtmispakkumisteks.

Armin Karu, kes alustas OEG-ga paarkümmend aastat tagasi, näib olevat otsusega rahul, olles öelnud, et ta on rahul Novalpina visiooniga ning usub, et Novalpina Capital suudab OEG-d viia edasi nii geograafiliselt kui digitaalselt.

Mida aga tähendab see muudatus mängijate jaoks?

Hea uudis on see, et tegelikult ei muutu mängijate jaoks sisuliselt mitte midagi, kuna kasiinod ise, sealhulgas OlyBet internetikasiino, jäävad toimima nii nagu praegu. Muutub ainult kulissidetagune tegevus – muutub administratiivpool, kuid kasiinod ise jäävad selliseks nagu need on.

Muidugi võivad ka mängijad loota ja uskuda, et peatselt võib näha muudatusi. Kuna Novalpina näol on tegemist rahvusvahelise ettevõttega, võib loota, et ettevõte panustab rohkem OlyBeti ja teiste Olympicu kasiinode arendamisesse nii mänguvaliku küljelt kui ka klienditeeninduse ja muude tehniliste asjaolude poolelt. Nagu paljud mängijad teavad, tegi OlyBet ka näiteks eelmine aasta läbi suure disainimuudatuse, mistõttu oleks igati teretulnud näha veelgi tehnilisi edasiminekuid järgnevatel aastatel.

Ainus, mida mängijatena saab loota, on boonuste jäämine selliseks nagu need on. Pärast eelmise aasta uunedust hakkas OlyBet pakkuma mängijatele tunduvalt rohkemalt boonuseid ning äsja käivitati ka kolmapäevaboonus tunduvalt suurejoonelisemalt. Lühikese aja jooksul on OEG internetikasiino tõestanud, kuivõrd hea võib olla üks Eesti kasiino.

Kahjuks tähendab see aga ühtlasi seda, et Eesti ainus “päris oma” kasiino ei ole enam kodumaine ning läheb välismaa kätesse. Ehkki ettevõte, mis ostab OEG enamusosaluse, on registreeritud Eestisse, jääb siiski pakitsema teadmine, et selle taga ei peitu enam eestlased.

Mida täpsemalt see muudatus toob, seda näeme lähitulevikus. Kui tahad olla alati kursis OlyBetis ja Olympic Entertainment Groupis toimuvaga, hoia kindlasti silm peal meie uudistesektsioonil, kus anname sulle teada kohe, kui midagi uut ja huvitavat on toimumas!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Välismaa kasiinod
Välismaa kasiinod

Uued kasiinod
Uued kasiinod

Live kasiinod
Live kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee