Olympic võidutseb endiselt: kasum kasvas 30 miljonini

10.07.2021

Olympic võidutseb endiselt: kasum kasvas 30 miljoniniBNS andis äsja teada, et Olympic Entertainment Groupi puhaskasum kasvas eelmisel aastal ligi 3 protsenti, jõudes 30,6 miljoni euro piirini. Ka netomüügi numbrid kasvasid märkimisväärselt, ületades 172 miljoni euro piiri.

Üks kõige jõudsama kasvuga turgusid on ka seejuures olnud ettevõtte kodumaa. Enne hasartmängumakse olid müügitulu numbrid üle 56 miljoni euro. Eelmise aasta detsembri lõpus sai Olympic kiidelda Eestis 988 mänguautomaadi, 46 ruletiterminali, 24 mängulaua ja sama paljude turniiripokkeri laudadega. Töötajaidki on ettevõtte Eesti harus üle 700.

Enne hasartmängumaksude arvestamist kerkisid ka Läti ja Leedu haru müüginumbrid, ehkki kordades vähem kui Eesti sektoris.

Kõige suurema müügitulukasvuga oli Malta segment, kus tulud kasvasid lausa 27,9 protsenti, seda vaid 285 mänguautomaadi ja 189 töötajaga.

Nende numbrite juures on Olympic jätkuvalt suur eeskuju Eesti turul ning tõstab konkurentidele kvaliteedistandardi kõrgele.

Mida võib oodata OlyBetist 2018. aastal?

Eelmise aasta jooksul tegi kasiino kannapöörde ka internetimaastikul, uuendades OlyBeti veebikasiinot. Enne suvel toimunud muudatust kurtsid paljud mängijad lehe kasutajakõlbmatuse ning vananenud disaini pärast, ehkki kasiino oli tegutsenud internetis juba aastaid. Veelgi hullemad olid lood mobiilse versiooniga, mis ei kohanenud sugugi kenasti iga nutiseadmega.

2018. aastal on asjad aga hoopis teisiti ning uuenenud veebivälimuse tõttu võib loota, et kasiino näeb peatselt veelgi suuremaid kasvunumbreid Eesti turul. Totaalse muutuse läbi teinud portaal hiilgab nüüd moodsa disaini ja kasutajasõbraliku funktsionaalsuse poolest, kuid kõigele lisaks on internetikasiino oma valikusse toonud kümneid pakkumisi, parandades oma varasemat boonusevaeset keskkonda.

Milliseid boonuseid võid uue mängijana oodata?

Isegi kasiinokauged inimesed on kursis Olympic kasiinoga – see on siiski Eesti vanim ja suurim kasiinokett. Kui sa pole kunagi oma jalga kasiinosse tõstnud ega avanud ühegi internetikasiino lehte, on OlyBet suurepärane koht, kus algust teha, eriti nüüd, mil tunnustatud kasiino on ka sõbralikum igale kasutajale (sealhulgas mobiilikasutajatele).

Iga kasiino puhul on aga suur roll boonustel. OlyBet ei ole enam kitsi boonuste suhtes ning pakub mitmeid boonuseid igale mängukategooriale. Eriti suur rõhk on pokkeril ja spordiennustustel, kuid selle kõrval ei unustata ka tavalisi kasiinomänge.

Uue mängijana saad kasutada kasiino tervitusboonust, mis ulatub mitmesaja euroni ja poputab ka tasuta keerutustega.

Hiljutised müüginumbrid tõestavad ainult seda, et Olympic särab endiselt tugevalt ning kui vaadata ka kasiinogrupi internetikasiino funktsioone, võib neile ennustada veelgi suuremat edu.

Kui tahad ise sellest kõigest osa saada, ava OlyBeti leht ning asu mängima!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Live kasiinod
Live kasiinod

Eesti kasiinod
Eesti kasiinod

Välismaa kasiinod
Välismaa kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee