Play’n GO uus slotikas toob meeletu aastavahetusturniiri

06.02.2023

Nüüd, kus pühadepraad on mõnusalt kõhus ja jõulukingid avatud, on aeg asuda uut aastat vastu võtma – ning mis on selle jaoks parem viis kui tähistada uue aasta tulekut oma lemmikkasiinos!

Eesti esimene ja ainus sotsiaalne kasiino Chanz annab sulle võimaluse osaleda Play’n GO uue slotimängu Beasts of Fire slotiturniiris. Kui katsetad Chanzis seda uut mängu kuni 2. jaanuarini, saad endale võita puhast raha.

Auhinnad pole küll ülemäära suured, kuid üks õnnelik mängija võidab endale lausa 200 eurot puhtalt kätte ilma igasuguste läbimängupiiranguteta. Kui sa aga ei jõua esikohale, siis auhindade hulgas on ka 20 kuni 100 eurot. Ainus, mida sa pead tegema, on mängima lõbusat Beasts of Fire slotimängu vähemalt 20-sendise panusega ja kui tabad eriti õnnelikku keerutust, on auhinnavõit sinu oma.

Kui sul ei ole veel Chanz kasiinos kontot, on nüüd parim aeg selle avamiseks, et saada osa sellest uuest kampaaniast ja Play’n Go slotikatest.

2022. aasta toob veel 2 uut Play’n Go mängu

Beasts of Fire on vaid üks vähestest uutest mängudest Play’n Go nimistus. Play’n Go on üks tuntumaid slotitootjaid maailmas tänu oma fenomenaalsetele slotikatele, aga 2022. aastal lisandub Play’n Go valikusse veelgi rohkem mänge.

Esimene põnev mäng, mis tuleb 2022. aastal välja, on Raging Rex 2. Esimene mänguversioon anti välja 3 aastat tagasi, ent see mäng on igati väärt ootamist – dinosauruseteemaline mäng sisaldab vingeid boonusfunktsioone, keskmist volatiilsust ning üle 96%-st RTP-d.

Egiptuseteemaliste mängude fännidele avaldab Play’n Go uuel aastal mängu nimega Secret of Dead. Hinnanguliselt võib mäng tuua suisa kuni 20 000x võidu ning sisaldab 6 rullikut, üks neist on aga pisut “salajane”. Igal juhul on slotikas hea lisand egiptuseteemalistele mängudele.

Play’n Go mängud on alati täis põnevust, suuri boonuseid ja ägedaid elamusi. Kui otsid midagi uut ja lahedat, tasub just neid mänge uurida lähemalt. Suundu Chanz kasiinosse juba täna ja alusta oma Play’n Go mänguelamust!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge
Chanzi jõuluhullus toob nii kingitusi kui ka uusi mänge

Kas oled juba jõuluhulluseks valmis? Chanz kasiino igatahes on! Nagu traditsiooniks on saanud, korraldab Chanz…

Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu
Juba 7 aastat järjest: Tour de Chanz toob suurepäraseid auhindu

Kui sa pole veel Chanz kasiino mängija, siis nüüd on ilmselt liitumiseks parim aeg. Kasiino…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee