Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutused

06.02.2023

Pöörane aardejaht OlyBetis: saa iga päev Mega Fortune slotikas tasuta keerutusedKas oled kunagi salamisi unistanud hiiglaslikust kasiinovõidust? Üks slotimänge, mis seda võimaldab, on maailmakuulus Net Entertainmenti slotikas Mega Fortune, mis on tuntud oma miljonivõitude poolest. Terve augustikuu vältel on võimalik OlyBet kasiinos võita tasuta keerutusi just sellele samale slotimängule. Iga päev läheb loosi üle 3000 tasuta keerutuse.

Kampaania on iganädalane, pakkudes iga päev midagi põnevat. Esmaspäevast reedeni saab nautida järgnevaid pakkumisi:

 • Kui panustad 20 eurot slotikas “Pyramid: Quest for Immortality”, saad 10 tasuta keerutust;
 • Kui panustad 50 eurot slotimängus “Piggy Riches”, saad 20 tasuta keerutust;
 • Panustades 100 eurot “Divine Fortune” slotikas, antakse sulle 30 tasuta keerutust;
 • Panustades 100 eurot hoopis “Lost Relics” slotikas, saad 30 tasuta spinni;
 • Lõpuks, panustades 200 eurot “Mega Fortune” slotikat mängides, saad 40 tasuta spinni.

Nädalavahetus on aga veelgi kirjum. Kui panustada nädalavahetuse käigus 500 euro väärtuses kõigis nendes viies mängus, antakse sulle 100 tasuta spinni Mega Fortune mängimiseks!

Kampaania kestab 9. septembrini ning pakkumisi saab kasutada absoluutselt iga päev!

Millistele tingimustele tuleb vastata?

Nagu igal kampaanial, on ka sellel pakkumisel omad tingimused. Siin on mõned tähtsamad tingimused, mida järgida:

 • kõik argipäeva päevapakkumised kehtivad absoluutselt igal päeval ning päeva jooksul saab pakkumisi kasutada ühe korra – seega saab nädalas 5 korda kasutada pakkumisi;
 • nädalavahetuse pakkumised kehtivad laupäevast põhapäevani ning selle perioodi jooksul saab samuti kasutada pakkumist korra;
 • ühe päeva jooksul võib kasutada absoluutselt kõiki päeva pakkumisi – nii saad keerutusi kõikidele nimetatud mängudele;
 • tasuta keerutused saab kätte absoluutselt kohe – need lisatakse automaatselt kontole pärast tingimuse täitmist. Keerutused saab kätte siis, kui taaskäivitada mäng;
 • mis kõige parem, tasuta keerutustel ja kõikidel võitudel, mis on nende keerutusega saadud, makstakse välja pärisrahas – keerutustel pole mitte mingit läbimängukohustust;
 • mänge võib mängida nii arvutis kui ka mobiilis – kampaania kehtib mõlemat tüüpi seadmele.

Tänu läbimängimise nõude puudumisele on tegemist ühe kõige ahvatlevama kampaaniaga, eriti, kuna pakkumisi saab kasutada iga päev ja seda lausa mitu nädalat järjest.

Mida kujutab endast Mega Fortune slotikas?

Selle kampaania peamine võlu on võimalus saada tasuta keerutusi Mega Fortune slotika jaoks.

Nagu mainitud, on tegemist jackpotislotikaga, mis on tuntud oma suurte võitude poolest. Seesama slotimäng on läinud Guinessi rekordite raamatusse oma hiiglaslike võitudega, kuna vaid mõne aasta eest võideti mängus 17 miljonit eurot. Mäng sisaldab erilist boonusmängu ja kolme jackpotti, millest kõrgeim – Mega Jackpot – ongi vastutav miljonite eurode suuruste võitude eest.

Kui tahad osa saada selle mängu suurvõitudest ja tahad kogeda ehtsat kasiinoadrenaliini, suundu OlyBet kasiinosse allpool oleva nupu kaudu ja saa osa ägedast kampaaniast!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee