TonyBeti kevadine tervituspakett annab sulle täiesti tasuta keerutused

16.04.2018

TonyBeti kevadine tervituspakett annab sulle täiesti tasuta keerutusedKui sa pole kunagi TonyBet kasiinos mänginud, on aprill selle jaoks paras aeg, kuna kasiino kevadine pakkumine on niivõrd helde, et sellesarnast ei leia kusagilt mujalt. Tegemist ei ole ka täiesti uudse pakkumisega, sest sarnaseid kampaaniaid on TonyBet teinud varemgi.

See tähendab ühte – kui sa naudid tasuta keerutusi (ning olgem ausad, kes siis ei naudiks), on TonyBet üks parimaid kohti mängimiseks.

Mida aga käesolev kampaania endast kujutab? Räägime sellest kohe lähemalt.

TonyBeti kevadine tervituspakett – millest see koosneb?

Sarnaselt varasematele TonyBeti kampaaniatele, on ka selle puhul kampaania kolmeosaline:

  1. Kui laadid oma telefoni TonyBeti mobiiliäpi, antakse sulle koheselt 10 tasuta keerutust Finn and The Swirly Spin slotika jaoks. Need keerutused on täiesti tasuta ning ei nõua eelnevat sissemakset! Pead lihtsalt laadima äpi ja saadki keerutusi.
  2. Kui avad mobiiliäpi kaudu Net Entertainmenti ruletilaua, saad 5 eurot boonust ruleti mängimiseks. Ka see boonus on sissemaksevaba – pead lihtsalt mängu avama, et saada tasuta raha!
  3. Kui teed sissemakse vähemalt 10 euro ulatuses ja kasutad boonuskoodi PHANTOM50, saad 100%-se boonuse kuni 200 euroni ja 50 tasuta keerutust slotikale Universal Monsters: Phantom’s Curse.

TonyBeti kampaania reeglid

Siin on mõned olulisemad reeglid, mida võiksid meeles hoida enne, kui asud mängurõõmu nautima. Kõikide reeglitega tutvumiseks tasub aga mõistagi suunduda TonyBeti lehele – seda saad teha sellesama artikli allosas oleva sektsiooni kaudu.

  • Tasuta keerutustega saadud võidusummad ja ruletiboonus on mõlemad 35-kordse läbimängimisnõudega.
  • Ruletiboonuse võidud kehtivad 3 päeva – selle aja jooksul tuleb raha läbi mängida.
  • Deposiidiboonusega saadud tasuta keerutuste võidud kehtivad nädalakese, ka nendel on 35x läbimängimistingimus. Läbimängimisnõuet saab täita üksnes Net Entertainmenti slotikatel mängides.
  • Kasiinopakkumine, sh boonusraha, mis saadi sissemaksel, kehtib üksnes kasiinomängude sektsioonis – sellega ei saa näiteks teha spordipanuseid.
  • Boonus ei kehti siis, kui sissemakse on tehtud Skrilli või Netelleri kaudu.

Tähelepanelik tuleb olla ka selle osas, et pakkumine kehtib ühele IP-aadressile ja asukohale, seega kui su peres on veel kasiinosõpru, ei saa mitu inimest pakkumist kasutada.

See helde pakkumine kehtib igale mängijale, kes soovib uurida TonyBeti kasiinot lähemalt. Kui oled mõelnud kasiinomängude proovimisele, tasub algust teha TonyBeti mobiiliäpiga – võta oma tasuta mänguraha ja spinnid ning lõbutse täiega!

[wpsm_woobox id=”90″]
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.