TonyBeti live-kasiino fantaasiamaailma preemiad pakuvad rikkalikke võimalusi

10.07.2021

TonyBeti live-kasiino fantaasiamaailma preemiad pakuvad rikkalikke võimalusiTonyBet kasiino, mis on peamiselt kuulsaks saanud spordiennustuste ja pokkeri poolest, üllatas hiljuti mängijaid oma hämmastavalt heade live-kasiino pakkumistega. Sellega kehtestab internetikasiino end ka live-kasiinode maailmas ning pakub mängijatele võimalust nautida autentset kasiinokogemust otse arvutiekraani vahendusel.

Uudne live-kasiino pakkumine on mitmeastmeline, sobides seega erinevatele vajadustele. Esmalt on võimalik saada 100%-ne live kasiino boonus kuni viiesaja euro ulatuses. Selle saamiseks tuleb kindlasti kasutada boonuskoodi BOOST500 ning võid kanda oma kasiinokontole ka vaid 10 eurot selleks, et boonus kätte saada.

Teise boonusena on võimalik saada tasuta keerutusi. Kui mängid nädalavahetustel NetEnti live-ruletilaudade taga ja teed vähemalt 20 panust pärisrahaga, antakse sulle 20 tasuta keerutust NetEnti fenomenaalse slotimängu Starburst jaoks. Keerutusi võid saada igal nädalavahetusel ja korra päevas.

Kui tahad mängida hoopis nädala keskel, siis tasub TonyBetis ette võtta blackjack. Iga päev, kui mängid NetEnti live-blackjacki, saad sa tagasi 10 eurot. Selleks, et osake oma rahast tagasi saada, pead kulutama 100 eurot ning saadki päevas ühe korra tagasi 10 eurot.

Sellega pakkumised ei piirdu. Viimase võimalusena on võimalik saada 10% Cashbacki Lucky Streak mängus, kui mängid sedasama mängu ning sul ei kulge selles üldse hästi. Seega kasiino tasustab sind siis, kui sul läheb mängus halvasti ja seejuures saad 10% oma kaotatud rahast tagasi ilma, et peaksid seda eraldi läbi mängima.

Niivõrd mitmekülgsed ja rikkalikud pakkumised on erilised, seega kui oled live-kasiino fänn, on need pakkumised äärmiselt ahvatlevad.

Mõned reeglid, mida silmas pidada

Nagu iga kasiinopakkumisega tuleb ka siinkohal arvestada, et kampaanial on teatud reeglid ja piirangud. Enne mängima asumist on mõistlik sellistele piirangutele pilk peale visata ning veenduda, et kõik tingimused on vastuvõetavad.

Siinkohal toome välja mõned erilisemad reeglid, mida sa võiksid teada.

  • Peamine live-kasiino boonus aktiveerub kohe, kui teed vähemalt 10 euro suuruse sissemakse. Boonuse summa, sissemakse summa ja kõikvõimalikud võidusummad tuleb mängida läbi 35-kordselt enne, kui saad selle välja kanda, kuid õnneks võib tingimust täita misiganes TonyBeti mängudes, seda mõistagi live-kasiino kategoorias.
  • Boonuse aktiveerimiseks tuleb kasutada boonuskoodi hiljemalt seitsme päeva jooksul pärast sissemakse tegemist.
  • Kui sa ei suuda läbimängimistingimust täita, siis kaotab paraku boonus oma kehtivuse ja sa ei saagi seda kätte.
  • Pane tähele, et boonus ei kehti siis, kui sissemakse on tehtud e-rahakoti Skrilli või Netelleri kaudu.
  • Tasuta keerutuste saamiseks peab iga panus olema vähemalt ühe euro suurune ning 20 pärisraha panust tuleb teha samal päeval, mitte terve nädalavahetuse jooksul.
  • Saadavad tasuta keerutused kehtivad kolm päeva ning sarnaselt esimesele boonusele tuleb ka need võidusummad läbi mängida 35-kordselt järgneva 7 päeva jooksul. Nõude täitmisel võetakse arvesse ainult NetEnti slotimänge.
  • Blackjacki 10-eurone rahatagastus on sarnane teistele, omades samuti 35x läbimängimistingimust. Kui boonusraha ei suudeta läbi mängida kolmekümne päeva jooksul, eemaldatakse see summa sinu kontolt täielikult. Boonuse saamiseks tuleb panustada NetEnti live-blackjackis vähemalt 100 euro eest ühe päeva jooksul.
  • Ainus boonus, millel pole läbimängimistingimust, on Lucky Streak. Tagastuse saamiseks tuleb teha pärisraha sissemakse ning mängida pärisrahaga ja tagastuse suurus sõltub sellest, kui palju raha sa kaotasid – sellest summast tagastatakse 10%.
  • Pea meeles, et pakkumine kehtib ühe IP-aadressi kohta, seega võib pakkumine olla piiratud, kui sinu arvutit kasutab veel keegi teine TonyBetis mängimise jaoks.

Pakkumine kehtib lausa augusti lõpuni, seega on aega küllaga selleks, et isegi saada boonusraha või tasuta keerutusi. Kui tahad live-kasiino hullusest osa saada, suundu TonyBet kasiinosse ja aktiveeri oma boonused.

[wpsm_woobox id=”90″]
1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee