TonyBeti Monster Millions: kasiinoboonused täiesti uuel tasandil

10.07.2021

TonyBeti Monster Millions kasiinoboonused täiesti uuel tasandilTänavu juulis avaldas TonyBet kasiino täiesti uudse boonuspakkumiste paketi nimega Monster Millions, mis koosneb neljast erinevast tasandist, igaüks neist mõeldud erinevat tüüpi mängijatele. “Monsterlikud” pakkumised toovad kasiinomaailma suure uuenduse ning muudavad ka TonyBeti taaskord üheks kõige võimsama pakkumiste valikuga kasiinoks.

Mida iga “Monster” pakkumine endast kujutab, saad lugeda alljärgnevalt.

Monsters Alive

Kui naudid live-kasiino mänge, on see boonus sinu jaoks. Monsters Alive boonus koosneb 3 boonusest:

  • 1000€ live-diileri boonus;
  • 10€ boonus NetEnt live-mängudele;
  • Rahatagastus ehk Cashback.

Cashback on neist kõigist ilmselt kõige põnevam. Nimelt, sul on võimalik saada NetEnt laudadel mängides tagasi 20€. Selleks, et saada Cashback, pead NetEnti live-ruleti mängudes panustama vähemalt 100 korda vähemalt 1€ panusega. Seejärel võidki tagasi saada 20 eurot puhast raha.

Kui 10€ boonus on saadaval tervitusboonusena, siis suur live-diileri boonus on saadaval kõikidele mängijatele. Tegemist on sissemakseboonusega kuni 1000 euro ulatuses 100%, seega kui teed näiteks 900-eurose sissemakse, saad juurde veel 900 eurot! Selleks, et boonust saada, tuleb kasutada ka boonuskoodi 1000MONSTERS.

Elite Monsters

Elite Monsters boonuspakett on veelgi vingem, andes 100% boonust 200 euro ulatuses üheskoos 10 täiesti tasuta keerutusega. Ka selles boonuses on osa live-kasiinole, mispuhul antakse veel 500€ boonust ning ka 50 tasuta keerutust!

Elite boonus muudab nädalavahetused kuumaks ning jätkab sellega isegi esmaspäeval, andes 10% rahatagastust. Nädalavahetusel saab aga nautida 100 tasuta keerutust.  Selleks, et saada boonuseid, tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse.

Regular Monsters

Selle boonuse nimi võib küll olla “Regular”, aga boonus pole sugugi paha. Esiteks antakse esmaspäeval taaslaadimisboonust 100% ulatuses 100 euroni. Teisipäeval võid saada kuni 50 tasuta keerutust, kolmapäeval võid saada kuni 100 tasuta keerutust, neljapäeval kuni 50 tasuta keerutust mängus Witchcraft academy, reedel saad aga taaskord 100 tasuta keerutust.

Kogu keerutuste lõbu ei lõppe isegi nädalavahetusel, mil on võimalik saada 100 tasuta mobiilikeerutust slotimängus Fairy Gate.

Keerutusi saab tänu TonyBeti uudiskirjale ehk teisisõnu, slotikaid saavad teatud mängijad, kes kvalifitseeruvad.

Newbie Monsters

Viimane boonus on mõeldud uutele mängijatele, keda tervitatakse eriti suurejooneliselt.

Esiteks, kohe pärast TonyBetis registreerumist saad sa 10 täiesti tasuta keerutust uudsele slotikale Universal Monsters: Phantoms’ Curse. Kui laadid alla ka TonyBeti mobiiliäpi, saad samamoodi 10 keerutust, seekord Asgardian Stones slotikale.

See on aga üksnes algust. Kui oled valmis juba tegema sissemakseid, siis võid saada kuni 250 euro ulatuses tervitusboonust (100%) ning 100 tasuta keerutust slotikale Archangels Salvation.

Kõikide boonuste puhul tuleb arvestada ka kasutustingimustega, mis on üsna sarnased: enamike boonuste läbimängimisnõue on 35-kordne ning boonus kehtib mõne päeva jooksul. Samuti võivad olla teatud riigid välistatud ning boonus võib olla piiratud sissemaksega. Kõiki selliseid tingimuseid saab uurida lähemalt TonyBeti lehel: klõpsa allpool olevale nupule, et suunduda TonyBeti pakkumiste juurde, registreeru ning saa osa meeletutest kampaaniatest!

[wpsm_woobox id=”90″]
1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee