Yggdrasil – mängutootja, kes annab kasiinomaailmale uue definitsiooni

10.07.2021

Yggdrasili nimi reedab juba natuke seda, kust ettevõte pärit on. Yggdrasil tähendab nimelt „maailma puud“ ning see pärineb Skandinaavia mütoloogiast. Ettevõtte näol on tegemist järjekordse rootslaste kätetööga, mis on kiirelt leidnud endale rohkelt poolehoidjaid online kasiinodes üle kogu maailma.

Mängutootja avas oma uksed 2013. aastal, olles seega üks uuematest tootjatest, kuid uudsus ongi ettevõtte trump. Yggdrasil toodab innovaatilise disainiga mänge, mille peened disaininüansid on löönud kõikuma isegi NetEnti kui slotimaailma kuninga kindla esikoha. Paljud slotimängijad on juba hakkanud eelistama Yggdrasili mänge nende mitmete eeliste tõttu.

Mis veelgi erilisem, Yggdrasili mängud on olnud algusest peale HTML-põhised, mistõttu on need alati olnud mobiilsed, samal ajal kui vanemad konkurendid on veel hädas oma Flashipõhiste mängude ümberdisainimisega.

Parimad online kasiinod Yggdrasili mängude mängimiseks

Yggdrasil võis veel mõne aasta eest olla „pisem“ ja vähemtuntud, kuid see on nüüdseks muutunud. Enamus Eesti online kasiinosid esitlevad uhkelt Yggdrasili mänge, seega on sul lai valik. Leia alljärgnevalt mõned ägedad Eesti kasiinod, kus saad mängida Yggdrasili mänge.

[table_list num=”5″ sort=”rating” reviews=”1395,1929,1388″]

Yggdrasili mänguvalik

Kui paljud vanemad slotitootjad on jäänud oma liistude juurde ja toodavad tavalisi viie rullikuga slotikaid, kus pead monotoonselt keerutusi tegema, on Yggdrasil toonud slotimaailma meeletu uuenduse. Just slotimängudele on ettevõte peamiselt keskendunud, ehkki toodetud on ka paar lauamängu.

Yggdrasili mängud sisaldavad peaaegu alati väga peeneid boonusmänge, mis jätavad mõnes mõttes mulje nagu sa mängiksid hoopis videomängu. Boonusrataste asemel pead hoopis tegema teatud valikuid või klõpsama mõnel sümbolil, et avaldada selle all peituv võit. Sellised mehhaanikad toovad mänguseanssi rohkem värskust, tüütamata sind järjepideva keerutamisega.

Kõik Yggdrasili slotikad on väga peene disainiga, mis ületab kohati isegi NetEnti slotikaid. Yggdrasil paneb meeletu rõhu kvaliteedi alla ja see on end ära tasunud, kuna Yggdrasil võidab pea iga aasta erinevaid väärikaid auhindu.

5 parimat Yggdrasili mängu

Yggdrasili valik on lihtsalt üdini suurepärane – üks mäng on parem kui teine ja intrigeerivam kui kolmas. Kümnetest lahedatest mängudest tõstame aga esile alljärgnevad slotid, mis pakuvad eriti lahedat mänguelamust.

Vikings Go Wild / Vikings Go Berzerk / Vikings Go To Hell

Esikohal on mitte ainult üks mäng, vaid lausa kolm. Yggdrasil kui põhjamaine mängulooja on mõistagi ammutanud inspiratsiooni viikingitest ning just sedasi on sündinud ettevõtte legendaarne viikingitrio. Kõik need kolm mängu on briljantse kaasahaarava disainiga ja sisaldavad nii palju boonusmänge ning lisamehhaanikaid, et nendest võiks kirjutada eraldi raamatu.

Kui tahad saada parema ülevaate Yggdrasilist, proovi kindlasti kõiki neid kolme – need on eraldi lahedad, kuid kui oled neid kõiki mänginud, saad täpselt aru, miks Yggdrasil nii armastatud on.

Holmes and the Stolen Stones

Yggdrasili valikus ei ole palju progressiivseid jackpotimänge, kuid Holmes and the Stolen Stones on üks neist haruldustest. Mängu teema keerleb legendaarse detektiivi Sherlock Holmesi ümber, kes üritab üles leida kadunud kalliskivid.

Kui sul õnnestub leida mängus vähemalt 3 scatterit, avaneb boonusmäng, kus sinu ülesanne on leida üles kalliskivide tükid. Kui sa saad terve kalliskivi kokku, võidadki ühe viiest jackpotist.

Holmes and the Stolen Stones ei sisalda küll kuue- või seitsmekohalisi võite, kuid siiski annab progressiivne jackpot asjale natuke rohkem vunki.

Beauty and the Beast

Yggdrasilile meeldib kasutada mängude tootmisel muinasjutulisi teemasid. See on üks Yggdrasili meeldejäävamaid slotikaid, mis üllatab oma kauni graafika ja boonustega.

Beauty and the Beast videosloti üks eripärasid on nö kuldse panuse boonus, mis võimaldab sul võita suuremaid summasid ja käivitada rohkem tasuta spinne. Keegi ei ütle ära tasuta spinnidest!

Suuremate võitude jaoks saad sa ise valida lisaboonuseid: näiteks võivad rullikud end „lükata“ üles- või allapoole parima tulemuse loomiseks või võivad ekraanile hüpata juhuslikud asendussümbolid.

Alchymedes

Alkeemia on üks inimkonna suurimaid eesmärke. Kes ei tahaks muuta terast kullaks? Alchymedes slotimäng võimaldab sul seda mõnes mõttes teha! Mäng on tituleeritud üheks kõige boonuserikkamaks Yggdrasili mänguks, sisaldades meeletut hulka laienevaid asendussümboleid ja mitmeid muid funktsioone.

Kogu mängu peamine põnevus seisneb selles, et sul on võimalik mängus tõusta kõrgemale tasandile, just nagu videomängus. Mida kõrgemal tasandil sa oled, seda rohkem boonuseid!

Sellise tasandisüsteemiga näitab Yggdrasil, kuidas edukalt kasutada mängustamise põhimõtteid. Tasandite saavutamine ja boonuste jahtimine muudab slotikogemuse lihtsalt kordades lahedamaks!

Jungle Books

Kui saaks öelda, et üks slotimäng on üdini armas, siis seda saaks öelda Jungle Books slotika kohta. Mängu teema põhineb legendaarsel Mowgli lool ja sisaldab kõiki tuttavaid tegelasi: karu, tiigrit, isegi madu.

Slotika kõige lahedam osa on iga tegelasega kaasnev eraldi boonus. Nimelt, tegelased vahetuvad ekraanil ja toovad endaga koos kaasa uue boonusmehhanismi. Tänu sellele on mängus nii palju erinevaid boonusmehhanisme, et slotika keerutamine ei muutu tüütuks isegi mitme tunni vältel. Multikalaadne atmosfääriline disain muudab asja veelgi lahedamaks, meenutades lapsepõlve.

Yggdrasili mängude tasuvus

Yggdrasili slotikate tasuvusprotsent jääb tavaliselt üle 96%, seega on mängud enam-vähem keskmisel tasandil. Tänu rohketele boonusmehhanismidele võib reaalne RTP olla veelgi parem.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Pariplay – maailma suurim mängude agregaator
Pariplay – maailma suurim mängude agregaator

Pariplay on üpris teistsugune iGaming-tööstuse tegija. Kui enamjaolt leiad online kasiinost mängutootjaid, kes loovad ise…

Evolution Gaming – live-kasiino superstaar
Evolution Gaming – live-kasiino superstaar

Evolution Gaming on täielikult live-kasiinodele keskendunud mängutootja, kes alustas oma tegevust 2006. aastal. Evolution Gaming…

Scientific Games – tootja, kes hoiab elus vanakooli mänge
Scientific Games – tootja, kes hoiab elus vanakooli mänge

Scientific Games on kasiinomängude tootja, kelle nimi pole enamikele eestlastele eriti tuntud. Küll aga on…

Playin.ee
© 2017-2020 Playin.ee. Saidi loata kopeerimine on keelatud. Privaatsuspoliitika
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.