Betsafe utsitab sind end ajama kasiinos tippvormi

10.07.2021

Betsafe utsitab sind end ajama kasiinos tippvormiBetsafe kasiino, mis on paljudele tuntud ka varasema Triobet nime järgi, ei lase kellelgi niisama lösutada, kui ometigi on käes kauaoodatud suvi.

Nimelt käivitas kasiino uue kampaania, mille käigus ärgitatakse mängijaid aktiivsemad olema – kui oled mai jooksul aktiivne, teenid rohkem kasiinopunkte. Mida rohkem mängid, seda rohkem punkte teenid! Punktid saad aga muuta kasiinoboonuseks, mis tähendab, et võid kokkuvõttes teenida lausa mitusada eurot lisaraha, ainuüksi selle eest, et oled olnud aktiivsem.

Kuidas saada Betsafe’i kasiinoboonus?

Kampaania on imelihtne ning toimib põhimõtteliselt nende 3 sammuga:

  1. Pead kampaaniaga liituma oma Betsafe’i konto kaudu.
  2. Pead mängima võimalikult paljudel päevadel. Aktiivse päevana arvestatakse päeva, mil oled kasiinos panustanud vähemalt 50 euro eest.
  3. Iga panustatud 50 eurot annab sulle 1 boonuspunkti ning kui oled kogunud 5 punkti, saad 1 euro suuruse kasiinoboonuse. Iga päev on maksimaalselt võimalik saada 50 punkti ehk kümme eurot tasuta kasiinoraha!

Milliste reeglitega arvestada?

Enne, kui hakkad mängurõõmu nautima ning ajad end korralikku kasiinovormi, tasuks meeles hoida ka mõningaid reegleid.

  • Kampaania kestab 7. maist 1. juulini.
  • Kampaanias osalemiseks ei pea sa olema uus klient: Betsafe’i kampaania on mõeldud nii uutele kui vanadele mängijatele.
  • Selleks, et kampaania raames boonuspunkte teenida, pead sa olema sellega liitunud. Liitumata ei ole võimalik boonust saada!
  • Punktide kogumisel lähevad arvesse kõik kasiinomängud, välja arvatatud Baccarat ja Blackjack. Samuti ei lähe arvesse pokkeripanused. Kõik muu läheb aga osalemisel arvesse!
  • Enne, kui sul on võimalik saadud rahaline boonus välja kanda kasiinokontolt või seda kasutada mängimiseks, tuleb see summa 3 päeva jooksul läbi mängida 10-kordselt.
  • Betsafe’is on ka teatud välistatud mängud, mis ei lähe arvesse – nende nimekirja leiad kasiino kodulehelt.

Tasuta keerutuste lisaloos

Ühe väikese lisapreemiana on võimalik osaleda tasuta keerutuste loosimises, kui oled aktiivne minimaalselt neljal päeval nädala jooksul ning sul on vähemalt 50 punkti.

Kui saad tasuta keerutused, on need automaatselt sinu kontol saadaval, kuid pane tähele, et need kehtivad vaid järgnevad 24 tundi, seega tuleb need kiirelt ära kasutada. Kui sul läheb õnneks ja võidad tasuta keerutustega raha, on see olemuselt boonusraha, mis tuleb läbi mängida. Läbimängimiseks on aega 3 päeva ning summa tuleb läbi panustada vähemalt 35-kordselt.

Kellel on vähegi tahtmist end korralikku kasiinovormi ajada, saab seda seega teha Betsafe’is – ole aktiivne ning sind tasustatakse kuhjaga!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee