Betsafe’i kevadkaos toob hullumeelse pakkumiste saju

10.07.2021

Betsafe'i kevadkaos toob hullumeelse pakkumiste sajuMärtsi algus on omamoodi sümboolne, tähendades peatset kevade algust ja tuues seega kaasa ka pisut rõõmsama tuju. Betsafe kasiino lisab aga omalt poolt veel rõõmu, lüües märtsis käima suure kasiinoralli nimega Kevadkaos.

Nimelt on populaarses kasiinos iga nädal kuni aprilli esimese päevani mõni eripakkumine ning pakkumised erinevad igal nädalal, mistõttu on midagi uut ja huvitavat ka pikemat aega mänginud kasiinosõpradele.

Mida Betsafe pakub oma kampaaniaga?

Kevadkaose muudab sellevõrra põnevamaks fakt, et sa ei näe tegelikult kõiki pakkumisi etteulatuvalt, vaid näed üksnes pakkumisi, mis on saadaval jooksva nädala jooksul. Siin on näiteks praeguse nädala pakkumised:

 • 6. – 7. märts: kui panustad 100 euro eest ükskõik millises kasiinomängus (või hoopis live-kasiinos), antakse sulle 20 tasuta keerutust legendaarse Gonzo’s Quest mängimiseks.
 • 8. märts: kui panustad minimaalselt 50 eurot ükskõik millises “uute mängude” kategooria mängus, antakse sulle 10 priikeerutust mängus Piggy Riches.
 • 9. – 11. märts: kui oled panustanud vähemalt 200 eurot mistahes slotimängus, teenid sa auga välja 25 tasuta keerutust slotikale Wild Wild West, seda mobiilikasiinos mängimiseks.

Esimene kampaania nädal on vaid põgus vaade sellesse, mida võid tegelikult oodata. Võib oodata, et kampaania järgnevad nädalad on veelgi sündmusterohkemad!

Kampaania põhireeglid

Enne mängurõõmu nautimist võiksid ka lähemalt tutvuda reeglitega, mida ei ole õnneks ülemäära palju. Siin on ülevaade kõige olulisematest reeglitest, mida peaksid silmas pidama enne mängimist:

 • Kampaania sai avalöögi eile, 5. märtsil, kuid kestab lausa 1. aprillini, seega aega mängimiseks on küllalt.
 • Pakkumised on mõeldud ainult minimaalselt 21-aastastele mängijatele, kes on Eestis registreeritud, st asuvad Eestis.
 • Pakkumisi saab kasutada üksnes siis, kui liitud nendega – ilma liitumata ei ole vahet, kui mitu korda sa ülesandeid täidad, sest sa ei saa paraku lihtsalt oma auhindu kätte.
 • Pärast ülesande täitmist saad tasuta keerutused automaatselt oma kontole ning need kehtivad veel terve ööpäeva pärast kätte saamist.
 • Kõik võidud, mis oled saanud tasuta keerutustega, on sisuliselt boonusraha ning enne, kui saad võidusumma välja kanda, tuleb see 35-kordselt läbi mängida järgneva 3 päeva jooksul. Kui seda nõuet ei täida, siis paraku võite kätte ei saa.
 • Kui pakkumises osalemiseks on vaja teha sissemakse, on minimaalne sissemakse 10 euro suurune.
 • Oluline on ka silmas pidada, et kasiinol on terve hulk välistatud mänge, mida ei saa kasutada boonusrahaga mängimiseks. Nimekirja nendest mängudest leiad Betsafe’i kodulehelt.
 • Kui soovid, võid osaleda kas või igal Kevadkaose pakkumisel, kuid kui oled ülesande täitnud, saad vaid ühe korra auhinna, st mitu korda ülesande täitmine ei muuda auhindade kogust.

Kui tahad metsikust kampaaniarallist osa võtta, liitu Betsafe kasiinoga juba täna – jõuad veel osa saada kampaania teise päeva pakkumisest!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee