Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus

08.09.2019

Uus aasta pole küll veel jõudnud õieti alatagi, kuid Betsafe kasiino on juba täies hoos, jagades rõõmuga laiali tasuta spinne. Nimelt lõi kasiino tänasest käima uue põneva tervitusboonuse, mis annab igale uuele registreerujale võimaluse nautida uue NetEnti slotimängu Turn Your Fortune võiduvõimalusi.

Üks kõige kauem Eestis tegutsenud internetikasiinosid Betsafe annab uutele mängijatele vähemalt 10-eurose sissemakse tegemisel tervelt 50 tasuta spinni, mis on mõeldud maailmakuulsa Net Entertainmenti uue slotimängu Turn Your Fortune jaoks.

Erinevalt paljudest tervituspakkumistest võimaldab see kampaania kasutada samaaegselt ka kasiino tavalist tervitusboonust. See tähendab, et uued mängijad saavad rõõmuga kasutada kahte pakutavat boonust ning ei ole piiratud vaid ühe või teise kampaaniaga.

Kõnealune 50 tasuta spinni kampaania on saadaval vaid nendele mängijatele, kes registreeruvad Playin.ee kaudu – kui avad konto Betsafe’is kasutades allpool olevat nupukest, saad kasutada tasuta spinnide pakkumist ja lisaks ka kasiino peamist tervitusboonust.

Ka boonuse tingimused on üsna malbed. Saadud keerutused kestavad 30 päeva, mis peaks olema enamgi kui piisav aeg, et keerutusi kasutada. Võidu korral saab mõistagi rahasumma välja kanda pärast läbimängimistingimuse täitmist: võidud tuleb läbi mängida 1x järgneva 3 päeva jooksul. Keerutuste väärtus kui selline on 0.20 eurot, st just sellise väärtuse juures saab teha spinnidega Turn Your Fortune mängus keerutusi.

Tänu madalale läbimängimistingimusele ja sissemaksenõudele on antud kampaania hea võimalus algajatele kasiinomängijatele, kes soovivad lihtsalt saada “maitse suhu”.

Mida kujutab endast “Turn Your Fortune” slotikas?

Turn Your Fortune on NetEnti uus mänguautomaat, millel on 5 rullikut, 40 võiduliini ja suisa 96.24% suurune teoreetiline tasuvus.

Lisaks kütkestavale graafikale pakub mäng omapärast “Fortune Wins” boonusmängu funktsiooni, mille käigus on võimalik võita lausa kuni 2000x suurune mündivõit. Mündivõiduboonusele lisaks on mängus olemas tasuta keerutused, taaskeerutused ja ka asendussümbolid, muutes mängu boonuserohkeks elamuseks.

Turn Your Fortune slotikas on juba saadaval Betsafe kasiinos. Kui soovid proovida seda lahedat slotikat, võid julgelt kasutada Betsafe’i pakutavat boonust või keeruta rullikuid enne tasuta demoversioonis, mis on samuti Betsafe’i lehel saadaval – nii saad ülevaate mängu olemusest ning saad enne sissemakse tegemist end kurssi viia mängu võludega.

[wpsm_woobox id=”69″]
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.