Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus

10.07.2021

Uus aasta pole küll veel jõudnud õieti alatagi, kuid Betsafe kasiino on juba täies hoos, jagades rõõmuga laiali tasuta spinne. Nimelt lõi kasiino tänasest käima uue põneva tervitusboonuse, mis annab igale uuele registreerujale võimaluse nautida uue NetEnti slotimängu Turn Your Fortune võiduvõimalusi.

Üks kõige kauem Eestis tegutsenud internetikasiinosid Betsafe annab uutele mängijatele vähemalt 10-eurose sissemakse tegemisel tervelt 50 tasuta spinni, mis on mõeldud maailmakuulsa Net Entertainmenti uue slotimängu Turn Your Fortune jaoks.

Erinevalt paljudest tervituspakkumistest võimaldab see kampaania kasutada samaaegselt ka kasiino tavalist tervitusboonust. See tähendab, et uued mängijad saavad rõõmuga kasutada kahte pakutavat boonust ning ei ole piiratud vaid ühe või teise kampaaniaga.

Kõnealune 50 tasuta spinni kampaania on saadaval vaid nendele mängijatele, kes registreeruvad Playin.ee kaudu – kui avad konto Betsafe’is kasutades allpool olevat nupukest, saad kasutada tasuta spinnide pakkumist ja lisaks ka kasiino peamist tervitusboonust.

Ka boonuse tingimused on üsna malbed. Saadud keerutused kestavad 30 päeva, mis peaks olema enamgi kui piisav aeg, et keerutusi kasutada. Võidu korral saab mõistagi rahasumma välja kanda pärast läbimängimistingimuse täitmist: võidud tuleb läbi mängida 1x järgneva 3 päeva jooksul. Keerutuste väärtus kui selline on 0.20 eurot, st just sellise väärtuse juures saab teha spinnidega Turn Your Fortune mängus keerutusi.

Tänu madalale läbimängimistingimusele ja sissemaksenõudele on antud kampaania hea võimalus algajatele kasiinomängijatele, kes soovivad lihtsalt saada “maitse suhu”.

Mida kujutab endast “Turn Your Fortune” slotikas?

Turn Your Fortune on NetEnti uus mänguautomaat, millel on 5 rullikut, 40 võiduliini ja suisa 96.24% suurune teoreetiline tasuvus.

Lisaks kütkestavale graafikale pakub mäng omapärast “Fortune Wins” boonusmängu funktsiooni, mille käigus on võimalik võita lausa kuni 2000x suurune mündivõit. Mündivõiduboonusele lisaks on mängus olemas tasuta keerutused, taaskeerutused ja ka asendussümbolid, muutes mängu boonuserohkeks elamuseks.

Turn Your Fortune slotikas on juba saadaval Betsafe kasiinos. Kui soovid proovida seda lahedat slotikat, võid julgelt kasutada Betsafe’i pakutavat boonust või keeruta rullikuid enne tasuta demoversioonis, mis on samuti Betsafe’i lehel saadaval – nii saad ülevaate mängu olemusest ning saad enne sissemakse tegemist end kurssi viia mängu võludega.

[wpsm_woobox id=”69″]
1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee