Betsafe’is löödi käima suur kasiino suvepidu

10.07.2021

Betsafe'is löödi käima suur kasiino suvepiduKas suvekuumus võtab juba silmanägemise ära ja on tunne, et sulad lihtsalt ära? Betsafe kasiino toob suvele pisut jahutust oma uue suvepeo kampaaniaga, mille raames on igaühel võimalik endale napsata kobe kasiinoboonus ja tasuta spinnid!

Perioodil 6. august kuni 30. september toimub kasiinos igapäevaselt mõni uus kampaania. Siin on kiire ülevaade kõigist pakkumistest, mida võid kasiinos kohata suvepeo jooksul:

  • Esmaspäev: kui panustad vähemalt 50 euro eest mistahes slotikale, saad 5 eurot kasiinoboonust.
  • Teisipäev: kui teed 40-eurose sissemakse, saad sissemakseboonusena 10 eurot kauba peale.
  • Kolmapäev: kui panustad mistahes slotimängus vähemalt 50 euro eest, antakse sulle 10 tasuta keerutust maailmakuulsa Mega Fortune Dreams slotika jaoks.
  • Neljapäev: kui teed vähemalt 20-eurose sissemakse, saad 5 eurot boonust.

Ära arva, et nädalavahetused jääksid lõbust välja. Nädalavahetustel toimuvad erinevad “missioonid” ehk sulle antakse mingi ülesanne ning kui täidad selle ära, saad endale esmaspäeval kingituse. Näiteks käesoleva nädala missiooniks on teha vähemalt 0.20-euroseid panuseid ja kas leida 2 aardekirstu mängust Vikings Go Wild või koguda 50 tasuta spinni märki mängus Trolls Bridge. Kui täidad selle ülesande, saad esmaspäeval endale 5 eurot pärisraha.

Olulised reeglid, mida tuleks järgida

Kasiino suvepeo nautimiseks tuleb järgida ka mõningaid tingimusi. Nagu Betsafe’ile tavaks, ei ole tingimused eriti karmid, kuid enne mängima asumist tasuks siiski teada, mis täpsemalt sind ees ootab. Siin on mõned kampaaniaga käsikäes käivad tingimused:

  • tasuta spinnid kehtivad vaid 24 tundi ja kaotavad seejärel oma kehtivuse.
  • tasuta spinnide kasutamisel ei ole Mega Fortune Dreams jackpotid saadaval. Kõik muu töötab aga täpselt nii nagu muidu!
  • enne, kui saad spinnidega võidetud summad kätte, tuleb need ühekordselt läbi mängida. Kui seda nõuet ei täida 3 päeva jooksul, aeguvad võidud.
  • sissemakseboonuse saamiseks on minimaalne lubatud sissemakse summa 20 eurot.
  • kõik boonusraha seotud võidud tuleb läbi mängida vähemalt 20-kordselt.
  • läbimängimisest on välistatud mõned mängud ning näiteks ei lähe arvesse ka baccarat ega rulett.

Nagu näed, siis tingimused on väga sõbralikud. Kui oled valmis kasiino suvepeost osa saama, suundu Betsafe kasiinosse allpool oleva nupukese kaudu, võta endale tervitusboonus ja asu nautima ka kasiino suvepeo pakkumisi.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee