Boonuste ja spinnide sadu Betsafe’is: võida kümneid tasuta boonuseid

13.06.2018

Boonuste ja spinnide sadu Betsafe'is: võida kümneid tasuta boonuseidKevadpäikese soojus hullutab juba paljusid, kuid nüüd on põhjust veelgi rohkem rõõmustada, sest Betsafe’i aprillikampaania toob tõelise spinnisaju. Terve aprilli vältel kuni 29. aprillini on võimalik igal nädalal saada erinevaid boonuseid ja tasuta keerutusi, seda vaid väga väikese vaevaga!

Selleks, et saada boonuseid, peab sul olema Betsafe’is konto, mille saad avada siitsamast. Kui oled mängukonto avanud, pead registreerima end kampaaniale, mida saad teha mugavalt oma konto kaudu. Igal nädalal tuleb täita erinevaid ülesandeid ning pärast ülesande täitmist saadki endale boonuse.

Milliseid ülesandeid täita tuleb?

Selleks, et saada auhindu, tuleb teha järgnevat:

  • Esmaspäevast teisipäevani: pead tegema vähemalt 20-eurose sissemakse.
  • Kolmapäevast neljapäevani: pead panustama vähemalt 50 euro eest ükskõik millisel mobiilsel slotimängul.
  • Reedest pühapäevani: pead panustama vähemalt 100 euro eest ükskõik millisel slotimängul, seda arvuti või mobiili kaudu.

Esimeseks auhinnaks on 5-eurone boonus ja 15 tasuta keerutust fenomenaalselt kuulsale Gonzo’s Quest slotikale. Teise auhinnana saab 10 eurot boonusraha + 10 tasuta keerutust Hall of Gods slotikale ning viimase auhinnana võid saada 15 eurot boonust ning 20 tasuta keerutust Twin Spin slotika jaoks.

Kampaania olulised reeglid

Enne mängulõbu nautimist võiksid olla kursis ka mõningate reeglitega. Siin on mõned olulisemad punktid, mida silmas pidada:

  • Kampaanias saab osaleda ainult siis, kui oled Eestis registreeritud mängija, oled vähemalt 21-aastane ning oled kampaaniaga liitunud.
  • Kui saad tasuta spinne, lisatakse need sinu kontole automaatselt, kuid pane tähele, et need kehtivad ainult 24 tundi pärast aktiveerumist, seega tasub spinnid kohe ära kasutada.
  • Kui võidad raha tasuta spinnidega, on see raha sisuliselt nagu boonusraha. See tähendab, et kõik võidusummad tuleb 3 päeva jooksul läbi mängida 35-kordselt. Kui nõuet ei täida, siis võidusummad aeguvad.
  • Pane tähele, et võidusummad tuleb läbi mängida mängudel, mis pole välistatud mängude nimekirjas. Selle nimekirja leiad Betsafe’i kodulehelt, sellesama kampaania reeglite juurest.

Seega võid teha lihtsalt 20-eurose sissemakse oma Betsafe’i kontole ning saad juba auhindu. Mis kõige parem, kampaania kestab terve kuu ning samu auhindu saab kasutada igal nädalal. Kui oled spinnijanuline, siis suundu kindlasti Betsafe’i kasiinosse, kus tasuta spinnid ja boonusraha ootavad sind!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.