Eesti online kasiino pakub kuuma suvepreemiat

06.02.2023

Suve lõpuni on jäänud viivu paar nädalat, kuid see ei tähenda, et käesolev nädal ei peaks olema erakordselt kuum ja suvine. Betsafe kasiino, üks Eesti tuntumaid online kasiinosid, jätab tänavusele suvele unustamatu jälje, pakkudes Eesti mängijatele võimalust osaleda haruldases EGT kasiinokampaanias.

Juhul, kui sa pole EGT-st kuulnud, siis EGT Interactive on Bulgaariast pärit ettevõte, mis on online mänge tootnud juba selle sajandi algusest peale. Tähelepanuväärne on aga fakt, et EGT teeb tegelikult koostööd Belgia ülituntud kontserniga, mis juhib ühtesid kõige vingemaid maapealseid kasiinosid Belgias.

EGT on paljud mängijate südamed võitnud oma klassikalises stiilis mängudega, mis on tihtipeale ka väga ahvatleva RTP-ga.

Betsafe’i vahendusel mängides on sul võimalik osa saada 30 000 euro loosimisest. Esikohaomanikule antakse kätte suisa 3000 eurot!

Mis muudab selle EGT kampaania eriti põnevaks, on täielik juhuslikkus. Nimelt, kampaania töötab loosipiletite põhimõttel ning võitjad loositakse välja täiesti juhuslikult. Igaüks, kellel on vähemalt üks loosipilet, saab võimaluse võita. Auhinnakohti on kokku suisa 150 ning kohtade 81. – 150. omanikud saavad endale 50 eurot, mis ei ole samuti sugugi halb võit.

Kampaania toimub kuni 24. augustini, seega aega osaleda on veel terve nädal.

Kuidas aga saada endale loosipileteid? Süsteem on lihtne. Esiteks, ava Betsafe’is konto (selle lehe kaudu). Pea meeles, et selle jaoks pead olema vähemalt 21-aastane ning sinu elukoha aadress peab olema Eestis.

Kui vastad nendele nõuetele ja saad konto aktiveeritud (mis ei tohiks võtta kauem kui mõne minuti), saadki asuda mängima. Kampaania raames tuleb teha pärisraha panuseid järgnevates slotikates: Burning Hot, 40 Super Hot, 100 Super Hot, Supreme Hot, 5 Dazzling Hot. Võid mängida vabalt ühte, mitut või kõiki – valik on sinu.

Ainus, mis läheb arvesse, on see, et sa panustaksid vähemalt 10 euro eest. Iga panustatud 10 euro eest antakse sulle 1 loosipilet. See tähendab, et kui teed ühes nendest mängudest 100 euro eest panuseid, on sul 10 loosipiletit. Seega, mida rohkem teed panuseid, seda rohkem on ka pileteid ning seda suurem on võiduvõimalus.

Just nii lihtne ongi võita pärisraha! Liitu Betsafe’iga juba täna, et sellest pakkumisest osa saada.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus
Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võidu...

Uus aasta pole küll veel jõudnud õieti alatagi, kuid Betsafe kasiino on juba täies hoos,…

Kuumad jõulud: võida Betsafe’is 1000 eurot puhkusereisi raha iga päev
Kuumad jõulud: võida Betsafe’is 1000 eurot puhkusereisi ...

Talv võib küll olla mõnus aeg, mil tänavad täituvad pehme lumevaibaga ja poed on lookas…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee