Eesti suurim online kasiino Betsafe üllatab hiiglasliku tervitusboonusega

Eesti suurim online kasiino üllatab suure tervitusboonusega

Kui vaid mõne päeva eest andsime teada Betsafe’i verivärskest tervitusboonusest, mis üllatas oma paindlike tingimustega, siis nüüd tuli Betsafe välja veelgi vingema boonusega, mis paneb südame kiiremini põksuma kõigil slotihuvilistel. Lisaks faktile, et sul on võimalik Playini kaudu saada endale 50 tasuta keerutust, kui registreerud Betsafe’is meie kaudu, on võimalik saada esimese sissemakse tegemisel lausa 200% sissemakseboonust + kuni 500 tasuta keerutust Jumanji slotikale!

Boonus on saadaval kõigile uutele mängijatele, kes teevad sissemakse vahemikus 10-50 eurot. Betsafe lisab esimesele sissemaksele omakorda juurde 200% boonusraha ning keerutades NetEnti õnneratast on võimalik endale krabada suisa 500 tasuta spinni uuele slotimängule Jumanji, mis on loodud samanimelise filmi baasil.

Millised on Betsafe’i tervitusboonuse tingimused

Betsafe’i tervitusboonuse saamiseks ei tule sugugi hüpata läbi tulerõngaste ega joosta ninasarvikute eest. Ainus, mida pead tegema, on vajutama selle lehekülje all olevale nupule, mille vahendusel saad avada Betsafe’is konto. Selle nupu kasutamisel saad sa ühtlasi osa ka eksklusiivsest 50 tasuta spinni pakkumisest, mis on saadaval vaid Playin portaali kaudu registreerudes.

Pane seejuures tähele, et pakkumine on saadaval vaid neile, kes avavad Betsafe’is konto Eesti aadressiga.

Pärast registreerumist tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, et saada boonusest osa. Maksimaalne boonuse summa võib olla 100 eurot – boonus kehtib seega kuni 50-eurose sissemakse tegemisel.

Lisaks boonusrahale on võimalik saada tasuta spinne, mille täpne arv sõltub NetEnti õnnerattast. Selle keerutamisel on võimalik saada tasuta keerutusi vahemikus 50 kuni 500.

Mis puudutab muid nõudeid, siis boonustel on ka läbimängimistingimused. Boonusraha ja sellega saadud võidud tuleb läbi mängida vähemalt 25-kordselt slotimängudel panustades, seda 30 päeva jooksul. Tasuta spinnidega saadud võitudele on aga palju paindlikum läbimängimistingimus: vaid ühekordne läbimängimistingimus.

Kampaania kehtib terve see aasta, kuid ainult esmakordsele mängijale. Kui sa ei ole aga mitte kunagi varem mänginud Betsafe’is, on see kampaania suurepärane võimalus alustamiseks. 500 tasuta keerutust ja kopsakas 200%-ne sissemakseboonus – see on ennekuulmatult magus pakkumine, millesarnast ei leia just paljudest kasiinodest! Kui tahad sellest osa saada, alusta Betsafe’is mängimist kas või juba täna.

Vastavad artiklid