Ei mingeid võimatuid missioone: võida Betsafe’is 150 eurot puhtalt kätte

06.02.2023

Ei mingeid võimatuid missioone: võida Betsafe'is 150 eurot puhtalt kätteBetsafe kasiino üllatab mängijaid tervelt paari kuu jooksul meeletu kampaaniaga, mille raames on võimalik võita iga nädal tervelt 150 eurot puhtalt kätte. Kampaania keskmes on Yggdrasili slotikad, seega on igal kasiinosõbral võimalik katsetada midagi uudset.

Kampaania olemus on väga lihtne. Kasiinos on iga nädal saadaval üks missioon, mis puudutab kahte Yggdrasili slotikat. Mõlema slotika jaoks on määratud teatud ülesanne. Kui oled teistest kasiino mängijatest edukam, on sul võimalik jõuda esiviisikusse, kelle vahel loositakse välja sularaha. Esikohaomanik saab endale lausa 150 eurot!

Täpsemad ülesanded on igal nädalal erinevad. Kuni 28. oktoobrini on näiteks ülesanded järgnevad:

  • Leia üles 50 tasuta spinni sümbolit slotimängus Vikings Go To Hell;
  • Kogu kokku 2 aardekirstu mängus Vikings Go Wild.

Selleks, et jõuda esiviisikusse, pead sa saavutama need ülesanded teistest väiksema keerutuste hulgaga. Võidab see, kes on seega kõige edukam!

Ainus, mida pead tegema selleks, et kindlasti tabelis kvalifitseeruda, on tegema minimaalselt 0.20-euroseid keerutusi. Kui juhtub, et sa pole rahul oma kohaga edetabelis, saad lihtsalt nullida oma tulemuse ja taaskäivitada missiooni. Seda saad teha mugavalt siis, kui avad slotika.

Selleks, et auhinnaraha kätte saada, pead lihtsalt ükskõik millise Yggdrasili slotika avama uuel nädalal ning raha kantakse sinu mängukontole.

Betsafe’i värske kampaania garanteerib, et igaüks saab kogeda Yggdrasili slotika parimaid omadusi.

Kampaanias osaledes tasuks tähele panna ka järgnevaid tingimusi:

  • kampaania kestab 25. novembrini, seega on võimalik osaleda veel mitu nädalat;
  • kampaanias osalemiseks tuleb avada Betsafe’is mängukonto;
  • kõik rahalised auhinnad on läbimängimisnõueteta – kõik, mis sa võidad, kuulub sajaprotsendiliselt sulle ning selle võib koheselt välja maksta oma pangakontole (või kasutada teistel mängudel panustamiseks);

Kui oled mõelnud, et sooviksid katsetada uusi slotikaid lisaks NetEnti või Microgamingu mängudele, võiksid kindlasti kasutada seda võimalust. Mängimiseks pead lihtsalt avama Betsafe’is mängukonto – selle jaoks võid klõpsata siinsamas artikli all olevale nupule. Konto avamine võtab aega vaid hetke ning seejärel saad osaleda Yggdrasili kampaanias. Keeruta ja jõua teistest kasiinosõpradest ettepoole, et võita sularaha!

[wpsm_woobox id=”675″]
1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus
Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võidu...

Uus aasta pole küll veel jõudnud õieti alatagi, kuid Betsafe kasiino on juba täies hoos,…

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee