Kuumad jõulud: võida Betsafe’is 1000 eurot puhkusereisi raha iga päev

10.07.2021

Kuumad jõulud võida Betsafe'is 1000 eurot puhkusereisi raha iga päevTalv võib küll olla mõnus aeg, mil tänavad täituvad pehme lumevaibaga ja poed on lookas jõuluteemalisest kaubast, kuid jõulumaagiaga käib kaasas ka üks paratamatu ebameeldivus: külm on. Kes meist ei oleks juba vandunud, kuna tee on jäine ja libe ning iga riietusega kipuvad hambad plagisema. See ei ole eriti nauditav!

Betsafe kasiino teab, et paljud mängijad unistavad mõnusast soojamaareisist ning sestap pakutakse tänavuse jõuluootuse ajal eriti vinget võimalust. Nimelt pakub Betsafe’i jõulukalendri kampaania võimalust igaühel võita 1000 eurot reisiraha ning seda lausa iga päev.

Reisiraha võitmiseks tuleb täita päevaülesanne, misjärel saad loosis osalemiseks ühe hääle. Kui täidad aga kõik kolm päevaülesannet, on võiduvõimalus kolm korda suurem. Päevaülesannete täitmisel võib saada ka lisanduva väikese päevaülesande auhinna, seega polegi reisiraha ainus, mida saab võita.

Kolm päevaülesannet on mõeldud kõik erinevale mänguliigile: üks ülesanne spordiennustajatele, üks kasiinosõpradele ning üks pokkerimängijatele. Nii on igal mängijal võimalik täita ülesanne oma lemmikmängude saatel.

Betsafe’i jõulukampaania kestab kuni 2018. aasta viimase minutini ehk teisisõnu 31. detsembri ööni.

Kuidas Betsafe’i jõulukampaanias osaleda?

Kui sinulgi on villand Eesti tuisusest talvest ning sooviksid saada pisut reisiraha puhkusele minemiseks, on see kampaania just sinu jaoks loodud. Peamine asi, mida meeles pead hoidma: sul on vaja kampaanias osalemiseks Betsafe’is mängukontot. Kui sul ei ole seda veel, saad selle avada, klõpsates artikli allosas olevale nupule.

Pärast konto avamist tuleb ka jõulukampaaniaga liituda ja täita vastava kalendripäeva ülesandeid. Kui oled kampaaniaga liitunud, saad ülejäänud kuu jooksul nautida juba kõiki pakkumisi.

Mõned reeglid, mis on seotud reisiraha loosimisega:

  • 1000-eurose reisiraha võib võita igaüks, kes on vähemalt korra täitnud päevase ülesande. Summa loositakse igal kampaaniapäeval, esmaspäevast neljapäevani;
  • nädalavahetused on erilisemad, kuna sel ajal koguneb kokku 3000 eurot reisiraha. See loositakse välja esmaspäeval ning seda nende vahel, kes täitsid ülesande nädalavahetuse jooksul;
  • kõige rohkem saab teenida kokku 3 piletit – seda siis, kui täidad kõik 3 päevaülesannet;
  • loosimine on täiesti juhuslik.

Päevaauhindadega üheskoos on võimalik võita ka jooksvaid auhindu vastavalt konkreetsele ülesandele. Näiteks on võimalik võita tasuta spinne ning nendega saadud võitudel on vaid ühekordne läbimängimisnõue. See tuleb aga täita 3 päeva jooksul, vastasel korral kaotavad need kehtivuse.

Mõnel juhul on võimalik saada sissemakseboonuseid või boonusraha – sellisel juhul kehtib 10-kordne läbimängimisnõue. Ainus, mida tuleb lisaks 3-päevasele nõudele silmas pidada, on asjaolu, et osad mängud on läbimängimisest välistatud.

Kindel on aga see, et Betsafe’i jõulukampaania on igas mõttes suurepärane võimalus. Kampaania raames on võimalik võita rohkelt igapäevaseid auhindu, kuid kirsiks tordil on kopsakas reisiraha, mille võib endale võita igaüks – kas või sina. Kui soovid samuti sõita soojale maale, ära kõhkle ning ava Betsafe’is konto, et kampaaniast osa saada!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee