Sõbrasoovitaja boonus: teeni Unibetis raha sõprade soovitamisega

10.07.2021

See on juba ammuteada tõde, et sõprade omamine on kasulik. Aga kas sa teadsid, et kui kutsud sõpru liituma kasiinoga, on sul võimalik sõbra kutsumise eest ka raha teenida?

See kõlab nagu midagi, mis on liiga hea selleks, et tõsi olla, kuid tegemist pole mitte millegi muuga, kui Unibet kasiino püsiboonusega (klõpsa siia, et lugeda Unibetist lähemalt).

Kui sa liitud Unibet kasiinoga, on sul võimalik kutsuda kasiinoga liituma oma sõpru niimoodi, et saad kokku endale 400 eurot boonusraha. Kusjuures, pärast liitumist saavad ka sinu sõbrad seda boonust kasutada, seega lõpuks saab kogu sinu sõpruskond natuke rikkamaks.

Kuidas Unibetis teenida 400 eurot lisaraha?

Kuna tegemist on kasiinoboonusega, mis on disainitud selleks, et uusi mängijaid leida, on arusaadavalt sellel boonusel omad tingimused.

Laias laastus töötab asi niimoodi:

  • Sa liitud Unibet kasiinoga (näiteks klõpsates siia, et suunduda Unibeti lehele)
  • Sa liitud pakkumisega ja kutsud kasiinosse mängima kuni 5 sõpra (rohkem ei saa)
  • Sinu sõber liitub, teeb oma esimese sissemakse ja täidab boonuse tingimused

Esimese kutsutud sõbra eest antakse sulle 60 eurot boonusraha ning iga järgneva eest 10 eurot rohkem (70 eurot, 80 eurot, jne). Saadud raha on sisuliselt boonusraha, kuid sellel on vaid 1x läbimängimisnõue!

Pane aga tähele, et boonusel on mitmeid tingimusi ning päris niisama oma pereliikmeid näiteks kutsuda ei saa. Siin on olulised tingimused, mida pead silmas pidama:

  • Boonuse saad ainult siis, kui sõber kasutab registreerumiseks sinu soovituslinki ning täidab läbimängimisnõuded;
  • Kutsuda ei saa inimesi, kes ei ela Eestis, kellel on juba konto olemas Unibet kasiinos või kes on sinuga samal aadressil, st kasutavad sama IP-aadressit, mis sina;
  • Sõber peab kasiinoga liituma 30 päeva jooksul, tegema sissemakse ning täitma läbimängimisnõuded vähemalt 60 päeva jooksul pärast seda, kui sina oled boonusega liitunud.

Kui neid nõudeid ei ole täidetud, siis paraku boonust ka ei saa.

Kõige suurem konksukoht puudutab läbimängimisnõuet. Sinu sõber peab kasiinos panustama 600 euro ulatuses, et kvalifitseeruda boonusel. Õnneks aga lähevad näiteks slotid ja kraapekaardid sajaprotsendiliselt arvesse (ja bingo suisa 200%-selt), seega ei tohiks nõude täitmine olla ületamatu.

Sõber võib teha ka spordipanuseid, mispuhul tuleb läbi mängida 300 eurot ja seda vähemalt 1.4 koefitsiendiga.

Kui sinu sõpruskonnas on palju mängulembeseid inimesi, siis miks mitte kasutada võimalust ja teenida ka natuke lisaraha? Pea silmas, et sinu sõber saab sinu lingi kasutamisel ka ise tervitusboonuse ja muidugi saab ta omakorda oma teisi sõpru kutsuda. Lõpuks võidate te kõik!

Loe Playin.ee portaalis Unibeti või teiste kasiinode arvustusi – meie juurest leiad alati värske info Eesti kasiinode kohta, üheskoos kõige kuumemate boonuskampaaniatega. Soovime sulle rohkelt mänguõnne augustis!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee