Taliolümpia mängud võivad tuua Unibetis sinu taskusse tuhanded eurod

11.12.2020

Taliolümpia mängud võivad tuua Unibetis sinu taskusse tuhanded eurodIsegi, kui sa ei ole suurim spordifänn, on võimatu kõrvale vaadata tänavustest taliolümpia mängudest. Pyeongchangis toimuvad olümpiamängud on järjekorras 23-ndad ning mängud kestavad 9. veebruarist 25. veebruarini. Kuna ka Eesti koondis osaleb mitmetel aladel, on põhjust olümpiamängude jälgimiseks mitmeid.

Kogu olümpiamöllu jooksul on võimalik ka pisut ise raha teenida – seda tänu Unibeti kasiinole, kus lükati käima olümpiamängude ajaks kaks erilist kampaaniat.

Jäähoki 20% kasumivõimendus

Jäähoki on alati talimängude üks tõmbenumbreid ning nii ka sel aastal. Unibet vürtsitab jäähokit veelgi enam, pakkudes 20%-list kasumivõimendust ning võimaldades suurendada kõiki võite kuni 1000 euroni.

Selleks, et kasutada kasumivõimendust, pead lisama oma ennustussedelile jäähoki ennustuse ja lisama juurde kasumivõimenduse. Kui võidad, saadki võimenduse!

Mõned reeglid, mida võiksid silmas pidada: 

  • kasumivõimenduse saamiseks või maksimaalne panus olla 50 eurot;
  • võimendus on saadaval üksnes jäähokile ja ainult olümpiamängude ajal;
  • mõistagi saab kasutada võimendust ainult pärisrahaga – tasuta panused ja boonused ei lähe arvesse;
  • panusel olevad ennustused peavad olema vähemalt 1.40 koefitsiendiga.

50 000-eurone ennustusvõistlus

Teine ja ühtlasi ka tohutult suurem kampaania on Unibeti 50 000-eurone ennustusvõistlus, mille esikohavõitja saab endale 10 000 eurot sularahas!

Kõik, mida sa pead tegema, on ennustama taliolümpia ajal, tehes live-ennustusi või mängueelseid ennustusi minimaalselt 1.4 koefitsiendiga ning sa teenid punkte iga võitnud ennustuse pealt. Kui teed ennustusi mobiiltelefoniga, saad lausa topeltpunkte. See, kes kogub kokku kõige rohkem punkte, ongi võitja.

Oluline on ka meeles hoida, et pakkumisele tuleb registreeruda. Need ennustused, mis on tehtud enne pakkumisele registreerumist, paraku arvesse ei lähe.

Siin on mõned olulisemad kampaaniareeglid: 

  • Sularahaauhinna saab kätte juba 26. veebruaril.
  • Arvesse võetakse ainult taliolümpiaennustusi.
  • Punktisumma arvutamisel võetakse arvesse ainult komboennustusi, mis on ainult taliolümpia ennustustega. Kui komboennustuses on ka midagi peale taliolümpia, ei lähe see enam paraku arvesse.
  • Edetabelis on kokku ruumi 100 kohale ning edetabelisse jõuavad kõrgeima skooriga ennustajad.
  • Kui peaks juhtuma, et kahel mängijal on sama palju punkte, siis saab kõrgema koha edetabelis see mängija, kellel on rohkem võitvaid panuseid olnud. Kui ka sama võidupanuste hulgaga on mitu mängijat, siis saab kõrgema koha endale see mängija, kelle võidupanus on kõrgema koefitsiendiga tehtud.
  • Edetabelit uuendatakse iga päev, seega ei pea kaua ootama oma koha nägemiseks.

Kui sa oled spordiennustuste fänn, siis ei tule see sulle üllatusena, et Unibet korraldab sellise suurejoonelise kampaania. Kui sa oled aga veel algaja, suundu kindlasti Unibet kasiinosse, kus võid oma hea ennustusoskuse eest võita tuhandeid eurosid.

[wpsm_woobox id=”61″]
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.