Taliolümpia mängud võivad tuua Unibetis sinu taskusse tuhanded eurod

10.07.2021

Taliolümpia mängud võivad tuua Unibetis sinu taskusse tuhanded eurodIsegi, kui sa ei ole suurim spordifänn, on võimatu kõrvale vaadata tänavustest taliolümpia mängudest. Pyeongchangis toimuvad olümpiamängud on järjekorras 23-ndad ning mängud kestavad 9. veebruarist 25. veebruarini. Kuna ka Eesti koondis osaleb mitmetel aladel, on põhjust olümpiamängude jälgimiseks mitmeid.

Kogu olümpiamöllu jooksul on võimalik ka pisut ise raha teenida – seda tänu Unibeti kasiinole, kus lükati käima olümpiamängude ajaks kaks erilist kampaaniat.

Jäähoki 20% kasumivõimendus

Jäähoki on alati talimängude üks tõmbenumbreid ning nii ka sel aastal. Unibet vürtsitab jäähokit veelgi enam, pakkudes 20%-list kasumivõimendust ning võimaldades suurendada kõiki võite kuni 1000 euroni.

Selleks, et kasutada kasumivõimendust, pead lisama oma ennustussedelile jäähoki ennustuse ja lisama juurde kasumivõimenduse. Kui võidad, saadki võimenduse!

Mõned reeglid, mida võiksid silmas pidada: 

  • kasumivõimenduse saamiseks või maksimaalne panus olla 50 eurot;
  • võimendus on saadaval üksnes jäähokile ja ainult olümpiamängude ajal;
  • mõistagi saab kasutada võimendust ainult pärisrahaga – tasuta panused ja boonused ei lähe arvesse;
  • panusel olevad ennustused peavad olema vähemalt 1.40 koefitsiendiga.

50 000-eurone ennustusvõistlus

Teine ja ühtlasi ka tohutult suurem kampaania on Unibeti 50 000-eurone ennustusvõistlus, mille esikohavõitja saab endale 10 000 eurot sularahas!

Kõik, mida sa pead tegema, on ennustama taliolümpia ajal, tehes live-ennustusi või mängueelseid ennustusi minimaalselt 1.4 koefitsiendiga ning sa teenid punkte iga võitnud ennustuse pealt. Kui teed ennustusi mobiiltelefoniga, saad lausa topeltpunkte. See, kes kogub kokku kõige rohkem punkte, ongi võitja.

Oluline on ka meeles hoida, et pakkumisele tuleb registreeruda. Need ennustused, mis on tehtud enne pakkumisele registreerumist, paraku arvesse ei lähe.

Siin on mõned olulisemad kampaaniareeglid: 

  • Sularahaauhinna saab kätte juba 26. veebruaril.
  • Arvesse võetakse ainult taliolümpiaennustusi.
  • Punktisumma arvutamisel võetakse arvesse ainult komboennustusi, mis on ainult taliolümpia ennustustega. Kui komboennustuses on ka midagi peale taliolümpia, ei lähe see enam paraku arvesse.
  • Edetabelis on kokku ruumi 100 kohale ning edetabelisse jõuavad kõrgeima skooriga ennustajad.
  • Kui peaks juhtuma, et kahel mängijal on sama palju punkte, siis saab kõrgema koha edetabelis see mängija, kellel on rohkem võitvaid panuseid olnud. Kui ka sama võidupanuste hulgaga on mitu mängijat, siis saab kõrgema koha endale see mängija, kelle võidupanus on kõrgema koefitsiendiga tehtud.
  • Edetabelit uuendatakse iga päev, seega ei pea kaua ootama oma koha nägemiseks.

Kui sa oled spordiennustuste fänn, siis ei tule see sulle üllatusena, et Unibet korraldab sellise suurejoonelise kampaania. Kui sa oled aga veel algaja, suundu kindlasti Unibet kasiinosse, kus võid oma hea ennustusoskuse eest võita tuhandeid eurosid.

[wpsm_woobox id=”61″]
1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee