Unibet annab jackpotislottidelt raha tagasi

05.07.2023

Käes on tõeline jackpotiralli aasta. Paljud inimesed on hetkel ootusärevuses NetEnti Hall of Gods slotika pärast, mis peaks statistika kohaselt õige pea välja tulema. Samal ajal aga on isegi eestlased saanud osa Microgamingu revolutsioonilistest jackpotislottidest WowPoti ja Mega Moolah jackpotisarjades. Kes teab, võib-olla oled sina järgmine suur miljonivõitja?

Igal juhul annab Unibet sellele unistusele tänavu natuke hoogu juurde. Tuntud kasiino algatas uue kampaania, mille raames on võimalik saada raha tagasi oma kaotustelt, kui mängid WowPoti ja Mega Moolah jackpotimänge. Iga nädal võid saada panustatud summast 10% tagasi, maksimaalselt 50 euro ulatuses. Seega, Unibet teeb jackpotimängude mängimise eriti lõbusaks, sest isegi, kui sa kaotad, saad ikkagi natuke raha tagasi ning saad oma õnne uuesti proovida.

Mis aga kõige ägedam – kampaania kestab detsembri lõpuni! See tähendab, et sul on võimalik jackpotislotikaid nautida natuke vabama südamega kuni aasta lõpuni. Niiviisi võib ju küll teha mõned kiired keerutused või mis?

Kampaanias osalemiseks pead mõistagi registreeruma Unibetis kasutajaks ning ühtlasi pead ka kampaaniaga liituma. Pärast liitumist oled sa automaatselt registreeritud iganädalasele rahatagastusele, mille raames võid saada endale 5 kuni 50 eurot tagasi panustatud rahast.

Veel üks suurepärane tingimus antud kampaanial: tagastatud rahal ei ole läbimängimisnõuet. Seega kui saad raha tagasi, võidki kohe edasi mängida jackpotislotikaid. Ainus, mida pead tegema, on mängima mistahes WowPoti või Mega Moolah slotikaid.

WowPot ja Mega Moolah kasvavad jõudsalt

Microgaming on viimastel aastatel teinud meeletut arendustööd, olles välja andnud mitmeid uusi jackpotislotikaid nii oma WowPoti kui ka Mega Moolah seerias. Mõlemad progressiivsed jackpotid kasvavad kiire tempoga, olles isegi praegusel hetkel mitme miljoni euro piiril.

Mõlema jackpotimängu peamine võlu seisneb selles, et kui sul õnnestub käivitada boonusraund, on üks võit garanteeritud: sa võid võita ühe neljast jackpotist, millest kaks on üpris tillukesed, kolmas kesktasemel (vahel mitusada tuhat eurot) ning neljas mõistagi haruldane megajackpot. Igal juhul on selline boonusejaht põnev, kaasahaarav ja adrenaliiniga täidetud.

Kas oled valmis jahtima jackpotti? Kui nii, ava Unibetis konto, et saada kaotuste korral ka natuke raha tagasi!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Sõbrasoovitaja boonus: teeni Unibetis raha sõprade soovitamisega
Sõbrasoovitaja boonus: teeni Unibetis raha sõprade soovitamisega

See on juba ammuteada tõde, et sõprade omamine on kasulik. Aga kas sa teadsid, et…

Unibet kasiino annab tasuta ära uue Ford Mustangi
Unibet kasiino annab tasuta ära uue Ford Mustangi

Poleks paha alustada uut aastat uhiuue autoga, kas pole nii? Kuigi rahalised boonused ja turniirivõidud…

Taliolümpia mängud võivad tuua Unibetis sinu taskusse tuhanded eurod
Taliolümpia mängud võivad tuua Unibetis sinu taskusse tuhanded...

Isegi, kui sa ei ole suurim spordifänn, on võimatu kõrvale vaadata tänavustest taliolümpia mängudest. Pyeongchangis toimuvad…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee