Võida novembris Tesla Model 3 Big Time Gaming slotikatega

10.07.2021

Kuidas oleks sõita tuttuue elektriautoga – eriti, kui selleks autoks on Tesla model 3? Betsafe kasiinos on see võimalik, kuna suure slotikampaania raames loositakse välja just nimelt see kuulus elektriautomudel.

Kampaanias osalevad teatud Big Time Gamingu slotikad, mida mängides tuleb saada võimalikult suur kordaja oma spinnidele. Niiviisi saab teenida pileti autoloosi, kuid lisaks loositakse välja ka muid luksuslikke auhindu, näiteks 8K Samsungi teler ja sularaha.

Kampaania kestab 30. novembrini, seega Big Time Gaming slotikate mängimiseks on aega terve kuu.

Auto võitmiseks tuleb järgida ka mõningaid tingimusi:

  • Kampaanias osalemiseks tuleb mängida Big Time Gaming slotimänge pärisraha eest.
  • Auhinnaloosi lähevad 5 mängijat, kes on saanud slotikaid keerutades suurima kordistaja;
  • Kõrgeima võiduga mängijad saavadki osaleda Tesla Model 3 auhinnaloosis, mis toimub 30. novembril. Ülejäänud neli mängijat, kellel ei õnnestu auto võita, saavad endale kas teleri või 1000 eurot sularaha.
  • Kui õnnestus võita, võetakse võitjaga ühendust ning auhinna vastuvõtmine tuleb viie päeva jooksul kinnitada, vastasel korral antakse auhind järgmisele mängijale. Auhinna saamiseks tuleb ka oma isik kinnitada.
  • Auto võitmine ei tähenda automaatselt seda, et auto saab kohe kätte. Nimelt, võidu korral esitatakse autole tellimus ning masina kättesaamiseks võib kuluda kuni 12 kuud. Võitja jaoks tellitakse masin Suurbritanniast.
  • Auto asemel on võimalik enda võit saada ka sularahas (sama kehtib teleri puhul). Sel juhul saab summana 80% Suurbritannias olevast soovituslikust jaehinnast.

Tegemist on Big Time Gaming slotitootja võrgustikuülese kampaaniaga, seega on võimalik Tesla endale napsata ükskõik kellel üle kogu maailma.

Big Time Gaming on üle Euroopa tunnustatud mängutootja, kes on eelkõige keskendunud nö vanakooli slotikate tootmisele. Ühed mängutootja kõige tuntumad nimed on mängud nagu Bonanza, Opal Fruits, Queen of Riches ja mitmed teised põneva teemaga slotikad. Ettevõte on tuntud oma “Megaways” funktsiooni poolest, mis võib tõotada mängijate jaoks üsna lahedat kogemust. Tegemist on ka täiesti eetilise ja usaldusväärse mängutootjaga, kes on omandanud mitmeid tunnustatud litsentse ja muid tunnustusi.

Big Time Gaming on saadaval paljudes Eesti kasiinodes, alustades Betsafe’st. Kui tahad endalegi võimalust võita Tesla Model 3, siis on just see kuu selleks hea võimalus!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee