Võida novembris Tesla Model 3 Big Time Gaming slotikatega

11.12.2020

Kuidas oleks sõita tuttuue elektriautoga – eriti, kui selleks autoks on Tesla model 3? Betsafe kasiinos on see võimalik, kuna suure slotikampaania raames loositakse välja just nimelt see kuulus elektriautomudel.

Kampaanias osalevad teatud Big Time Gamingu slotikad, mida mängides tuleb saada võimalikult suur kordaja oma spinnidele. Niiviisi saab teenida pileti autoloosi, kuid lisaks loositakse välja ka muid luksuslikke auhindu, näiteks 8K Samsungi teler ja sularaha.

Kampaania kestab 30. novembrini, seega Big Time Gaming slotikate mängimiseks on aega terve kuu.

Auto võitmiseks tuleb järgida ka mõningaid tingimusi:

  • Kampaanias osalemiseks tuleb mängida Big Time Gaming slotimänge pärisraha eest.
  • Auhinnaloosi lähevad 5 mängijat, kes on saanud slotikaid keerutades suurima kordistaja;
  • Kõrgeima võiduga mängijad saavadki osaleda Tesla Model 3 auhinnaloosis, mis toimub 30. novembril. Ülejäänud neli mängijat, kellel ei õnnestu auto võita, saavad endale kas teleri või 1000 eurot sularaha.
  • Kui õnnestus võita, võetakse võitjaga ühendust ning auhinna vastuvõtmine tuleb viie päeva jooksul kinnitada, vastasel korral antakse auhind järgmisele mängijale. Auhinna saamiseks tuleb ka oma isik kinnitada.
  • Auto võitmine ei tähenda automaatselt seda, et auto saab kohe kätte. Nimelt, võidu korral esitatakse autole tellimus ning masina kättesaamiseks võib kuluda kuni 12 kuud. Võitja jaoks tellitakse masin Suurbritanniast.
  • Auto asemel on võimalik enda võit saada ka sularahas (sama kehtib teleri puhul). Sel juhul saab summana 80% Suurbritannias olevast soovituslikust jaehinnast.

Tegemist on Big Time Gaming slotitootja võrgustikuülese kampaaniaga, seega on võimalik Tesla endale napsata ükskõik kellel üle kogu maailma.

Big Time Gaming on üle Euroopa tunnustatud mängutootja, kes on eelkõige keskendunud nö vanakooli slotikate tootmisele. Ühed mängutootja kõige tuntumad nimed on mängud nagu Bonanza, Opal Fruits, Queen of Riches ja mitmed teised põneva teemaga slotikad. Ettevõte on tuntud oma “Megaways” funktsiooni poolest, mis võib tõotada mängijate jaoks üsna lahedat kogemust. Tegemist on ka täiesti eetilise ja usaldusväärse mängutootjaga, kes on omandanud mitmeid tunnustatud litsentse ja muid tunnustusi.

Big Time Gaming on saadaval paljudes Eesti kasiinodes, alustades Betsafe’st. Kui tahad endalegi võimalust võita Tesla Model 3, siis on just see kuu selleks hea võimalus!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.